2009 Kasm Anneleri

canım gözün aydın hayırlı olsun sakın korkma ben yaşadım aynı şeyi hiççç merak etme bendede aniden kesildi şuan ne bulantı ne başka bişi maşallah gayet iyiyim gerçi bulantılarımda çok olmadı birkaç gün üstüste oldu sonra bırgun hiç olmadı ertesi gun oldu derken son bir haftadır sapasağlamım maşallahhhh diyeyim :nazar::nazar:
herkeste bulantılar uzun sürecek diye bir kaide yok tatlım aklına kötü şeyler getirme şuanda unique ve mavide var bulantılar bildiğim kadarı ile

canım anlattığın aynı durum var bendede 1 hafta falan oldu zaten bulantı. birden gitti hiç bi şey yiyemezken şimdi o bulantının kesilmesi korkuttu beni ama çok rahatlattın çok çok sağol..a.s.

:1hug:

inşallahhhh duyacan tabi tatlım endişe etme hepimiz endişeliydik gerçi ahh şu kal atışlarını bir görsekte rahatlasak diye ama ina şimdide ahh şu bebişi bir görsemm bir el kol hareketini görsem bir hareketlense diye düşünmeye başladık sanırım 9 ay boyunca her ay yeni bir endişe ama tatlı bir endişe yaşayacağız sağlıklı sıhhatli eli ayağı sağlam olsunda bebişlerimizin sağlıcakla alalımda kucaklarımıza öyle değilmi canım

canım inşallah, valla bu endişeler bundan sonra hiç bitmiyecek herhalde. bende yemek yiyp geldim karnımızı doyurduk cokacimcoook

merhaba kıslar geçmişi okumaktan daha yeni gelebildim beretefeciğime çok üzüldüm canım benim allah rahmet eylesnn,allah yardımcın olsn

koparmazlar koparmazlar. Yere göğe sığdıramazlar artık. Torun sevgisi evlat sevgisinden farklı oluyormuş.

ay koparmazlarda inş arada kıskançlık yapmazlar.benim ilk bebeğm annemlern ilk torunu kayınvalidemlerin ise 7.torunu idi ama kayınvalidem kıskanıyordu walla.herşeyiyle o ilgilenmek istiyordu.ama ben fırsat vermedm tabii:jeyyar:

yaa arkadaşlar fikri olan varmı 12 i haftadan sonra normal hayatımıza dönebiliyormuyuz bu mide bulantıları beni öldürüyor günde 1 bardak suyu zor içiyorum bu yüzden.yemek yiyorum ama sıvı tüketemiyorum..............

yaa arkadaşlar fikri olan varmı 12 i haftadan sonra normal hayatımıza dönebiliyormuyuz bu mide bulantıları beni öldürüyor günde 1 bardak suyu zor içiyorum bu yüzden.yemek yiyorum ama sıvı tüketemiyorum..............

12-14 haftalar arasında geçmeye başlıyor canım ben buzdolabının kapağını açamıyordum ama 3,5 aylıkken geçmeye başladı

kızlar ben çıkıyorum gelirim yine...annem yemek yapmaya kalkmış kokudan duramıyorum evi terkedicem heralde senağlama

ay kıyamam sana uni ya kıs bu koku meselesi bendede var ama şöyle kendi yaptığım şeyi yiyemez oldum illa pişecek gelcek önüme:roflol: hazırcı ben:roflol:

canım anlattığın aynı durum var bendede 1 hafta falan oldu zaten bulantı. birden gitti hiç bi şey yiyemezken şimdi o bulantının kesilmesi korkuttu beni ama çok rahatlattın çok çok sağol..a.s.

nedemek max cım burası bizim birbirmize destek olduğumuz yer bundan sonra herşeyimiz paylaşacağız burdan hamileliğimizle ilgilia.s.

canım sanırım normale dönecek boncux cuma.s.

Gece uyuyamamanın acısını cıkardım sanırım tekrar yatıp 1 e kadar uyumusum:) Birde cok uyuyanın kızımı oluyor diyordunuz??

