2009 Kasm Anneleri

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: gerçekmi diyosun canımcım? valla söylediğin iyi oldu ben c.tesi gününe randevu aldım şimdi. Valla sıra gelene kadar nasıl sabrederim inşallah doktor geç gelmez falan diye düşünüyodum.Malum zaten wc den çıkamıyom azıcık olsa koşa koşa gidiyorum wc ye. Bol bol içeyim net görünsün diyodum ama nasıl tutarım diye de düşünüyodum yani.. Valla iyi söyledin. 1 bardak yeteli öylemi. iyi evden çıkmadan 1 bardak su içip çıkayım.

bugün ne kadar kalabalık yaa maaşallah bi cvp yazıyorum bi bakıyorum benim ki geriler de kalmış :))))

dmek istedigim buydu yani doktor iyi ise gerekiyorsa bakılması sorun degil tabii ki her gittignde alttan baktırmak gereksiz..sonuçta doktorlarda bebişin yerinde olup olmadıgından kalbi atıp atmadıgında emin olmak istiyor..

Peksimet etimek benzeri fırınlarda kiloyla satılıyor etimekte olur onun az daha kıtırı yaa peksimet diyorum konu değişmiyor aklımda olanı yazıcam hepiniz aş ericeksiniz sonra değil alttan üstten baktırmak emin olacaksınız bebek nerde:)))))))))

Şaka biryana azıcık sabır lütfen hani deneyimlerden diyelim heyecan müthiş hemen görmek istiyoruz ama ben testi bile hayal kırıklığı yaşamam için 6, haftanın sonunda yaptım 7, haftada doktora gittim hem göbişten baktılar kendisinide gördüm keseyide gördüm kalp atışlarını zorda olsa duydum hepinize nasip olacak sıkmayın tatlı canınızıı hadi bakalım Kartanesi demek yarın ilk senden gelecek güzel haber a.s.

merhaba arkadaslar bi kac gündür koyu sarı akıntım vardı bu günde yeşil renkte geldi. dün doktorum vajinal intihap şimdilik bi şey yapamayız dedi bebeğe zarar verir dedi moralim cok bozuk aranızda iltihap sorunu yasayan varmı insallah bu iltihap yüzünden bebişim düşmez... cxok korkuyorum

ilahi güldürdün beni..cnm ya bende her iki seferinde gittimde çok aşırı sıkışık degildim ama göremedi doktorum sanırım küçük oldugundan alakalıydı..ama yinede sıkışık olup gitmeniz gerekiyor zaten sıranız gelmediysede özeldeyseniz hemen alıyorlar gerçi hastanedede öyle.. ama son gittigimde çok aşırı sıkışık degildim gelsin diye msürekli volta attım gerçi yinede görünmedi..yani oluyor öyle durumlar..
yinede sıkışık gidin siz...
bugün ne kadar kalabalık yaa maaşallah bi cvp yazıyorum bi bakıyorum benim ki geriler de kalmış :))))

evet canım iltihapın bebek için zararlı olduğunu duymuştum ama
çok dikkat et kendine ayaklarından çetiğini sırtından yeleğini eksik etme evde olduğun zamanlar,dışarıdayken de kaşkolun şapkan olsun kalın giyin. iltihap olmaması için üşütmemek gerek, kendimizi çok iyi
kollamamız lazım...bol bol su iç iltihapı en yakın zaman da atıcaksın o zaman,çok geçmiş olsun..

canim benimde vardi iltihap hatta mantara cevirmek üzere dedi doktor.. fitil ve krem verdi.. bende kullanmamak icin tereddüt ettim ama ilerde daha kötü olabilir o yüzden kullanmak zorundasin dedi.. akinti kasintiya cevirirse ihmal etme derim.. 3 gün fitille gecti zaten cok sükür..

senağlamaCanım yaa kıyamam Allaha emanet korkma hayırlısı inşallah..Böyle bir durum yaşamadım canım acil şifalar diliyorum sana Rabbim bebişinden ayırmasın seni a.s.

doktorum dün ampisina diye antibiyotik verdi ama ben kullanmak istemiyorum zaten progesteron kullanıyorum 2 3 ay sonra tedavi olabilirmisim insallah düşük yapmam iltihap yüzünden allahım bebişimi koru

elifsuncum geldin demek.
nasılsın canım
bu arada tahlillerini yaptırdınmı?
saol canım çok iyiyim,
bugün gittim onalr için ama bi aksilik oldu yaptıramadım
bi kaç özel hastaneden fiyat aldım benim aldığım fiyattan yüksek
miktarlar verdiler, devlet hast de gittim doluluktan yaptıramadım
yarın için randevu aldım devlet hast.den yarında yaptıramassam
salı günü kendi hastaneme gidicem orda yaptırıcam başka çare yok sositososito
sen nasılsın herşey yolun da inşallah ?

saol elifsuncum iyiyim
ya devlet hastanesinde yaptırabiliyor da işte kalabalık falan oluyormuş
birde sonuçlarını 2-3 gün içersinde alabiliyoruz herhalde
benden de salı günü ister doktorum
zor ya devlet hst.uğraşmak ancak bir tanıdık olcek de öle
fiyat olarak 100 ytl civarı dimi
yaptırcak artık bişekilde bende salı günü sorarım hastaneye bakalım bana ne fiyat verecekler ben henüz hiç araştırma yapmadım.sanırım tahlil sonuçlerından sonra gidecen doktora inşallah çabuk halledersin canım.mide bulantıların ne durumda daha da yoğunlaştımı.benimde 3 gündür yeni başladıda

walla benimde öle hemde kimse bana cvp yazmıyor yeni üyeyim diye mi ama benide aranıza alınbenneyaptımki

Canım yaaa ne demek hepimiz aynıyız bak ben 2 senedir bu sitedeyim bir çok kardeşim ablam tatlımı tatlı dostlarım var ama hepsine sorun az yazarım msj sayım 2 senede 900 geçmemişti şu kasım annelerine yazmayı başladım bakarmısın 1 küsürlardayım inan hepimiz burada çok şey paylaşacağız abla kardeş sırdaş can yoldaşı olacağız hoşgeldin canım benim a.s.:1hug:

evet canım çok zor devlet hast.uğraşmak
bizim de bi tanıdık varda bakalım belki onun sayesin de yaptırabiliriz.
benim hastanem de 94 ytl diğerlerine sordum muayne dail 120 ytl
çok şükür benim bulantılar şu anda yok inşallah bi daha da olmaz...çok acı çektim
çünkü. sende dayanamıcak duruma gelirsen mutlaka doktoruna gittt çaresi yok diyor herkes ama serum bence süper bi çare...çok dikkat et kendine
inşallah daha da yoğunlaşmaz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…