2009 Kasm Anneleri

kızlar ben çok acıkıyorum yaa yemek saatine daha var ve ben çok acıktıııımmm,
bi de çekirdekli siyah üzüm aldım kuru tabi ondan yiyip duruyom gün içinde kan yapsın diyee

karakız canım sen teşekkür ederim.şimdi daha iyiyim kendimi daha iyi hissediyorum................sende ne var ne yok.............

kızlar ben çok acıkıyorum yaa yemek saatine daha var ve ben çok acıktıııımmm,
bi de çekirdekli siyah üzüm aldım kuru tabi ondan yiyip duruyom gün içinde kan yapsın diyee

bende çok acıktım cubuk kraker yiyip duruyorum yemek saatinede çok var dediğin gibi kuru üzümü bende yiyorum hatta yanında ceviz fındık falanda yiyorum ceviz özellikle önemliymiş bebeğin beyin gelişimi açısından öyle okudum yanlış hatırlamıyorsam.

karakız canım sen teşekkür ederim.şimdi daha iyiyim kendimi daha iyi hissediyorum................sende ne var ne yok.............

iyi ol tabi canım sen iyi olacaksınki bebişinde iyi olacak. ben bugun gayet iyiyim sadece kartanesinin dediği gibi fena halde acıktımmmmmmcokacimcoook

evet canım cevizi ben de biliyorum akşamları yiyorum ben de zeki zeki çocuklarımız olur inşallaahh kaydirigubbakcemile5

Kıyamam size yaaaa yanınıza işe giderken birşeyler koysanız acıktıkça insanın eli ayağıda çekiliyor.. Ben size yemek yollimmi:)Birde ben hep tatlıdan uzak duruyorum reflü yapıyor müthiş bir mide ağrısı ve bulantı ama şu kuru üzümü yesem olurmu aynı ağrıları yaşarmıyım ???Kan yapması konusunda çok haklısınız da ya ağrı yaparsa offffffff

slm kızlar yaa ben sabahta tuhaftım hala bulantı falan aman hayırlısı ile şu günlerimiz bir geçse idi..bulantı doktoralar açısından iyi bir şey ama bizler için berbat heleki çalışıyorsan dahada berbat gerçi evde oldugundada iyi degilsin..ben elifi gayet iyi anlıyorum onun yaşadıgını pazar günü yaşadaım diger günlerde oldu ama pazar günkü gibi şiddetli degildi.. zaten devam etse idi bende haftanenin yolunu tutacaktım galiba..serum rahatlatıyormuş sanırım bende öyle duymuştum...hayırlısı olsun hakkımızda... karakız msj gönderemedim neden ama guyarı geliyor karakız msj almıyor yada gitmiyor diye neyse cnm ya inş bakalım bekliyorum bende bizde baktık ama yok henüz...

ya yanımda bisküvi falan oluyodu normalde bugün unutmuşum zaten öğle arasında alcam leblebi falan tok tutsun arada atarım.
kuru üzümü de az biraz dene istersen belki bişi yapmaz canım yaa
bu arada ben aş maş da ermiyom yaa numara mı yapsam eccük kocişe

hee bi de ben pekmezi seemem hiç geçen kan yapsın diye süte koyup içtim ama süt ve süt ürünleri demiri öldürüyomuş aynı anda alınmıcakmış aklınızda bulunsun boşuna kendinizi zorlamayın :roflol:

Yollasana yemek ya ben getiriyodum aslında buraya yiyecek getiriyorum ama bugün geç kaldım servisi beklettim sırnaşık şey elimde şuan sadece kraker var onla idare edecem he bide kuru üzüm falan sende miden bulanıyosa eğer kendini zorlama tatlım yemek için dr bana bulantıların olduğunda kendini yemek yemek için zorlama az az sık sık ye demişti isersen sende öyle yap.

evet canım cevizi ben de biliyorum akşamları yiyorum ben de zeki zeki çocuklarımız olur inşallaahh kaydirigubbakcemile5

olcak olcak hepimizin çocukları zeki olacak eminim ben kaydirigubbakcemile5

ya bu aralar herşeyi yiyemiyorum bende ..ceviz falan hak getire bir şey yedigimde şükrediyorum...dün öglen burada hiç birşey yiyemedim normaldede tiksinirdim şimdi daha fena oldu hani helede damak tadına uygun degilse off yanii..dünde çorba ve komposto yiyebildim sadece...

yap kıs numara tadını çıkar hamileliğin valla ben hem fena halde aşeriyorum hemde nazımı yapıyorum kocama:roflol:

ya kızlar benim dün akşamdan itibaren çok hafif bulantılarım başladı içim kalkıo ama çok öle kusacak kadar değil yemek edikten sonra oluyo... dün söyleniyodum nieye midem bulanmıo diye şimdide acaba psikolojik bulantımı die şüphelenmeye başladım kendimden...bugün 6+1 oldum normalmi?

doruk iyidir senden..baygın gibiyim ben..bu haftalrım sanırım böyle geçecek inş sorunsuz hayırlısı ile atlatırız..

yap kıs numara tadını çıkar hamileliğin valla ben hem fena halde aşeriyorum hemde nazımı yapıyorum kocama:roflol:

ben canım bişi çekti dediğim zaman sen bu işi kullanıyosun dio eşim...kaydirigubbakcemile3yane hemen anlıyo....

doruk normal benimde öyle oldu ama kendini dinleme sen bulantı ile başlamışsın ben direk kusma ile başlamıştım yemek yiyordum zorla daha bitrmeden yemegim lavaboya koşuyordum..

Mavi deniz Kartanesi karakızz çok haklı ben iyi bir doktor bulamamıştım inşallah bu hafta gideceğim iyi olacak çok bilinçlendirmedi ultrason kağıdına baktı herşey uyumlu dedi şükür bunada yolladı kendi bildiklerimle yol alıyorum ama ilkinde birşey yaşamamışım ben şimdi aynı senin gibi yemekleri sabah yapıyorum akşama unutuyorum ama senin kadar ağır değil yiyorum sadece neler yemem gerekiyor onları buldum tatlı kızartma türü vs uzak duruyorum gerisindense aynı arkadaşların dediği gibi azar azar belirli aralıklarla
Ya kızlar 2, diyemi böyle bende belli bu göbiş kilo alımı yok henüz sert şimdiden böyle bu ya sonraki aylar yürüyen bir botmu olucam ben yaa:))))))

dorukcum hoşgeldin canım şükür iyiliklerle devam ediyoruz a.s.

canım ya kıyamam sana kaç gündür bende öyleydim çok şükür dünden beri bıraz düzeldim gibi hazır düzelmişken ne bulursam yiyeyim diyorum ve yiyorum:roflol: sende zorlama kendini fazla az az sık sık ye emi tatlım

selam kızlarrrr nasılsınız bugün?

selam canım şu havalar bir düzelse daha iyi olacağım kesin benim.a.s.

oldumu acaba? ekledim ama?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…