Gece uyuyamamanın acısını cıkardım sanırım tekrar yatıp 1 e kadar uyumusum:) Birde cok uyuyanın kızımı oluyor diyordunuz??

ben hamileliğimin ilk 3 ayında o kadar çok uyuyordumki oturduğum yerde bile uyuyup rüya görüyordum benim oğlum oldukaydirigubbakcemile3

yok be böyle şeylere fazla takıp etkilenmeyin ..ona kalırsa çogumuz geceelri uyumıyoruz ee neyimiz olcak sorna deli gibi uyuyoruz uykusuz olunca..martcım gece uymayınca gündüz uyuman normal vucudun uykuya ihtiyacı var tabii kii..valla sonra hayal kırıklıgı olur...laf aramızda ama neden bilmiyorum gebe olmadan önceden beri ben ve çvremdeki herkes oglun olacak demeye başladı ve hala da diyorlar..ayy hiç kzımız olacagı düşüncesi geçmedi aklımdan ama böylede kesinlikle düşünmek istemiyorum çünkü...rabbim eli ayagı düzgün aklı fikri yerinde bebekler nasip etsin bize..

ay vallahi ne yalan sölim bende meraktan çatlıcam ne kadar kaldı şu cinsiyetleri öğrenmemize yahu sağlıklı sıhhatli olsunlarda önemli değil ama insan merak ediyo işte kızımızmı olcak oğlımuzmu kaydirigubbakcemile3

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|kalp atışlarını duydu :nazar: 8 Nisan ikili testler
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
5|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
6|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
7|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk:nazar:27 Mart kontrol varr
8|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var :nazar:
9|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
10|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü :nazar:
11|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü :nazar:, ikili test 24 Nisan
12|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
13|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası :nazar:
14|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
15|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım|keseciği gördü :nazar: şükür kalp atışları gördü.
16|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
17|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım| 2 minik kalp atıyor :nazar: :nazar:
18|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
19|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :) :nazar::nazar:
20|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :) :nazar:
21|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
22| BEBETO2009|26| 6 şubat|13 kasım|kalp atışlarını duydu :nazar:
23|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
24|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Kalp atışlarını duydu :nazar: Nisan sonu 3. kontrol
25|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:6 Nisan kontrol
26|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
27|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. Kontrol
28|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz :nazar:
29|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım|4 mayısta ikili test var
30|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| İYİ HABERLERİNİ BEKLİYORUZ
31|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar: 30 Nisan 3. kontrol
32|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|pıt pıtları gördü :nazar:
33|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
34|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
35|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük :nazar:pıt pıtlar 4 Nisan
36|Nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım|
37|sinem200|**|14 Şubat|21 Kasım|
38|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Keseciği gördü :nazar: :nazar:
39|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük.:nazar: 2,kontrol 4nisanda...
40|itek|21|15 şubat | 22 kasım
41|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah:nazar:
42|incisu|25|20subat|27 kasım| bugun keseciği görmeye gidiyoruzz dr aaa
43|AppleArzu|**|13 şubat|27 kasım|haftaya cts kalp atışlarını duyacak :nazar:
|JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|BONCUK26|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:

Son düzenleme:
ya kızlar size bişi sormak istiyorum biraz özel olacak ama ben ağda yaptırmak istiyorum ama korkuyorum senağlama ama bunada alıştırmam lazmı şimdiden kendimi kuaförde yaptırmayı düşünüyorum korktuğum acaba kendimi kasarsam bebişime bişi olurmu diye üff ne zormuş daha önce yaptırdım ordan biliyorum benim canım çok tatlı :bbo: kendimi inanılmaz kasardım yapılırken şimdide bundan korkmaya başladım ya bebişime zarar verirsem diye

sonradan gelen arkadaşların bazılarını ekledim ama bazıları kaldı satlarını, doğum tarihlerini yaşlarını yazarlarsa ekliyelim hihoyyyt
sonra beni listenize de eklemediniz zaten diye sitem etmeyin anacım burdan ilan ediyorum iştee :eek:klava:

ya kızlar size bişi sormak istiyorum biraz özel olacak ama ben ağda yaptırmak istiyorum ama korkuyorum senağlama ama bunada alıştırmam lazmı şimdiden kendimi kuaförde yaptırmayı düşünüyorum korktuğum acaba kendimi kasarsam bebişime bişi olurmu diye üff ne zormuş daha önce yaptırdım ordan biliyorum benim canım çok tatlı :bbo: kendimi inanılmaz kasardım yapılırken şimdide bundan korkmaya başladım ya bebişime zarar verirsem diye

ya canım bilmiyom da şu sıra en hassas dönem kuaförde yaptıracaksan da dikkat et mikrop falan kapma fisfisfis

kızlar bende çok merak ediyorum cinsiyet işinii hayırlısı ve sağlıklısını istiyoruz Allahtan ama ben hamile kaldığım ay bebek doğurduğumu gördüm çok tatlı bir erkek bbekti ondanmı bilmiyorum bidee herkes erkek diyo etki altında kalıyor insan ilk bebeğim heyecanlıyım bakalım nasipp bir dahakii ay öğrenicez bakalım tahmin tutacak mıı

yaa arkadaşlar bana da herkes kız diyooooooo.öyle mutlu olyyorum ki.ya aslında bende öyle hissediyorum..............

X