2009 Kasm Anneleri

Kızlarrr niye kartanesini kızdırdınız cevap versenize kız aaaaaa:eek:klava: vallaha dövecek şimdi sizi he:roflol: aman kartenesi sen sakin ol ben hepisinin yerine cevap veririm.

kartanem canım ben kalp atışı falan görmedim ama inşallah görürüm ...................aşkolsun sana benimkini yanlış yapmışsın yaaaaaaaa:eek:klava:

kızlar, ben aştım artık kusma konularını. Dünden beri ara ara kanlı halde çıkarıyorum. Ama ya mide ya boğaz tahriş oldu. Yarın hastaneye gidicem.
Bir kaç gün o bulantı haplarını kullandım iyi gibiydim hatta, fakat dün ve bugün içmedim. Şimdi eskisinden de beter oldum. Bakalım serum iyi gelebiliyormuş anlaşılan. (sanırım elif yazmıştı)
Umarım beni de toparlar. :Saruboceq:

nazar boncuğumuda unutmazsan sevinirim canım arkadaşım ........................çok oluyorum galiba dimi...........:asigim:

kızlar, ben aştım artık kusma konularını. Dünden beri ara ara kanlı halde çıkarıyorum. Ama ya mide ya boğaz tahriş oldu. Yarın hastaneye gidicem.
Bir kaç gün o bulantı haplarını kullandım iyi gibiydim hatta, fakat dün ve bugün içmedim. Şimdi eskisinden de beter oldum. Bakalım serum iyi gelebiliyormuş anlaşılan. (sanırım elif yazmıştı)

geçmiş olsun bencede bi doktora görün acilen serumla rahatlarsın

canım yaaa inşallah iyi olursun.allah yardımcın olsun .geçmiş olsun:teselli:

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
3|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
4|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
5|Dilmuh|**| 28 Ocak| 4 Kasım|
6|BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü :nazar:
7|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
8|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| keseciği gördü 2.kontrol 27 mart :nazar:
9|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü :nazar:, 22 Nisan'da 3. kontrol
10|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
11|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
12|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
13|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü :nazar: kalp atışlarını bekliyor
14|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
15|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
16|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
17|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü:nazar: 15 gün sonra 2. kontrol
18|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :) :nazar:
19|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 28 Mart'ta kalp atışlarını görecek :nazar:
20|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
21|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü :nazar: 28 Mart 3. kontrol
22|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
23|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
24|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. Kontrol
25|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| keseciği gördü 30 martta kalp atışı :nazar:
26|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü :nazar: 31 Mart 2. kontrol
27|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|kalp atışlarını gördü :nazar:
28|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
29|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük :nazar:pıt pıtlar 4 Nisan
30|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Haftaya kesemizi göreceğiz :nazar: :nazar:
31| http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=103794 AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük.:nazar: 2,kontrol 4nisanda...
|JJuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:

Son düzenleme:
kızlar bişey sorucam bitki çayı içiyormusunuz?

canım bitki çaylarından özellikler adaçayını içmiyoruz
diğer bitki çaylarındanda ıhlamur ve yeşil çayı içebiliriz diye biliyorum ama en fazla günde 2 bardağı geçmemeli ama ben yine de sadece ıhlamuru tercih ediyorum:içelim:
özellikle kansızlık içinde iyi geliyormuş dedilerCADIARZU

ya kıslar bir şey diyecem sizlere
kalp atışlarını ve bebişi göremiyom diye kesinlikle alttan muayene yaptırmayın
alttan yaptırdığınız zaman yumurta yerinden oynuyormuş ve düşük tehlikesi olabiliyormuş
sakın arkadaşlar buna dikkat edelim çünkü bazı doktorlar alttan bakalım da görelim diyebilir
zaten özellikle ilk zamanlarda alttan muayene olmayın
benim ablamda 2 hafta önce düşük yaptı ve başka doktor nedenini bile buna bağlamış
nolurr kıslar bebişimiz için fazla acale etmeyelim nasıl olsa geç de olsa duyacaz görecez bebişlerimizi

slm arkadaşlar nasılsınız bakalım bugünn
ben doktora gittim bugün keseyi gördük yaa mınnıcık bişi.4 nisanda tekrar gidicez doktor tahlıl verdi.p.tesi yaptırıcam..ayy çok güsel duyguymuş yaa....
buarada bende dikkat etmeye çalışıyorum yeşilçay ve papatya içiyorum arada kuşburnu bişey olur mu kızlar.doktora sormalı bunu not edeyım.
buarada listeyı mahvetmek istemıyorum... benıde ekler mısınız?
yaş 23,sat 15 şubat,muh d.tarihi.22 kasım... keseciği gördük.:nazar: 2,kontrol 4nisanda...

ya kıslar bir şey diyecem sizlere
kalp atışlarını ve bebişi göremiyom diye kesinlikle alttan muayene yaptırmayın
alttan yaptırdığınız zaman yumurta yerinden oynuyormuş ve düşük tehlikesi olabiliyormuş
sakın arkadaşlar buna dikkat edelim çünkü bazı doktorlar alttan bakalım da görelim diyebilir
zaten özellikle ilk zamanlarda alttan muayene olmayın
benim ablamda 2 hafta önce düşük yaptı ve başka doktor nedenini bile buna bağlamış
nolurr kıslar bebişimiz için fazla acale etmeyelim nasıl olsa geç de olsa duyacaz görecez bebişlerimizi

altan muayeneyi zaten hiç aklım almıyo. annem falan da kesinlikle yaptırma diyo. eskiden yokmuş böyle bişey hamile kadın kanama olmadıkça alttan muayene edilmezmiş. hiç alttan baktırmadım şimdi senin ablanı da duyunca kesinlikle yaptırmam artık. ablana çok geçmiş olsun. allah bidaha yaşatmasın.

canım bitki çaylarından özellikler adaçayını içmiyoruz
diğer bitki çaylarındanda ıhlamur ve yeşil çayı içebiliriz diye biliyorum ama en fazla günde 2 bardağı geçmemeli ama ben yine de sadece ıhlamuru tercih ediyorum:içelim:
özellikle kansızlık içinde iyi geliyormuş dedilerCADIARZU

ya ben yeşilçayla ilgili KK'de yazı okudum fazlası zaralıymış diye :uhm:

benim ikikontrolüme alttan oldu cok şükür bişey olmadı sadece benim bildigim düsük tehdidi varsa eger onu tetiklermiş

X