2009 Kasm Anneleri

arkadaşlar birşey soracağım lütfen bilgisi olan varsa hemen yazsın çok merak ediyorum...20 mart da doktora gittik ilk kez yanlız kese görünmüştü.sonra bir kaç gün önce akşam ve sabah iki gün kahverengi lekelenme gibi birşeyim olunca dr.a erken gitmek zorunda kaldık ve dün gittik.yani bebek tam olarak 5+ 5 di.fakat biz hala bebeği göremedik.dr.olabilir dedei kese 10.mm olmuş 20 ye kadar görünmeye bilir dedi ama ben bide size sormak istedim.yanlız bu seferinde bebeğin oluştuğu minik bir halka gibi bişey varmış söylediğine göre o oluşmuş.yani bebek buradan gelişiyormuş.daha erken olduğu için göremeyebiliriz dedi........ben yine de çok endişeliyim.hatta çok da hasta.benim zaten normalde bir rahatsızlığım var...çok stres yaşadığım zaman hemen birkaç gün sonra yatağa düşürüyor beni sol göğsüm sıkışıyor nefes alamıyorum ateşim tavan yapıyor stıma tutuyor.ağızıma lokma koyamıyorum.bu bende 10 senedir var. üç gün sürüyor sonra geçiyor.dün başladı ve bugün 2. gün çok canım yanıyor yarın azalacak inşallah biliyorum.şu hamilelik beni çok strese soktu.kese olacakmı olacaksa bebek olacakmı olacaksa kalbi atacakmı derken kendimi bitirdim...................lütfen bana tecrübelerinizi yazabilirmisiniz.........

sizce ben panik atakmıyım eşim bu günlerde beni böyle nitelendiriyorrrrrrrrr...kendimi telkin etmeye çalışsamda bu çok kısa sürüyor.yine aynı hamam aynı tas............

arkadaşlar birşey soracağım lütfen bilgisi olan varsa hemen yazsın çok merak ediyorum...20 mart da doktora gittik ilk kez yanlız kese görünmüştü.sonra bir kaç gün önce akşam ve sabah iki gün kahverengi lekelenme gibi birşeyim olunca dr.a erken gitmek zorunda kaldık ve dün gittik.yani bebek tam olarak 5+ 5 di.fakat biz hala bebeği göremedik.dr.olabilir dedei kese 10.mm olmuş 20 ye kadar görünmeye bilir dedi ama ben bide size sormak istedim.yanlız bu seferinde bebeğin oluştuğu minik bir halka gibi bişey varmış söylediğine göre o oluşmuş.yani bebek buradan gelişiyormuş.daha erken olduğu için göremeyebiliriz dedi........ben yine de çok endişeliyim.hatta çok da hasta.benim zaten normalde bir rahatsızlığım var...çok stres yaşadığım zaman hemen birkaç gün sonra yatağa düşürüyor beni sol göğsüm sıkışıyor nefes alamıyorum ateşim tavan yapıyor stıma tutuyor.ağızıma lokma koyamıyorum.bu bende 10 senedir var. üç gün sürüyor sonra geçiyor.dün başladı ve bugün 2. gün çok canım yanıyor yarın azalacak inşallah biliyorum.şu hamilelik beni çok strese soktu.kese olacakmı olacaksa bebek olacakmı olacaksa kalbi atacakmı derken kendimi bitirdim...................lütfen bana tecrübelerinizi yazabilirmisiniz.........

olacak canım olacak hiiç canını sıkma çünkü ben de 5+5 de gitmiştim dr. a kese aynı seninki gibi 10 mm idi ve bebiş yoktu dr.zaten daha bakmadan göremeyiz demişti sonra 2 hafta sonra gittik ve pıt pıtları duyduk çok şükür sen de duyacaksın canım benim hiiç canını sıkma strese falan girme :1hug:

kartanesi çok teşekkürler eline sağlıkcanım:)
karakızz ben kanama oldum 14 gün önce baya panik oldum doktora giittiğimde hemen alttan ultrasonla baktı en kesin sonuç bu şekilde alınır dedi bende panik yaptım başta ama tabiki her doktorun görüşü ayrı her hamileninde durumu farklıdır seneye bu zamanlardaa bir sürü bbeiş olucak düşünününce ne hoşş:)

canım geçmiş olsun tabikide her dr un kendine has muayene şekli düşncesi vardır. aman bebişlerimiz ve bizler sağlıklı olalımda.haketende ya düşününce seneye bir sürü bebiş olacak sonrada ayyy bebişim uyumadı bu gece aman gazı var diye burdan bebişlerimizi konuşacağız inşallahhhhhhhh.:Saruboceq:

Günaydın Kızlar hepinizi kocaman öpüyorum..Nasılsınız bugün?

