2009 Kasm Anneleri

mirmirmirmiryarın yorucu geçecek, yatayım artık iyi geceler, öpüyorum gül yanaklarınızdan güzel annelerim benima.s.

ben bir hafta ayağa kalkamadım bulantıdan hala da pek iyi değilim ama idare ediyorum işte. midem bulandığında su içinde daha da beter oluyo ama elimde değil içiyorum. acaba bulantıya zararı var mı bu su içmenin. yani daha arttırmasının dışında ? ayy resmen paranoyak oldum herşeyden bişey çıkarmaya çalışıyorum senağlama

normalde de az su tüketildiğinde idrarın rengi koyulaşmaya başlar. Hamilelikte su ihtiyacının çoğalmasını hesaba katarsak, koyulaşma normal ve dengelenebilir bir durumdur bence. Örneğin ben ne yazık ki çok az su içebiliyorum ve koyulukla başbaşayım. Yarın düzelir inşallah, hepimize bol şans, bol morala.syerimseniben

Sende de yanma varmı?? bende otururken idrar yolumda yanma hissi oluşuyo. Bundan mı acaba diyorum?

ben bir hafta ayağa kalkamadım bulantıdan hala da pek iyi değilim ama idare ediyorum işte. midem bulandığında su içinde daha da beter oluyo ama elimde değil içiyorum. acaba bulantıya zararı var mı bu su içmenin. yani daha arttırmasının dışında ? ayy resmen paranoyak oldum herşeyden bişey çıkarmaya çalışıyorum senağlama

sade falım sakızları varya onlardan çiğnesen nasıl olur canımcım. Benimde miğde bulantım olunca biraz çiğniyom iyi geliyo sanki. bikaç sitede okudum sanki. Zararı yokda bi dene istersen. ben sakız stokladım pek bulantım yok ama olunca atıyom ağzıma..

sade falım sakızları varya onlardan çiğnesen nasıl olur canımcım. Benimde miğde bulantım olunca biraz çiğniyom iyi geliyo sanki. bikaç sitede okudum sanki. Zararı yokda bi dene istersen. ben sakız stokladım pek bulantım yok ama olunca atıyom ağzıma..

süper fikir damla sakızı çok severim normalde mide bulantımı geçirirdi nasıl unutmuşum sağol canım:1hug: bende gastrit de var malesef ondan ağır geçiriyorum bulantıları.

süper fikir damla sakızı çok severim normalde mide bulantımı geçirirdi nasıl unutmuşum sağol canım:1hug: bende gastrit de var malesef ondan ağır geçiriyorum bulantıları.

aaa işe yarayacağına çok sevindim inan delikafadulden bana iyi gelmiş kadar sevindim delikafadulden bendeki de damla sakızlı..arada da şişirip patlatıyom bi iki tane... inşallah iyi gelir canımcım. hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

Hadi şimdi koçişi bakkala gönder canım sakız istedi diye.. Valla ben geçen akşam yaptım bu saatlerde kaydirigubbakcemile3

benim canım da bu akşam turşu istedi ee saat de 10u geçiyodu epeyce bi aramış zavallım :CüvCüv:

asıl istediğimden bulamadı. burada bi turşucu var adamın müdavimiyim kapısında yatıcam nerdeyse :) işte bakkaldan almış bi paket idare ettik işte napalım kaydirigubbakcemile3

asıl istediğimden bulamadı. burada bi turşucu var adamın müdavimiyim kapısında yatıcam nerdeyse :) işte bakkaldan almış bi paket idare ettik işte napalım kaydirigubbakcemile3

Olsuuun bulmuşmu bulmuş. Almışmı almışş...Kazandı bonus puanları kocişin şakkıdı

:roflol::roflol: Aynıyız canım ya hayırlısı şuan için burada buluştuk arkadaşlarda çok tatlılar Allaha emanet buradan devam ediyorum ..Seninde hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allahım..Hoşgeldin a.s. a.s.

Bu arada en erken doğum şuan için bende görünüyor sanırım 2 kasım hayırlısı öncesi sonrası şuan bilemiyorum tek bildiğim sizlerle keyifle bu dönemi geçirmek..Sağlıkla inşallah a.s. a.s.

hoşbulduk tatlım nezaman gelirlerse gelsinler yeterki sağlıkla gelsinler ...

slm kızlar bayadır giremiyorum üzgünüm geçmişi okuyamadım fazla yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler kızlarr ben bugün 2, kontrolüme gittim pıt pıtları duyduk çok şükür fasülye tanesi gibi kıvrılmış duruyodu bebişim rabbim hepinize pıt pıtları duymak nasip etsin bu arada 3, kontrolüm 5 hafta sonra yani 12 haftalık olunca o zaman 2'li test varmış o yapılcak şimdilik bir tahlil yaptırmadık ama bulantılarım beni baya hırpalıyo sabah ve akşamları fazla vaktinizi almayım pc başında fazla duramıyom hepinize iyi geceler tatalı rüyalar byyyy

selam güzel hamişler :)))ayy bu lafı kullanmayalı baya olmuş,özlemişim pek hoşuma gitti.ne kadar güzel heyecanlar bunlar.ben 2008 kasım annesiyimde o yüzden bilmiş bilmiş konuşuyorum,kıdemliyim yani hehehehehe :)))) kalp atışlarını duymak,sonra hareketlerini görmek.mesela benimki 3,5 aylık filan ahmileydim sanırım,hem kollar hem bacaklar hareket halinde olan minnacık bişeydi.Rabbim ne heyecandı o,güleyimmi ağlayımmı bilememiştim,hepsini bir arada yapmıştım :)))

turşucular bende sizdendim.bardak bardak turşu suyu içesim gelirdi.sanki içim yanıyodu.zor tutuyordum kendimi bebeğe zararlı diye.ama bazende tutamazdım napiim :eek: hamişlik böyle bişey işte.çok güzel bişey.olağanüstü.kelimelerle anlatamıyorumki,yaşayan çok iyi biliyor ama :))

Allah herkese hayırlı ve sağlıklı hamilelikler,doğumlar ve bebişler versin inşallah :Saruboceq:

turşucular benim kızım var haberiniz olsun yerimseniben

benimde yarın doktorda randevum var bende heyecanlıyım 8 haftalık olduk bakalım inş bi sorun yoktur kalp atışını dinlerim sen ilk kezmi gidiceksin doktora keseyi görüceksin çok heyecanlı:)))

Evet canım dr um bugun cagırdı.bugun ılkkez gorucem bebişimin kesesiniii

GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNN....

ya muhsin yazaıoğluna çok üzüldüm ve hala bulunamadı çok yazık çok......... ya tabiki sadece muhsin beye değil yanındaki 5 kişi içinde çok üzüldüm Allah yardımcıları olsun

GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNN....

ya muhsin yazaıoğluna çok üzüldüm ve hala bulunamadı çok yazık çok......... ya tabiki sadece muhsin beye değil yanındaki 5 kişi içinde çok üzüldüm Allah yardımcıları olsun

Gunaydin beratefem

bende cok uzgunum
Nedense Turkiyedeki namuslu durust duzgun insanlar fazla yasamiyorlar..

X