2009 Kasm Anneleri

boncuk senin satın kaç arkadaşım sanki bir yerde benden sonra okudum ama tıcker da benden önde görünüyorsun :))) yanılıyormuyum diye tekrar sormak istedim mesela benim satım 25 ocak 5+3 üm sen benden sonrasın ama 6 görünüyorsun sanırım bi yanlışlık var acababendemi sendemi???

arkadaslar gunaydn bende kasım anne adayıyım dun ogrendım hamıle oldugumu ınsallah 10 kasımda dogacak melegım allahım hepımıze kucaklarımıza almayı nasıp etsın ınsallah amınn.

arkadaslar gunaydn bende kasım anne adayıyım dun ogrendım hamıle oldugumu ınsallah 10 kasımda dogacak melegım allahım hepımıze kucaklarımıza almayı nasıp etsın ınsallah amınn.
günaydın eftelya cığım, tebrik ederim, hoş geldin Kasım anası :))))

Sat ın ne zaman tatlım?

boncuk senin satın kaç arkadaşım sanki bir yerde benden sonra okudum ama tıcker da benden önde görünüyorsun :))) yanılıyormuyum diye tekrar sormak istedim mesela benim satım 25 ocak 5+3 üm sen benden sonrasın ama 6 görünüyorsun sanırım bi yanlışlık var acababendemi sendemi???

bende bende canım
şimdi benim yumurtalarım geç olgunlaştığı ve çatladığı için geç döllenme oluyor
normalde sat 21 ocak ama 1 hafta ilerden düşünmem lazım geç döllenme olduğu için
cetvelim adete göre yani sata göre 6 hafta döllenmeye göre 5 haftalık oluyor
yarın ilk dr. kontrolüm var ultrasona göre değiştireceğim cetvelimi
büyük ihtimal oda 1 hafta geriden takip ediyor diyecek
umarım anlatabilmişimdir = )

günaydın canım aramıza hoşgeldin a.s.
gözünaydın amiiiinnnn

tebrik ederim canım gözün aydın ..........Allah tamanı erdirsin

Evet Gelelim Esas Konuya ........ kocişime soyledim hahah adam hala şokta...... eşim benim sağlık memeru fabrikada ciğer rontgeni geciyorlar bunun için dün sabah saat 06:00 :KK43:normalde 8 )işde gitdi ve edün gece saat 23:30 da geldi....... tabi bir şey diyemedim .. ama bir ara sesisz bir telefon görüşmesi yaptığını farkettimÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook.. "ya servise soyledim niye uğramadı evzaneye benim ilaç vardı" felan diyor "nasıl unutur nasıl uğramaz" diyede devam ediyor tamam dedim benim kazma :roflol: uğramadı almadı test ( benim yaptığımdan haberi yok) sonra ben uyudum ..sabah 7 de çişi kaltım koçişde uyandı:1closedeyes:... küsmüsün bana dedi evet dedim küsüm hemde çok kızgınkötükedihüsoama aşkım ne kalde geldim salaklar uğramamış unutmuşlar diyor hayır istemiyorum defol felan diyorum bu garibim yalvarıyor... bende beş karış surat :roflol::roflol: bu bana yalvarmaya devam ederken o arada soyledim TAMAM BEN HAMİLEYİM diye...... haha adam şok garibim hala şoktaya..... neeeeee dedi evet hamileyim dedim rüyamda gördüm test yaptım cıktı dedim ... adam ağzı kulaklarına geldi.. çok mutlu oldu akşım ya.... oğluşumda yanımdaydı ( yatağında yatmıyor gece kacıp kacıp yanımıza geliyor )artık biz 4 KİŞİYİZ DEDİK Allahımıza binlercekez sükrettik... bu güzel duygularını bizlere yaşattığı için......

evden beraber cıktık yolda aşkımmm dedim benim canım ne istiyor biliyormuısun dedim :roflol::roflol::CüvCüv::CüvCüv: .e...... dedim ( yamıyacam canınız felan ceker ben şaka yaptım sadece kocama eşim hep der bu kadının canı hiç bir şey istemez efeye hamile iken bir seferde şu demedi der o yüzden bu sefer intikamım acı olcak -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

tum 2009 kasım hamıslerını tebrık ederım
ınsa allah saglıkcakla alırsınız bebıslerınızı kucagınıza

kizlar gunaydin :)

nasılsınız bugun ben iyiyim cok sukur sadece biraz moralim bozuk
internette arastırma yapiyorum 35 yas gebelerinde problemli bebek ihtimali yuksek mis cok korkuyorum :KK43:

Minik Kalimero sağol canım, inşallah, sağlıkla, huzurla...

Benim dün akşam çok sancım oldu, açıkçası tırstım biraz... Öğlen gibi doktora gidebilirim..

kizlar gunaydin :)

nasılsınız bugun ben iyiyim cok sukur sadece biraz moralim bozuk
internette arastırma yapiyorum 35 yas gebelerinde problemli bebek ihtimali yuksek mis cok korkuyorum :KK43:

hopppppbaaaaaaaaa nerden cıktı canım bu şimdi bak ben 3 cocuğumu 40 yaşında doguracam :roflol::roflol: yok oyle bir şey takma oyle şeyleri kafana işyerinde arkadaşım 35 yaşında ve 17 gün sonra sağlıklık bir kız cocuğu doguracak .... dont panikkk

Minik Kalimero sağol canım, inşallah, sağlıkla, huzurla...

Benim dün akşam çok sancım oldu, açıkçası tırstım biraz... Öğlen gibi doktora gidebilirim..

nasıl bir sancı bende garip bir sancı var ama adını koyamadım..... adet değil gaz değil benneyaptımkibenneyaptımki

2009 kasım annelerine sorunsuz bir hamilelik diliyoruz ogluşumla.....................

yavruş belimin tam orta bölgesinden kasıklarıma kadar, adet sancısından beterdi valla, uyuyamadım gece :KK43:

al bende de okadar güya birde benim ikici hamileliğim... ama inan bende siizn kadar acemiyim.......

2009 kasım annelerine sorunsuz bir hamilelik diliyoruz ogluşumla.....................

bende müsadenizle oğluşunuuz ısırmak isterimkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

bend egeldim kızlar ama doğru eyremi geldim bilmiyorum çünkü hala şaşkınım :eek: sabah test yaptım pozitif çıktı son adetim 3 şubattı . 3 aylık evliyim :eek: şimdi ne yapıcam ne edicem bilmiyorumki şaşkınım hala sırnaşık şey

Hayırlı olsum PamukŞeker doğru yerdesin Kasım annesi olacaksın İnşallah
Allahım sizi ve bebeklerinizi korusun

X