2009 Kasm Anneleri

leyyacım satını yaşını tahmini doğum tarihini yaz da ekleyelim

ya öyle tabii takmamak lazım benim doktor çok beğendii boyunu ultrason kağıdındada 1.55 cm yazıyo
düşünmemek lazım o kadarda insan düşündükçe vesvese yapıyooo hayırlısı

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|kalp atışlarını duydu :nazar: 8 Nisan ikili testler
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
5|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
6|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
7|BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü :nazar:
8|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk:nazar:27 Mart kontrol varr
9|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var :nazar:
10|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
11|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü :nazar:
12|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü :nazar:, 26 Mart mecburi kontrolfisfisfis
13|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
14|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
15|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
16|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü :nazar: kalp atışlarını bekliyor
17|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
18|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
19|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
20|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :) :nazar::nazar:
21|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :) :nazar:
22|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
23|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
24|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Kalp atışlarını duydu :nazar: Nisan sonu 3. kontrol
25|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
26|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
27|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. Kontrol
28|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| inşallah kesemizi gördük pıt pıt için 3 nisanda gideceğiz :nazar:
29|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| keseciği gördü 30 martta kalp atışı :nazar:
30|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü :nazar: 31 Mart 2. kontrol
31|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|keseciği gördü :nazar:
32|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
33|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
34|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük :nazar:pıt pıtlar 4 Nisan
35|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Keseciği gördü :nazar: :nazar:
36|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük.:nazar: 2,kontrol 4nisanda...
37|itek|21|15 şubat | 22 kasım
38|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah:nazar:
39|incisu|25|20subat|27 kasım| bugun kesecıgı gormeye gıdıyoruzz dr aaa

|JJuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESı :enbuyukkk:
|esterya|||| GÜZEL HABERLER BEKLıYO :Saruboceq:

gÜNAYDIN KISLAR NE KADAR KAYNATMIŞINIZ BÖLE BENDE RAPORLUYUM ayyy büyük olmuş esterya inş.beişinin kalp atışlarını duyarsın dualarım seninle .unique canım verdiğin bilgiler için sağol.boncukx yapalımmı dediğin şeyi çok merak ettim birde sanki gece üstün açılmış gibi geldi bana çokta kötü bir rüya gibi gelmedi cinsiyetle ilgili bir gösterge vede adağınız varsa onu hatırlatabilir bizimde var adağımız. Ya beni şu listeye kim koyucak ben beceremiyorum ....

Selam arkadaşlar
Bende Allah kısmet ederse kasım 2009 annesi olacağım  SAT 14 Şubat. Geçen hafta dr a gittiğimde 5 haftalık oluğunu ve kesenin oluştuğunu söyledi haftaya kısmetse kalp atışlarını dinlemeye gideceğim. Bu arada ben tanıdık vasıtasıyla Sultanbeyli Özel Saygı Hast. ne gidiyorum bana çookkk uzak ama tanıdık var bu nedenle şimdilik oraya gitmeye kadar verdim. Şimdi başka hastaneye gitsem ya ilgilenmezlerse ya testlerime yanlış bakarlarsa vs… gibi endişelerim var. Bakalım ne olcakkkkk.

Hosgeldin NFAKGOZ, herşeyden önemlisi bence güvendiğin yere gitmen bu durumda bana kalırsa iyi yapmışsın...

Kartanesi bu vitamin gözlerimi öyle bir açtıki simdi duş yapıp kuaföremi gitsem diye bile düşünüyorum, sanki bu üstüme olmayan kıyafetlerimle, fosur fosur suratımla, yapılı saclar bir işe yarayacak:))))

:roflol::roflol: :roflol:

selam kızlar....

dün doktordaydım. bebeğim gayet sağlıklıymış. 7 haftalık bebeşimin kalbi de atıyo çok şükür. mide bulantılarım için doktorum ilaç verdi o kadar rahatladım ki.. bişey yiyemediğimi söyledim hiç önemli değil aç kalabilirsin ilk üç ay bebek senin yediklerinle beslenmez dedi. ama ek bi vitamin almakta fayda var dedi. bi tane vitamin verdi. ayrıca kafama takılan kahverengi akıntıların ise yerleşme akıntısı olduğunu söyledi zaten artık kalmadı da. içim çok rahatladı. allaha şükür.. şimdi 4 mayısta ikili teste gidicem.
:CüvCüv: :nazar:

beni de listeye yazar mısınız acaba :1rolleyes:

gözün aydın leyyacımmm :nazar:yerimseniben

unique cim şimdi anlamadım 2 saat arayla bişiler yemessek bebiş zararmı görür allah korusunsenağlama

bak yaa nerden ne çıkarmış :teytey:, allah seni bildiği gibi yapsın emi :eek:klava: evt dediki özellikle senin bi arkadaşın varmış karakızz zaten çok zayıfmış söyle ona 2 saatte bir bişey yemezse yannndıııı dedi :roflol:
yok be güzelim zarar görür demedi glukozla beslenmesi daha iyi sık aralıklarla bişeyler atıştırki kan şekerin yüksek olsun hem bulantılar da azalır dedi... ama 2 saatte bir otur yemek ye demedi zaten aralarda atıştırıyosundur bişeyler...

