2009 Kasm Anneleri

canım benim tanıdığım kişi oradaki prof.a gdiyormuş muayenede beklemeden giriyormuş falan ama sezeryan olmasına rağmen bebek erken gelince dr. ortadan kaybolmuş şehir dışındaymış falan tanıdığı başka dr. varmış da o girmiş doğuma ama o olmasa orda kim varsa o girecek
fatihte nasıl olcak bilmiyorum geçen sene bir arkadaşım da fatihe gitti önce şu ense pilisi ölçümünde çocuk hasta demiş dr. aldırın demiş sonra onlar önce bayındıra sonra da başka özel dr. a gittiler sonrakiler normal dedi çok şükür ilkine aldanıp aldırmadılar bebiş sapasağlam şimdilik bi sorun yok ben devam ediyorum fatihe ama bakalım hayırlısı

iyi neslüüm az kalmış bitirene kadar 5 aylık mı olceen kaydirigubbakcemile2
valla öle dimi nesli yaa acaba bebe yağımı kullansakkü

iyi neslüüm az kalmış bitirene kadar 5 aylık mı olceen kaydirigubbakcemile2
valla öle dimi nesli yaa acaba bebe yağımı kullansakkü
evet kuzum dombik olurum o zamana kadara.s

Bu arada eğer cildin çatlayacağı varsa çatlıyor. Önlemler sadece çok küçük bir kısmını kurtarıyor. Yine de imkan varsa mevcut doktor dışında "şimdiden" bir cildiye uzamına danışmakta fayda var.

aman maşallah diyelim nazlı bende iyiyim dunde bugünde ne bulantı nede başka bişi yok çok şükür yalnızca yorgunum ve uyumak istiyorummmmmm

:roflol::roflol: ay diyorumki bu nesli ne diyo nazlı kim ya hay allhım ya yanlışlıkla yazmışım nesliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii beni affedermisinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bakarmısın yüzümeeeeee aman ne diyorum ben ya bu bir şarkı sözüydü dime sabah sabah sıyırdı dicek şimdi burdakiler bana:roflol:

kıs nurhayat sgumus görüyom sizi ordan lülülülülülü napıyosunuz bakım nasılsınız bugün

Günaydın kısçeleeeeeeeerrrrrr kaydirigubbakcemile2 Mutlu bir gün diliyorum herkeze a.s. ayrıca bugün Nisan 1 bir şakaya kurban gitmeyin heee şakkıdı

hakikatten!! anaaaa sağlam bi plan yapmalıyım, yıllardır kaçırıyorum şaka mevisimini. Birlikte düşünsek, birimizin fikri bir diğerimize ilaç gibi gelebilir:1rolleyes:

ayy bende düşünüyom düşünüyom bişi bulamıyorum birlikte bir şaka bulalım hadi kızlar -tatlicadiarzu-

kızlar ben dün ilk kontrolüme gittim..ultrasonda kesesi göründü.kalp atışlarınıda duymam grekmiyormuydu?
3 hafta sonra gel dedi doktor

kızlar ben dün ilk kontrolüme gittim..ultrasonda kesesi göründü.kalp atışlarınıda duymam grekmiyormuydu?

Canımcım ben bu c.tesi keseyi gördüm,2 hafta sonra gel kalp atışını duyalım dedi. Sat 15 şubat benim..Ona göre hesap et yani bence normal.

canım hayırlı olsun gözün aydın bende gecen hafta c.tesi gördüm kalp atışlarını sanırım seninkide normal için rahat olsun tatlıma.s.

benimde 13şubat
normal mi oluyor yani..
birde doktorun sana kaç haftalık olduğunu söyledi mi

:) güzelim benim işler biraz karıştı c.tesi günü. ilk önce başka doktora gittim keseyi göremedi sonra bu doktorum gittim acile.Keseyi gördü 4 hf 3 günlük gibi dedi ama kağıda 5 hflık yazmış. Sanırım 5 hftalık çünkü 4 hfta 3 günlük olunca zaten 5 hftalık deniliyo..

günaydın kızlar nasılsınız ben düm annemleri yolcu ettim istanbula gititler rizede bi ben kaldım sankii
düğün var kuzenimin bi ben gidemedim doktor izin vermedii napalım nasip ya şimdi aradım gitmişler kahvaltı edeiyorlar neyse eşim bizde bebek doğunca gideriz inş diyor siz nasılsınız ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…