2009 Kasm Anneleri

ayy evet annesi kendin duy da rahatla iyice :ecrin_bebek: çook tatlııı hihoyyyt

kıs vallaha çok korktum he anammm ne bağırıyon bea bacak kadar kısa hem bacak kadar hem hamile kaydirigubbakcemile5:CüvCüv:

:roflol: boyun posun devrilmesin emi kaydirigubbakcemile lülülülülülü:roflol:

ya kıslar niye kimse bana cvp vermiyor kaç jere yazdım buraya bir allahın kulubeni ciddiye almadı neyse canınız sağolsun daha bişey yazmıcam hayırlı doğumlar

ayy kıyamam Şeniz

mevzey küzsme ne olur ben çok üzgünüm muhsin yazıcıoğlunun cenazesini izliyorum kusura bakma canım araada sayfadan kaçırdıklarım oluyo senin ufaklık ne kadar bakalım:)

Ben geldim lakin yine gidiyorum mevzey hiç biryere gidemezsin canım bak yeni geldim ben zaten hiç birşey görmedim üstün körü baktım ve anneme gidiyorum çıkmak zorundayım sıkmayın canını hiç hiç hiç birşeye akşama doğruu gelirim görüşmek üzere a.s. a.s. a.s. a.s.

canım yaaa işte bu aslında bewn sana dün diyeektim ama belkide çok gaddar ve anlayışsız olduğumu düşünürsün diye acın da çok yeni olduğu için söylemek istemedim ama en iyisini yapmuşsınız.ancak böyle hafiflersiniz .yeri dolmaz biliyorum ama daha kolay atlatmanıza yardımcı olur.bende her köpeğimi kayvbettiğimde bi daha almayacağım derim ama yine dayananmam.çok sevindim szin adınıza............hihoyyythihoyyytkaydirigubbakcemile5

MEVZEY cim canım benimde pazardan beri mide bulantılarım azdı çok kötüyüm yemek çorba söylemiştim onu yemekle meşguldum yoksa benim tansiyon yine yavaş yavaş inişe geçti fena oluyordum az kalsın....canım sen nasılsın.ciddiye almamak olurmu aşkolsun hadi sor bida ben cevap verim kızzz.hemen kızma hamile şey ne kapsis yapıyosun hemen valla bak bende hamileyim bide üste çıkar ağlarım görürüsün sonra......senağlamakaydirigubbakcemile3laelaelaelaelae

mavişim kız zaten beklemekten bunalmış ondan bu sitem .seninkide lafmı şimdi.........:dance:kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3

ne diyon len bak kaç kişi cvp yazıyor ben o yüzden şeyettirmiştim..bende aglarım vallaha bizde gebeyiz biizm de hormonlar duygularımız tavan yaptı hassaslaştık valla hepmizide...mevzeycim gel bak kimse sana kasıtlı cvp vermemzlik yapmadı ki..ben bilem sitem ettigimde bu akdar cvp veren olmamıştı hee zamanında..gel işte bak ne deyyom sana elime oklava aldırma hee ...sanırım benimde tansiyon düştü acayip midem kötü oldu bayılacak gibi oluyorum yaa..neyse yemege inecem bende azıcık karnımı doyurayım belki kendime gelirrim biraz..

durma ye kuzum ye yoksa bu mercimek kadar şeyler fena yıkıyo bizi.............yede gel emiiiiiilülülülülülü

Bayanlar bende gidiyorum simdilik, öğleden sonra görüşürüz. Herkese sevgiler........

ben geldim yemeğimi yedimde ama midem şişti resmen ya
kızlar bugun acayip bir şekilde su tüketiyorum inanın nefes alamıyorum patlıcam he -tatlicadiarzu-

mavi gittimi tansiyonunmu düştü mavi yemeğini yede gel hele alayım boyunun ölçüsünükaydirigubbakcemile

:jeyyar: bu arada seni görüyorum haberin olsun...............:jeyyar:

ay bıncux :roflol: rahat bırak kızı belki konuşmak istemiyo senle kaydirigubbakcemile küsmüş o hepimize birden ama birazdan buraya tekrar gelirse mavi oklavayla kovalayacak onu haberi yok maviden ne kaçan ne uçan kaçabilir:roflol:

geldim geldim de siz nereye kaçtınız nerede bu kız yaa gelsin artık aman bak beni sinirlendirmeyin...valla yemegi yedim ama tansiyonum düşmesin diye biraz yiyeyim dedim kendimi zorladıkça midemde bulanıyor.. ne yapacagımı şasırdım valla zorlasan oracaıkta hepsini çıakracaktım ayıptır söylemesi şirket sahipleri falanda karşımdalardı...geldim de azıcık başımı koyup dinlenem dedim azıcık kestirdim hafif başım agrıyor valla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…