2009 Kasm Anneleri

oyy Aralık anneleride geliyor tabii 1 nisan Allaha emanetsiniz canım a.s. a.s.
Hepinize afiyet olsun bebişlere yarasın inşallahhhh :ecrin_bebek:

hıı şimdi anladım teşekkür ederim nazlımm bende yemeğe gidip geleyim okuyam bari senin okuduğun yerleri

hoşgeldin tatlım hayırlı olsun a.s.

sağol canım,hepimizn bebişleri hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir inşallah..
e bende bi bebek takvimi yapayım artık di miii

Yine geldimmm
benim iş yeri şehir dışında bankada işimiz vardı onun için merkeze indim
Hava sımsıcacık süper
bankada işimizi hallettik ordan da sağlık ocagınada kayıt gerekliymiş kaydımızı olduk
daha da zaman var diye şöforün işi bitmemiş
anneme giitik öğle yemeğimizi annemde yedik
ahhh ahh yemekten sonrabir uykum geldi ki sormayın ama malesef şöforün telefon sesiyle irkildim
İşteyiz şimdi

:CüvCüv:Ay ben senin cicilerini yerim yerim,o içindeki meleğide yerim hemide çıtır çıtır..kaydirigubbakcemile3

Rabbim güzel günlerde giymeyi nasip etsin inşallah birtanemŞeniz

:asigim::asigim::asigim:Ben Seni Yerimmmmm kıramadın beni Canımsın çok çok öperiz teyzesii bak burada çok bebeğimiz olacak hepsi Allaha emanetAminnnnnn

Minik kelebeğim çok teşekkür ederim canım hoşgeldin sefalar getirdin 1 ay sonrası kıyamam tam 1 ay var seninle aramızda şuan hayırlısı olur inşallah :ecrin_bebek::1hug:

kizlar ben kurtaj oldum dun gece
iyiyim simdi evde dinleniyorum
merak etmeyin diye yazayim dedim
destekleriniz icin sonsuz tesekkurşer

Gelmiş geÇmiş olsun esteryacım ..Rabbim gönlündekini yakın zamanda versin inşallah sana. a.s. a.s.

kizlar ben kurtaj oldum dun gece
iyiyim simdi evde dinleniyorum
merak etmeyin diye yazayim dedim
destekleriniz icin sonsuz tesekkurşer

canım geçmiş olsunn...Rabbım hayırlısını versın.üzülme olur mu canım arkadaşımm...inşş en kısa zamanda Rabbim dilediğini verir.güzelce dinlen uzan sen tatlımmm...a.s.

slm kızlar bne yoktum sabahtan beri farketmemişsinizdir gerçi bu kalabalıkta maşallahınız var hanii oku oku bitmedi...sabah bulantı ile kötü idim öglene kadar kendime gelemedim şimdide başım agrıyor gibi hafif hafif ama bunada şükür..valla yemek yemege tırsıyorum agzıma geliyor geri..hayırlısı ile 3 ayımız bitsede rahatlasak valla kızlar düşünün birde ben erken ögrendim hiç zaman geçmiyor sankii...yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz...esteryacım geçmiş olsun tekrar...neyse ben yine gelirim az işim var da..

kısss nazlııı ne ara aldın bunları sen nerden aldın ayy bak alışveriş krizim tuttu görüyomusun dövcem seni alışverişe aşerdim bak kaydirigubbakcemile.ayyy ne yakışır onlar şimdi sana güle güle giy güzel günlerde giy

su ne güzel ya hem hava aldın hemde anneciğinde miss gibi yemekler yedin yarasın -tatlicadiarzu-

minik kelebeğim hoşgeldın canım ya çok sevındımm...sağlıklı bir hamılelık diliyorum tatlımm....hayırlısıyla kucağımıza almayı nasıp etsın....:1hug:

buarada nazlıcım kıyafetlerin çok güzel güle güle giy cicilerini.canım sen pantalon işini naptın

esteryacım gecmiş olsun canım üzme kendini emi şimdi senin sağlığın daha önemli bol yat dinlen canım.
mavicim hoşgeldin ay kıyamam sana ya sen hala düzelmedinmi acık daha sık dişini emi canım şu 3 ayı bir atlatsak allahın izni ile hadi dinlen acık tatlım

annembirmelek kıs gittin uyudun uyudun dinlendin geldin dime kaydirigubbakcemile ahhh ahhh bende gündüzleri şöle bir saat uyuyabilsem keşke

Canım ben eşim kot üzerine imalat beli lastiklilerden getirecek.Bugün okudum kızlar 9+ lara geçtiğimizde gerçekten dar giymemeliymişiz genelde beli lastikli pantalonlar vs tercih edilmeli.. Bu arada daha iyileri sizlerin olsun Allah sağlıkla giymeyi nasip etsin bunları herzaman giyebilirim diye aldım gerçekten hamile gibi giyinmek moda kızlar birşey alırken hiç sıkılmayacaksınız:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…