2009 Kasm Anneleri

karakız valla ben 2 hafta önce yaptırdım agda ne bileyim zararı olurmu diye hiç düşünmedim..,inş olmaz sonuçta her gebe yaptırıyor ama birazcık sakin olmaya çalış bende bus efer sanki çok acıdı falan dedim..ama benimkiler uzamıştı biraz birde önceki aldıgımda acele ile doktora gidince jiletle almıştım sanırım ondan biraz sert gibiydi.....inanın düzenli sire gittiginizde azalma olur..benim alt bacagımın bir bölümünde seyrekleşme olmuş..valla dua ediyorum daha çok üste azalma olsun diye üst kısım daha çok agrıyor çünkü..

eger bildigin bir yer varsa git bence gerekirse biraz dikkatli olmalarını söylersin gebe oldugunu belirtirsin ..

kızlae bissürü kişi var niye kimse yazmıyo yaaa
pişt ordann bakıp kaçmayın canım sıkıldı zaten gene çok uykum vaaar

haa bu arada biz hala kayınvalidemlere sölemedik kızlar yaaa :1closedeyes:
kociş sölemedi 3 ay dolsun öle sölicekmiş o sölemezse ben hiç sölemem :1no2:

Ağda konusunda bende geçenlerde kendim yaptım (hayatımda 2. kendi yapısımdı) inanılmaz cok acıdı. Normalde hiç bu kadar acımazdı

Biz herkese söyledik ama işin aslı bende kesinlikle kayınvalidemle bu konuda konusmaktan hoslanmıyorum cünkü biz en küçük şeylerle kocaman mutluluklar yasarken, kayınvalideme ne dersek diyelim bize cinsiyetini soruyor. Valla takıldı kaldı cinsiyet konusuna, hatta söyle söyleyeyim daha ilk hamileyim dediğim gün bile cinsiyeti ne dedi. Kalp atışlarını gördük dedim cinsiyeti ne dedi. Valla bıktım artık belli degil daha cok var demekten, sırf o yuzden artıuk arayıpta birsey söylemiyorum.

kartanesi canım ben yaz<ıyorum da noluyo cevapmı yazıyorsun sankiiii.................alla alla

ay ne dayanıklısınız maşllah aslında öyle söylemek lazım sonra doğum zamanı bir türlü geçmek bilmiyo bende baştan söylemek istemiyodum ama üzerimde çok baskı vardıı biz 1 sene istemedik millet olmuyoda öyle diyosunuz falan üstüme geldi herkess rabbim tam bir yıls onra verdi nasip kızlar doktor herşeyi yasakladı temkinli ol diye patladım evde durmaktan biraz yürüycem
açılırım size iyi sohbetler güzel hamişler kendinizeiyi bakınn

yaa arkadaşlar bana da herkes kız diyooooooo.öyle mutlu olyyorum ki.ya aslında bende öyle hissediyorum..............

canım allah gönlüne göre versin inşallah sağlıklı olsunda

vallaha benimkide ilk bebek çok heyecanlıyım

eger bildigin bir yer varsa git bence gerekirse biraz dikkatli olmalarını söylersin gebe oldugunu belirtirsin ..

ya canım sadece kuaför olarak sürekli gittiğim bir yer var ordada yapılıyomuş daha önce yaptırmadım tabi ama daha önce özellikle bu işi yapan sir ağda salonuna gidiyodum çok temiz biryerdi ama şimdi orası bana uzak ayy stres yaptım vallahi bu konuyu yaa

kızlae bissürü kişi var niye kimse yazmıyo yaaa
pişt ordann bakıp kaçmayın canım sıkıldı zaten gene çok uykum vaaar

uyusunda büyüsünnnn ninniiiiiimirmirmirmir:CüvCüv:

kıs kartanesi nasıl tuttunuz bu zamana kadar valla biz kan tahlili sonucunu aldık daha hastanenin kapısında duyurduk herkese :roflol:

bizde ögrendigimiz gün söyledik benim kayınvalide ve görümcemler zaten o gün test yapacagımızı biliyorlardı benim lekelenmelerim vardı çünkü doktora falan gitmiştim..o günde zaten bize geleceklerdi söyledik ee annemleride bu durumda aramam gerekirdi onalrıda aradım söyledim..ama dışarıdan fazla kimse bilmiyor benim akrabalarım burada degil duyanlar işte.buradada öyle fazla kimse bilmiyor...zaten işyerindede fazla kimse bilmiyor birazda ondan rahat söyleyemedik buradaki arkadaşlara hani yerin kulagı vardır misali..salı günü olsun sonra söyleyecem patronlara söyleyeyim zaten binadakilerde yavaş yavaş duymaya başlarlar..