kızlar bu çatlak kremlerini ne zaman kullanmaya başlamak doğru olur acaba bilen varmı

unigue cim tatlım evet geçen hafta kalp atışını görmeye gitmiştim çok küçüktü sadece alttan bakınca görmüştü ama bizim satımız aynı degilmi(yanlış hatırlamıyorsam) sen kalp atışını görmeye yeni gittin o yüzden 1 ay sonra demesi normal..ben kalp atışını görmeye geöen p.tesi gitmiştim o zman 2 hafta sonra görüşelim demişti...sanırım ondan sonra aylık kontrole dönecek zaten yaklaşık 9 haftaya girmiş olacaz o zman dimi... aman ya boşver zaten ben görememiştim kalp atışını takrar gitmem iyi olacak ...

cnm sen nezamn büyüdügünü karnının gerildigini hissediyorsan o zman başlarsın kimi 3 ayda kimi 5 ayda başlıyor yani karın büyülügü ve gerginligine baglı..

:roflol::roflol: :roflol:

gözün aydın leyyacımmm :nazar:yerimseniben

bak yaa nerden ne çıkarmış :teytey:, allah seni bildiği gibi yapsın emi :eek:klava: evt dediki özellikle senin bi arkadaşın varmış karakızz zaten çok zayıfmış söyle ona 2 saatte bir bişey yemezse yannndıııı dedi :roflol:
yok be güzelim zarar görür demedi glukozla beslenmesi daha iyi sık aralıklarla bişeyler atıştırki kan şekerin yüksek olsun hem bulantılar da azalır dedi... ama 2 saatte bir otur yemek ye demedi zaten aralarda atıştırıyosundur bişeyler...

kıs vallaha çok korktum he anammm ne bağırıyon bea bacak kadar kısa hem bacak kadar hem hamile kaydirigubbakcemile5:CüvCüv:

Selamlarrrrrrrrrr hepinizi en tatlısından öpüyorumm a.s. a.s. a.s. a.s.
Bugün moralim daha daha iyi dün akşam üzeri oncaa gözyaşından sonra eşim geldi hadi dedi gidiyoruz minik almaya yok dedim bakamam ben bakıcam hadi ufaklık bu sefer demezmi anne alalım işte kritik an anne alalım dedi ben tamam dedim kaydirigubbakcemile3

Kızlar inanamazsınız aynısını aldık sanki genç haliyle geri geldi miniğimiz bakıyorum birebir olurmu bir kuş yaaa Doğa havalarda yaşıyor aynen gönder demiştim Allaha bebek haliyle geldi diyor sanırım azıcık hafiflettik acıyı dünden beri seviyor konuşuyor onunla geldin diye canım yaaa böyle işte:lepi:

ohhh bebeişleri görmüşüzz kalp atışlarını duymuşuz Allaha çok şükürr güzel haberler yazmışsınız tebrik ederim Allahım sağ salim kucaklarımıza almayıda nasip eder inşallah :Saruboceq: :Saruboceq:

Yeni gelen arkadaşlarımız hoşgelmişlerrr :CüvCüv:

Ve esteryacım yayla güzeli geçmiş olsun.İnşallah güzel haberle gelirsin esteryacım dualarımız sizlerle a.s.

ya kıslar niye kimse bana cvp vermiyor kaç jere yazdım buraya bir allahın kulubeni ciddiye almadı neyse canınız sağolsun daha bişey yazmıcam hayırlı doğumlar

Mevzey, kusura bakma mesela ben ara ara mutfaga gidip yemek pişirmeye cabalıyorum:) ve o sıradada bazı yazılanları kacırıyorum :KK43: eklemeyi bilsem eklerdim ama eminimki simdi senide ekleyeceklerdir listeye

bak işte yine sitem eden kuzum ne sordun ya bazen kaçıyor gözden yaa ne demek ben gidiyorum gel bakem şuraya kıyamam.. sen kasım annesi degilmisin oklava geliyor hee...

cnm ya ben bunu daha öncede söylemiştim başka arkadaşa yani listemiz renkli biraz o yüzden ekleme yaparken karışıyor bozuluyor liste ama bilen kişiler yaptıgında bu tür sorunlar olmuyor ekleyen arkadaşlarımız gelince deklerler senii..sanırım nesli berat efe kartanesi nazlı yapıyordu listeyşii yanlışmı hatırlıyorum ama aklımda öyle kalmış.. hee bu arada benimde kontrol tarihimi iliştiriseniz sevinirim 6 nisan..

X