2009 Kasm Anneleri

Allah bağışlasın boncukum Allahım hiç birimizi evlatlarından ayırmasın..Böyle böyle zaman geçiyor değilmi iyiki varsınız kızlar evime ses oluyorsunuz sanki daha kolay herşey sizlerle iyiki varsınızz :asigim:

kıslar paydos geldiiiiiiiiiiiiii çıkıyorum ben hadi kendinize iyi bakın öptüm sizlerikaydirigubbakcemile2hihoyyyt

kızlar merhaba , ben 6 haftalık hamileyim dün doktora gittim gebelik kesesi gayet iyi dedi kalp atışlarınıda gördük fakat 2 mm dedi embriyo için ,sizce normal mi kızlar yardımcı olursanız sevinirim..
hoşgeldin aramızaa
normal heralde canım yaa daha 5 haftalıkken gözükmüyo bile 6 hafta da 2 mm olması normaldir dr. anormal mi dediki

bonncuk noldu kız iyileştinmi
nazlııı sen mi almıştın kıyafet resimlerini eklesene buraya :emir_bebek:
izmirde steps var biliyorum çok severim ordaki kıyafetleri sen izmirdeydin dimi
ama ankarada yok galiba yaa hiç görmedim sanki been
ben de alışveriş yapmak istiyom eteklere giremez oldum :eek:
kilom aynı ama karnım çok şiş anlamadım nasıl iş bu
bi de hava çok güzeldi burda bugün çok yazlık alasım geldi valla

Evet canım ya ben İzmirdeyim Egs steps eklerim tabiki resimleri ama yarın okula oğluşu yollayım ekliyeyim olur mu canım malum bugün kü durumumuz aşikar ..Zaten kilolar aynı canım ama o göbiş dombacık ortada malum kapatamıyorum napim sıkarak kapatırım pantalonlarımıda Allah korusun zararı olur o yüzden evde eşorfman kaydirigubbakcemile3

Çok öptüm canlarım sizi yarın görüşürüz nasipse..Kendinize ve bebişleriniz çokk cici bakın a.s. a.s.

Evet canım ya ben İzmirdeyim Egs steps eklerim tabiki resimleri ama yarın okula oğluşu yollayım ekliyeyim olur mu canım malum bugün kü durumumuz aşikar ..Zaten kilolar aynı canım ama o göbiş dombacık ortada malum kapatamıyorum napim sıkarak kapatırım pantalonlarımıda Allah korusun zararı olur o yüzden evde eşorfman kaydirigubbakcemile3

ya ama dr. bana bu göbüş gazdan dedi sinirimi bozdu gazdan olmasın bebişten olsun bencee delikafadulden
millet şimdiden büyür mü psikolojiktir falan diyo :1closedeyes:
ama ben gerçekten fermuarlarımı kapatamıyoom-tatlicadiarzu-

kartanesii cuma günü bebişi gördüm 1buçuk cm çok küçük doktor iyi gelişmiş dedii ama kalbii nasıl atıyodu öylee çok duygulandım doktor bi dahaki ay daha çok şaşırcaksın dedii 3 hafta sonra kontrolüm var kanamam yok ama kanamamnın olduğu yer baya belirgin ama bebeğe keseye yakın bi yer deil çok yukardaa yine ilaç verdii tedbir için ilişki yasak çok hareket ağır kaldırmak bügün misafirlerim vardı şık bi abiyem vardı giydim ama çok sıktı son kez giydim heralde doğuma kadar :)))

Kartanesi canım olur hatta 2, bebeklerde neden karnın bu kadar çabuk büyüdüğü henüz bilinmiyor ama ilk tede 2, olur geç büyüyen oluyorda erken neden olmasın öncedende yazmıştım içi dar derler genelde dışarı vurur zaten büyüyorda annesi sıkmayalım onları dar şeylerin içinde değilmi :CüvCüv:

kızlar bende çıkıyorum iyi akşmalar hepinize.....................ben gidip biraz yatıcam...........

kızlar evet bu göbeişler gazdan oluyormuş yani bebk henüz karnınızı büyütecek kadar büyümediler zaten bu 3 aydan sonra gaz gidiyor yerini bebişe bırakıyor yine karın büyümeye başlıyor... benim arkadaşımda öyle idi görseniz bayagı şiş karnı ama 2 kilo aldım sadece diyor görseydiniz önceki hali ile şimdiki halini inanmazdınız...ama olsun bu şişlikler indiginde göbüşümüz bebiş için büyümeye başlayacak..ama benimde pantalonlarım falan olmuyor..

kartanesii cuma günü bebişi gördüm 1buçuk cm çok küçük doktor iyi gelişmiş dedii ama kalbii nasıl atıyodu öylee çok duygulandım doktor bi dahaki ay daha çok şaşırcaksın dedii 3 hafta sonra kontrolüm var kanamam yok ama kanamamnın olduğu yer baya belirgin ama bebeğe keseye yakın bi yer deil çok yukardaa yine ilaç verdii tedbir için ilişki yasak çok hareket ağır kaldırmak bügün misafirlerim vardı şık bi abiyem vardı giydim ama çok sıktı son kez giydim heralde doğuma kadar :)))

kız evine gelen misafiri abiye ilemi akrşılıyorsun benmi yanlış anladım..

ama iyi tarafından bakıyorum gecenlerde bir internet sitesinde gördüm hamileliğinin son zamanlarında bol hurma yiyen annelerin cocukları cok hayırlı evlat olurlarmış:) Burda hurmadan bol sey yok ya yaşadık yani biz:)

canım ayrıca hurma yemek hamilelere çok faydalıymış doğumu da kolaylaştırıyomuş ben yemeğe çalışıyom arada cokacimcoook

canımm çok sevindim çok güzel bi duygu dimi inş. kanama da geçer. bana 5 hafta sonra gel dedi nisanın sonunda gitcem sen git gel haber ver bana hihoyyyt aynıyız ne de olsa
benimki de geçen hafta 1 cm.di kaydirigubbakcemile2

kızlar evet bu göbeişler gazdan oluyormuş yani bebk henüz karnınızı büyütecek kadar büyümediler zaten bu 3 aydan sonra gaz gidiyor yerini bebişe bırakıyor yine karın büyümeye başlıyor... benim arkadaşımda öyle idi görseniz bayagı şiş karnı ama 2 kilo aldım sadece diyor görseydiniz önceki hali ile şimdiki halini inanmazdınız...ama olsun bu şişlikler indiginde göbüşümüz bebiş için büyümeye başlayacak..ama benimde pantalonlarım falan olmuyor..

büyüsün biraz da kendimize kıyafet alalım kaydirigubbakcemile2
alışveriş yapasım vaar :jeyyar:

Kızlar çok öptüm bende sizleri görüşmek üzere Şeniz Şeniz

bye.gif

X