kıslar slm.
biraz geçmişi okuyum dedim.
şu ağda meselesine bende takıldım ya.gerçi ben alt kısma hiç ağda yaptırmadım da hamilelik dönemimde yaptırmayı düşünüyordum iyi oldu bu konuyu açmanız.
ama kıslar ya ben utanıyom.hiç yaptırmadım ya ondan.bir de acısı düşünmek bile istemiyom
ama karnım şişsin o zaman gideyim diyordum bide dediğiniz gibi bu aralar tehlikeli olabilirse biraz bekleşelim o zaman.

kartanesi seni anlayabiliyorum.aslına bakarsanız herkese insan haykırmak istiyor sevincini paylaşmak istiyor ben hamileyim demek ama bir taraftanda tedirginliklerimiz bizi mahvediyor tabi
bizde eşimle keseyi görünce söylemiştik.ve bütün aileyi o gün bizde topladık ve ilk tepkileri kameraya almıştık gerçekten güzel bir duygu.çünkü 5. senemizdi ve çoçuk için daha erken diyorduk hep.şaşakaldılar tabi.tabi yine de geniş çevreye söylemedik aileler arası biliyorlar sadece şu 3.aya gelelim hepimiz söyhleriz doya doya

selam karazeytinim nasılsın bakalım bugün ayy az önce eşime söyledim tahlil işini dedim böyle böyle ayy sevindi oda ne güzel siteymiş o öyle diyo yerimseniben
ahh şu ağda meselesi kararsız kaldım bende ya napsam acaba sürekli gittiğim bir yer vardı daha önce hem temiz hemde steril bir ortam ama evime uzak orası üfff karar veremedim sanırsam korkudan kaydirigubbakcemile3

karakız canım ya sen semt olarak nerdesin.ben de kafama göre bir yer arıyorum da
ama yaptırmak lazım benim üst tarfımda sorun yok da epilasyona gitmiştim üste hiç çıkmıyor ama alt zaralı olur diye epilasyon yaptırmamıştım.ne yapcam ben de bilmiyom.bir de çok acır ya haketten

canım ben pendikteyim daha doğrusu kaynarcada.pendikte gittiğim bir kuaför var sanki orda yapıyolar diye duymuştum ama hala orda yaptırıp yaptırmamakla kararsızım daha önce gebzeye gidiyodum çok güzel temiz steril bir ağda salonu var sahbinide çalışnalarıda tanıyorum çokta memnundum ama şimdi oraya gitmeyi gözüm almıyo açıkçasıkaydirigubbakcemile3

ahh unigue keşke annemde gelse yanıma bende evde olsam valla özledim yaaa..

ayy canımm benimmm...

canım idare ediyorum işte bi iyi bi kötü...iyi olunca hemen damlıyorum buraya kaydirigubbakcemile kilo diildir o merak etme, vücut şişiyo bence... gaz vs den..

yaa sorma şimdiden onları düşünüyoruz zaten acaip bi kıskançlık olucak hem de... benim kociş tarafı biraz arıza :roflol: oğullarını bile paylaşamıyolar torunu naparlar allah bilir fisfisfis

benim dr. 14. haftadan sonra rahatlarsın demişti...inş öyle olur...

yahu eskiler 9 ay nasıl bekliyomuş -tatlicadiarzu- ne sabır varmış di mi

kendini kastığın için falan bişey olmaz da allah korusun mikrop falan kapabilirsin bi de kuaförlerde bi sürü kimyasal madde kullanılıyo saç açıcılar boyalar vs onları solumaman gerekiyo en azından ilk 3 ay... gitme bence...epilasyon aleti al...iş çıkarma başına...

:roflol::roflol::roflol: cadıı geliiiinnnnn :teytey:

ayyy çok güldümmmm delikafadulden bütün kaynanalar arıza mı yaaa :sm_cool:

uni gelmiş ortalık şenlenmiş nasılsın kıs yedinmi bişiler bare anana evde eziyetmi ediyon yoksa kaydirigubbakcemile

kartalda da öle ağda yeri bilmiyom ben ama son ayda bacaklarım için 1 kere olsun epilasyon yaptırmayı düşünüyorum en azından 1.5 ay boyunca çıkmaz ben de rahat ederim canım.pendikte bir yer vardı oraya giderim bende
belki ağda içinde oraya gidebilirim.iyi diyorlar orası için

pendikteki yer neresi ki acaba temizmi sterilmi özelden atarmısın yeri merak ettim bak şimdikaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…