2009 Kasm Anneleri

kızlar şu vajinal ultrason olayını geçen gittiğimde sordum doktoruma bi zararı olmaz biz anne isterse 3 ay bitene kadar bakmayı uygun görüyoruz dedi. ilişki konusundada rahimdeki kaslar ilişki sırasında kasıldığı için ilk 3 aylık dönemde kanama yapabiliri bu kanamada bizim düşük kanaması olduğunu düşünmemize neden oluyor ayırt etmemiz zor olduğu için ilk 3 ay ilişkiyi ben yasaklıyorum dedi

NURHAYATK;5933259]oldumu acaba? ekledim ama?[/QUOTE]

aşkolsun maviiii ama ben sormuştum seni mavi ortalıkta görünmüyo ne oldu acaba diye demiştim :çok üzgünüm:

kızlar benim üç dört gündür acayip iştahım kesik.ağızıma bir lokma bile almak istemiyorum.......

canım ya kendini fazla zorlamadan hafif şeyler yemeğe çalış mesela ben elma yemiştim istersen bir dene ama zorlama kendini yiyemiyosan.

canım dr sana endişelenme demiş moralini yüksek tut.a.s.

geçen sene bu zamanlar hamile olduğumu bilmiyordum simdi sirin mi şirin bir oğlum var

maşşallahh allah bağışlasın canım.

NURHAYATK;5933259]oldumu acaba? ekledim ama?

boncukx ben nurhayatk ekledim zaten sgumus den sonra ya ancak sürekli eski listeleri alıyor arkadaşlar bu sebeple güncel hallerini bi türlü göremiyoruz. örneğin ben kalp atışını gördüğümü kaydettim ama listede görünmüyo

kızlar listeyi bi kişi tutsa iyi olur.Karışıklık olmasın.ve bigün belirleyelim ve ogün herkez gelişmelerini yazsın listeyi düzenleyen arkadaşta zorluk çekmez.mesela cuma olabilir..saat 3 ye kadar... nasıl?? siz ne dersiniz?

Bir önerim var bir kişi ilgilensin olmazmı üstelik karışıklıta olmaz o kişi olur bir işi olur gelmez yerine bakacak kişiyide seçeriz böylece listede hem herkez yerini bulur hem sürekli güncellenir karışmaz. en son benim yaptığımdada nurhayatta ekli doruğuda ekledim ama yeni güncellemeler yok tabiki sizin kalp atışı gibi..Bir kişi ilgilenirse çok hoş olur ne dersiniz?

bence uygundur .............................hemde çok iyi olur ama kim yapmak ister ki bunu .........

Bugün itibariyle 6+4 üm. Acayip midem bulanıyor. Ama cıkarmadım daha. Ne kadar zormuş bu bulantılar. Cebimde poşetle geziyorum. Heran herşey olabilir diye. Sabahtan iğne vuruldum geldim.progesteron iğnesi. Yanıyor şu anda. Haftaya bugün kalp atışlarını duyucaz inşallah. Hala ailelere söylemedik. Hayırlısı olur inşallah.

canım arkadaşım ben nurhayatı eklememye çalışmamıştım zaten kendi bilgilerimi güncellemeye çalışmıştım ama biraz karıştırdım galiba ..sen bi kere daha düzeltirsen söz ben bi daha karıştırmam......hadi sen bi kerecik daha düzelt nolurrrrrrrrrr......aslında en son listeden hep ekleme yapıldığında sorun olmuyordu daha önce yapmıştım ama.şimdi olmadı ve inan niye olmadı diye bile uğraşabilecek halim yok inan zor yazıyorum...........ilgilenirsen sevinirim............

....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):):
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:) 2.kontrolün zamanı belli değil
NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu
ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt3.kontrol 14Nisan'da
Dilmuh|**| 28 Ocak| 4 Kasım|
BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü
Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) 24 Nisan 3. Kontrol
Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| keseciği gördü 2.kontrol 27 mart
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü , 22 Nisan'da 3. kontrol
zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü kalp atışlarını bekliyor
eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü
elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü 15 gün sonra 2. kontrol
beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :)
karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 28 Mart'ta kalp atışlarını görecek
**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü.26 mart 2. kontrol
unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü 28 Mart 3. kontrol
mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm 23 Mart kontrol
seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü
mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü ay sonu 2. Kontrol
dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| keseciği gördü 30 martta kalp atışı

Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü 31 Mart 2. kontrol
boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|kalp atışlarını gördü
barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük pıt pıtlar 4 Nisan
NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Haftaya kesemizi göreceğiz
JJuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:
yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:
esterya|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:

kızlar son listeyi yolladım. hem boncukun kalp atışları var hem doruk var hem nurhayat var tamam mı?

kızlar son listeyi yolladım. hem boncukun kalp atışları var hem doruk var hem nurhayat var tamam mı?

Ellerine sağlık canım:1hug: Ara ara kalkıyorum pcnin başından işlerimi yapıyorum arada uzanıyorum geliyorum bakıyorum güzelce karnını doyurdunmu canım yemek vakti geçmiştir bende bir telekoma kadar gidip geleceğim hemen gelince bakarım yazılarınıza :ecrin_bebek:

boncukx, ebisce, NazLı, sgumus, unique burdasınız görüyooom klava: neden bişi yazmıyonuz bakimmm

yedim yedim bi de öğle arasında çubuk mubuk aldım aç kalmiim diyee hadi git gel bakimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…