günaydın tatlım hoşgeldin nasılsın bakalım.

karakızz bahsettiğiniz şey tahmin ettiğim şey ise eğer az kaldı canım 1-2 haftaya kadar çıkar inşallah

cinsiyet 13. haftada belli mi oluyo ? ben 3,5 4 ay diye biliodum gerçi benim ilk andan itibaren erkek olacakmış gibi geçiyo içimden gamyoncuiremsu

evet ebisce tahmin ettiğin şey çıkar çıkar inşallahhhhhhh:Saruboceq:
ayyy bende sabırsızım cinsiyet konusunda sırnaşık şey
bu arada herkes e bebeğe hazırlık yapmaya başladınmı ne aldın falan gibi bi sürü sorular sormaya başladı bile ama ben kararlıyım şöle 4 ayı geride bırakalım sağlıcakla inşallah sonra cinsiyet belli olsun sağlıklı sıhhatli olduğu söylensin ancak ozaman başlarım hem önümüzde uzunnnn aylar var hazırlık için değilmi. ama ne yalan sölim şimdiden forumdaki tüm bebek odalarını incelemey başladım:roflol:

olacak canım olacak hiiç canını sıkma çünkü ben de 5+5 de gitmiştim dr. a kese aynı seninki gibi 10 mm idi ve bebiş yoktu dr.zaten daha bakmadan göremeyiz demişti sonra 2 hafta sonra gittik ve pıt pıtları duyduk çok şükür sen de duyacaksın canım benim hiiç canını sıkma strese falan girme :1hug:

canım şu an beni ne kadar mutlu ettin anlatamam belkide son günlerde duyduğum en güzel şey bu.ya seviçten ağlıyorum şu an.........bide galibe bu hamilelik beni mahvetti herşeye ama olur olmaz herşeye ağlıyorum ben.....senağlamacanım beni nasıl mutlu ettin anlatamam çok teşekkür ederim..............:teselli:kaydirigubbakcemile5

boncukx canım Allaha emanet lütfen karamsar olupta kötü düşünceleri kendine çekme henüz ufacık o görülmemesi oldukça normal azıcık daha bekleyin lütfen inşallah göreceksin bebişini:emir_bebek:
karakızz canım günaydın iyi sayılırım yemeklerden sonra toparlamam birazcık zaman alıyor.Bu arada ben listeye ekleyemedim kızlar yaaa yapıyorum tuhaf oluyor olmadı bir türlüsenağlama

canım şu an beni ne kadar mutlu ettin anlatamam belkide son günlerde duyduğum en güzel şey bu.ya seviçten ağlıyorum şu an.........bide galibe bu hamilelik beni mahvetti herşeye ama olur olmaz herşeye ağlıyorum ben.....senağlamacanım beni nasıl mutlu ettin anlatamam çok teşekkür ederim..............:teselli:kaydirigubbakcemile5

ah canım benim yaa ağlama bak döverun haa:eek:klava:
kız sen niye öle panik yaptın anlamadımki ben o haftada zaten çoğu kişi daha bebişi göremiyoo
ağlama ağlama sakin sakin otur :1hug:

bu arada benim de çok bişiler alasım var kendime alamıyom yaa göbüş büyücek diye alışveriş krizim tuttu ama daha bebişe de erkeen bence almıcam ben şimdilik :nazar:

nazlı ben seni ekliiim söle yaşını satını tahmini doğum tarihini bi de notunu hadi bakem

buncukx karamsar düşünme ben çok kanama geçirdim 14 gün önce hemde çok korktum çünkü sabah namazına uyandığımda aynı regl olur gibi olmuştum 2 üç saat ağladım doktora gidene kadar ben bebek gitti diye düşündüm ama gittiğimde doktor keseyi gösterdi korkma dedi progestan verdii ıstırahat verdi gezmeyi çok seven biri olarak dışaya adımımı atmadım kaybetme korkusu çok kötü bir şey yarını bekliyorum telaşlanma her şey güzel olur inş

[=Kartanesi;5931180]
....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
Dilmuh|**| 28 Ocak| 4 Kasım|
BONCUK26|26|28 Ocak|04 Kasım|keseciği gördü :nazar:
Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| keseciği gördü 2.kontrol 27 mart :nazar:
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü :nazar:, 22 Nisan'da 3. kontrol
zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım| keseciği gördü :nazar: kalp atışlarını bekliyor
eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü:nazar: 15 gün sonra 2. kontrol
beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :) :nazar:
karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 28 Mart'ta kalp atışlarını görecek :nazar:
**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Keseciği gördü :nazar: 28 Mart 3. kontrol
mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. kontrol
Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| keseciği gördü :nazar: 31 Mart 2. kontrol
boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|27 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|kesemizi gördük :nazar:pıt pıtlar 4 Nisan
JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
[/]

