2009 Kasm Anneleri

günaydınnn nazlııııııııı valla ben iyiyim sen nasılsın bakalım kaydirigubbakcemile2

günaydın annembirmelek canım benimde var tahlillerim ama henüz yaptıramadım sanırım yarın yada öbür gün yaptıracağım daha randevu alamadıkta hastaneden sen nasılsın bakalım bugün

aman maşallah diyelim nazlı havalar daha soğumasın artık ya yaz gelsin tirirl tiril giyinelim dime hihoyyyt:CüvCüv:

dr bana benle ilgili tahliller verdi toksoplazma hemogram idrar ne bilim bunun gibi sanırım 11 tane tahlil ama henüz yaptırmadım bunlar senle ilgili karakız dedi dr

Çok sağol canım ne güzel demişsin önce karnına sonra kucağına almayı nasip etsin diyea.s gözlerim doldu valla. evet hamilelere, hamile kıyafetlerine çok özenir oldum umarım o kıyafetleri giymek de nasip olur:CüvCüv: Siz karnınıza alma aşamasını geçtiniz inşş. kucağınıza da alırsınız sağlıklı bir şekilde:Saruboceq: Evet inanıyorum gelecek bebişim en güzel zamanda:asigim::1hug:a.s.

Günaydın kızlar
kaç günlerdir gelemedim
nasılsıınız bebişler nasıllar
yeni gelen arkadaşlar hoş gelmiş sefalar getirmişler
Tabloya 2. kontrol 26 mart demiştim ama gitmedim
neden mi? çünkü dr tahlilleri alınca gelin demişti
2. kontrol için o gün eşim tahlilleri alırken dr görmüş
tahlil sonuçlarımı begenmiş
sonra ben aradım 8. haftada gelsek olur mu kalp atışını daha net duyabilirmiyiz inşallah dedim
çünkü vajinal ultrason istemiyorum korkuyorum.
Kendimi nasıl hissediğimi sordu gayet iyiyim maşallah
okey dedi 8. haftada gelin
şimdi sormak istediğim 8. haftada da yine vajinal ultrasonla bakar mı? yoksa karından mı dinleriz nasipse kalp atışlarını
bu arda çokkk çok portakal yiyoruz biz
kız mı olucak ne teyseleri
ye ekşiyi çıkar ayşeyi demişler

Canım ya hayırlı haberle geleceksin hep inşallah bir rahatsızlığınmı vardı bu kadar tahlil verdi?Bende doktora gideceğim inşallahhh
Kar tanesi ne zamana kadar çalışacaksınız canım?

Canımm hoşgeldin yeniden dahada gitme emi :1hug:Asla 8, ayda alttan bakmak yok üstten bakacaklar ve hemen görecekler annesi hiç merak etme bende geç gitmiştim sırf buyüzden kaydirigubbakcemile3Gideli 3 hafta aslında benim ama ilk zamanlar 15te bir diye gidesim var hala doktora inşallah hayırlı haberler alırızŞeniz

Ayşe meselesi Rabbim gönlüne göre versin ekşi yemek aştım artık hergece bir limonu portakal gibi soyup yiyorum oyyyy çok güzel oluyor valla hayırlısı canım ..Oğluşta çok portakal suyu içmiştim hemde karışık sade hiç belli olmuyor aslında yediklerimizle ama doğruluk payı varsa diyede düşünmeden edemiyor insannaniknanik

kartanesi aynen katılıyorum bu havada gelde çalış yaaaaasenağlama
nehir67 canım bak ne güzel ümidini sakın yitirme böyle ol biz 1 yılı aşkın bir süre uğraştık olmadık sonra birde baktık gelmiş bebişimiz allahın izni ile gelecek merak etme.

Ben daha bir ay denedim olmadı bu 2.ayım uzarsa yitirebilirim belki ümidimi ama nasip tabiki.sağol canım ilgilendiğin için öpüyoruma.s.

Nazlım;ohh valla içime sular serpildi.
Bu arda annemle adaşsınız anemin adıda nazlı

su canım ben gecen c.tesi gittim 7+2 de karından ultrason ile gördük kalp atışlarını sende karından görebilirsin merak etme tatlım.:1hug:
nazlı sen banamı sordun bu kadar tahlili niye yaptırıyo diye dr bana sordun farzedip cevap veriyorum
bunlar normal testlermiş hamileliliğin bu haftalarında yapılan tahlilier benden bir kaç hafta önce hamile olan arkadaşımda yaptı aynı tahlilleri. :1hug:

nazlıcım merhaba nasılsın sen hala gidemedin doktora galiba ben cumartesi için randevu aldım inşallah kalp atışlarını duyarız bu sefer karından bakıcak keseyi alttan görmüştük dünden beri bi korku bastı içimi ya duyamazsak diye bilmiyorum endişeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…