2009 Kasm Anneleri

ay ben yine aynı şeyi yaptım dimi nesli kusura bakma :çok üzgünüm:
takıldığım diğer sitede tabloyu bir kişi yapıyor ordan alışkanlık kalmış ya
süpersin tatlım, biraz da benim kabalığım, yapsam ne var de mü ama el birliğiyle yapak kuzum benim :eek: malum, yeri gelecek barnağımızı kaldıramıycaz sositososito:icecream:

CANIM TABLOYU KOPYALAYIP KENDİMİZ YAZIYORUZ :))
ESTAĞFURULLAH NESLİCİM NE KABALIĞI OLUR MU ÖYLE ŞEY CANIIMM BENİM DALGINLIĞIM kaydirigubbakcemile3

kızlar benım sat ı sormussunuz 3 subat :) yasımda 25. ama cok kasıklarım agrıyor ve cok korkuyorum ben acaba dusuk tehlıkesımı var yaa :KK43:

KK Nick|YAŞ|SAT|Tahmini Doğum| Güncel notları.........................................
Tuser|xx|25 Ocak|01 Kasım|
BONCUK26|26|28 Ocak|03 Kasım|
Esterya|35|28 Ocak|03 Kasım|
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|
Eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|
PamukŞeker|xx|03 Şubat|10 Kasım|
Berat Efe|xx|04 Şubat|11 Kasım|
JJuLiEtt|xx|05 Şubat|12 Kasım|

Son düzenleme:
kızlar benım sat ı sormussunuz 3 subat :) yasımda 25. ama cok kasıklarım agrıyor ve cok korkuyorum ben acaba dusuk tehlıkesımı var yaa :KK43:
valla kuzuş, ilk üç ay hepimizn başında aynı bela var. dikkat etcez, dikkatli bezlencez, her işe atlamıycaz bla bla...
o dediğin ağrı dün beni uyutmadı.
Yarın bakalım doktor emmi ne diyecek :)
sen ne zaman gideceksin doktora.. ?

ben dr u aradım bır hafta sonra gel dedı ama ben sabırsızlanıyorum degerım kucuk cıktı adetten bırgun sonra yapılan kan testınde 99,12 cıktı o yuzden dr bekleyelım suan daha cok kucuk dedı hakıkaten kızlar bır haftalık falan mı sımdı bu kuzucuk?

KK Nick|YAŞ|SAT|Tahmini Doğum| Güncel notları.........................................
Tuser|26|25 Ocak|01 Kasım|9 mart ilk kontrol
PamukŞeker|xx|03 Şubat|10 Kasım|
Berat Efe|xx|04 Şubat|11 Kasım|

evet kızlarrr kasım ayının ilk hamişi olarak başlangıcı yapmak istiyorum görülüyorki sayımız birden artmış ne güzel RABBİM HEPİMİZE VE TÜM HAMİŞLERE YAVRULARIMIZI SAĞSALİM KUCAKLARIMIZA ALMAK NASİP ETSİN

hepinizi tebrik ediyorum arkadaşlar Allah tamamına erdirsina.s.

boncuk geç döllenme olayını anladım canım yarın daha net belli olur ultrasonda bu arada yaşımızdan tut hamiş kaldığımız aya doğum tarihimize kadar herşeyimiz hemen hemen aynı yoksa biz kardeşmiyiz kaydirigubbakcemile3

kışlarrrrrrrrr yazın bakayım oraya en güzelinden 27 ..... ama not olarak ekleyin 2.ye anne oluyor diye .........

Tuser|26|25 Ocak|01 Kasım|
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
Berat Efe|27|04 Şubat|11 Kasım|

bende yazdım :) büyük annelerden biri olucam herhalde ilk bebişim :)

canım hemen kötü düşünme aklına getirme Allah korusun. o ağrıdan bendede var . Rabbim hepimizi korusun hayırlısıyla kucağımıza alalım bebişlerimizi inşallah.

turser|26|25 Ocak|01 Kasım|9 mart ilk kontrol
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|5 mart ilk kontrol ( ne acelem varsa :)
PamukŞeker|xx|03 Şubat|10 Kasım|5 mart ilk kontrol
beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|günceli de gündemi de 2. bebikosu :)
JJuLiEtt|25|05 Şubat|12 Kasım|

Son düzenleme:
arkadaşlar birçoğunuz kasık ağrısından bahsetmişsiniz ve düşük tehlikem mi var demişsiniz,evham yapmayın ,kasık ağrısı hamileliğin en belirgin özelliğidir..yani çok normal ,bebek yerleşiyor,bünye buna alışmaya çalışıyor,rahim büyüyor ,yani takılacak bir durum değil..

Berat Efe|27|04 Şubat|11 Kasım|günceli de gündemi de 2. bebikosu :)

nesli kuzum ellerine sağlıkkkkk üsperrrrrrr olmuş :1hug::emir_bebek:

arkadaşlar birçoğunuz kasık ağrısından bahsetmişsiniz ve düşük tehlikem mi var demişsiniz,evham yapmayın ,kasık ağrısı hamileliğin en belirgin özelliğidir..yani çok normal ,bebek yerleşiyor,bünye buna alışmaya çalışıyor,rahim büyüyor ,yani takılacak bir durum değil..

evet eylül çok doğru soylüyorsun ama hatda benim 2. bebek olaması bile bu iç kararttan düşünceleri silemiyor....... acızın 2009 kasım anneleri sıyırık baksana delikafaduldenlaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelülülülülülüdelikafadulden

:ecrin_bebek:napalım kızlar yaa ılk cocuk olunca ınsan hakıkaten sıyırıyor ama napayım ben 8 aydır bugunu bekledım umıtlerım tukendıgı anda geldı kuzucum ınsan endıselenmez mı endıselenıyoz ıste napalım

evet kızlarrr kasım ayının ilk hamişi olarak başlangıcı yapmak istiyorum görülüyorki sayımız birden artmış ne güzel RABBİM HEPİMİZE VE TÜM HAMİŞLERE YAVRULARIMIZI SAĞSALİM KUCAKLARIMIZA ALMAK NASİP ETSİN

hepinizi tebrik ediyorum arkadaşlar Allah tamamına erdirsina.s.

boncuk geç döllenme olayını anladım canım yarın daha net belli olur ultrasonda bu arada yaşımızdan tut hamiş kaldığımız aya doğum tarihimize kadar herşeyimiz hemen hemen aynı yoksa biz kardeşmiyiz kaydirigubbakcemile3

amin canım inşallah
evet canım yarın sabah belli olur zaten ultrasonda
kardeş olabilirmiyiz acaba kaydirigubbakcemile3

BONCUK26|26|28 Ocak|03 Kasım|5 mart ilk kontrol

BONCUK26|26|28 Ocak|03 Kasım|5 mart ilk kontrol
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|

kızlaar ben çok daralıyorum nefes alırken zorlanıyorum şöyle normal oturamıyorum patlayacakmışım gibi oluyor yatsam uyuyamıyorum sizdede oluyormu normalmidir sanki 9 aylık hamile gibi şiş hissediyorum kendimi :KK43:

Merhaba taze hamişler hoş geldiniz hepiniz..İnşallah hepinizz sağlıcakla kavusursunuz bebişlerinize..

Hamilelik çok güzel ve çok özel bir süreç tadını çıkartın 9 ayınızın..

X