....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
NazLı|33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu:nazar:
ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
Dilmuh|**| 28 Ocak|04 Kasım|
Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar:
mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. kontrol
JJuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:
esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİyerimseniben:enbuyukkk:

Oldumu bakalım bu sefersengözlerimebaksanab

Canım sakın panik yapma bu normal niye kendini böyle heba ediyosun rahat ol azıcık sakin ol ben bile daha kalp atışlarını görmedim kısmetse bu c.tesi gideceğiz inşallah görürüz gittiğimizdede zaten 7+2 olacak.Hem ben bile bebeği daha görmedim ve dr bu kese dedi o kadar hem bak dr da olabailir normal demiş sen o tatlı canını sakın üzme emi güzel şeyler düşünelim güzel şeyler olsun hem unutma bebekte etkilenir sen üzgün olursan bebişini üzmeyi istemessin öyle değilmi:1hug: içini ferah tut bir dahaki kontrolunde göreceksin inşallah.a.s.

sizce ben panik atakmıyım eşim bu günlerde beni böyle nitelendiriyorrrrrrrrr...kendimi telkin etmeye çalışsamda bu çok kısa sürüyor.yine aynı hamam aynı tas............

sanırım panik yaptın ona panik atak demeyelim bebişini göremediğin için üzüldün ve biraz telaş yaptın ondan öyle oldun e buda normal merak etme herşey normale dönecek sen şööööle derin bir nefes al kendine iyi olacağım diye telkinlerde bulun harika olacaksın eminim canım.:1hug:

nazlı ben seni ekliiim söle yaşını satını tahmini doğum tarihini bi de notunu hadi bakem

Teşekkür ederim Kartanesi a.s.kontrol edermisin oldu sanırımhihoyyyt Hayırlı olsun kızlar yaa oldukça kalabalık Allahım hepimize hayırlısını nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq:

turser|26|25 Ocak|01 Kasım| ıki minik kalp atıyor ):): :nazar:
NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
Dilmuh|**| 28 Ocak| 4 Kasım|
ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
JJuLiEtt|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:
yazgülüm|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:
esterya|||| FAHRı KASIM ANNESıyerimseniben:enbuyukkk:
[/]

nazlıcım olmuş canım ama eklerken baştaki ve sondaki quote yazısını silersen biz de sonuncudan alıntı yapabiliriz yoksa alıntı yapamıyoruz

nazlıcım olmuş canım ama eklerken baştaki ve sondaki quote yazısını silersen biz de sonuncudan alıntı yapabiliriz yoksa alıntı yapamıyoruz

Anladım canım çok haklısın onu bir an düşünemedim yenlikler eklendiğinde silerim çok teşekür ederim ve ellerinize sağlık çok güzel olmuş:nazar::nazar:a.s.a.s.

ah canım benim yaa ağlama bak döverun haa:eek:klava:
kız sen niye öle panik yaptın anlamadımki ben o haftada zaten çoğu kişi daha bebişi göremiyoo
ağlama ağlama sakin sakin otur :1hug:

bu arada benim de çok bişiler alasım var kendime alamıyom yaa göbüş büyücek diye alışveriş krizim tuttu ama daha bebişe de erkeen bence almıcam ben şimdilik :nazar:

kartanesi ayy benimde alışveriş krizim tuttu ne yalan sölim ama alamıyorum malesef yarın bigun göbişler şiştiğinde yeniden yapmak zorunda kalacağım çünkü en iyisi acık daha beklemek.

Teşekkür ederim Kartanesi a.s.kontrol edermisin oldu sanırımhihoyyyt Hayırlı olsun kızlar yaa oldukça kalabalık Allahım hepimize hayırlısını nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq:

nazlı olmuş gördüm seni listede sırnaşık şey

arkadaşlar bana mesajlarınız biraz geç düşüyor o yüzden atladığım varsa kusura bakmayın hepinize çok teşekkür ederim.....sizinle konuşmak bana çok iyi geliyor...........

buncukx karamsar düşünme ben çok kanama geçirdim 14 gün önce hemde çok korktum çünkü sabah namazına uyandığımda aynı regl olur gibi olmuştum 2 üç saat ağladım doktora gidene kadar ben bebek gitti diye düşündüm ama gittiğimde doktor keseyi gösterdi korkma dedi progestan verdii ıstırahat verdi gezmeyi çok seven biri olarak dışaya adımımı atmadım kaybetme korkusu çok kötü bir şey yarını bekliyorum telaşlanma her şey güzel olur inş

canım sana da çok geçmiş olsun..........bide progesteronu ne için veriyor dr..........

X