2009 Kasm Anneleri

kızlar merhaba .4 gündür girmemiştim bayağı katılan olmuş hepiniz hoşgeldiniz .Ben cumartesi dr.uma gittim ve kesemizi gördük.Kesemiz 1,21 cm.ıçin de bebişimizi de gördük, minicik beyaz bir şekil b harfi şeklindeydi.10 gün sonra kalp atışımızı duymaya gidiyoruz ve de testlerimizi yapacağız, kan testleri, troid testi falan.Folik asit kullanıyorum ve henüz mide bulantım başlamadı.ılk hamileliğim gibi olursa 8 haftalıkken başlamış ve 26 haftalık olana kadar devam etmişti.Şarküteri ürünleri,kola,kutu meyve suları,çiğ etlere,hazır gıdalara elveda,daha sağlıklı beslenmeye merhaba..........

arkadaşlar kabızlık sıkıntısı çekenler varmı. ben bol bol kuru kayısı falnda yiyorum ama hiç fayda etmiyo.hamilelikden sonra böyle oldu.hamilelikde kabızlık iyi değil diyorlar neden olduğunu bilen varmı.............

barayko canım listeye baktım senin sat14 şubatmış.........benim kontrolum cuma ama ben sanırım cumayı bekleyemeyeceğim.bugün yada yarın gitsem bebiiş görünürnü sence. geçen hafta cuma gitmiştik sadece keseyi görebildik .................

bende yok canım ama ben hamilelikte normal diye biliyorum

canım evet sanırım senin de 13 şubattı .Bebişi bilemiyorum canım ya biz doktora gittiğimizde 5+2 dedi ve gördük ama tabi kalp atışını henüz duymadık 10 gün sonra.doğum tarihine gelince,ultrason 21 kasım olarak veriyor ancak benim dr. ilk doğumum sezeryan olduğu için sezeryan tarihini veriyor yani 38,5 haftalık tarihi

ya kızlar netten araştırıyorum bulamıyorum..şuan vajinal temizlk bebeğe zarar verir mi?
tüy temizliği yapıcam fakat korkuyorum bişi olur diye???

canım bi zararı olacagını düsünmüyorum sonucta dr gidince hep temizledik yani alttan ultrasyonla bakınca halende temizliyorum

slm hamişler nassınız bakim ben sabahları ve akşamları iptalim birazdan işe gidicem gitmeden sie uğramadan edemedim eftalya24 canım geçmiş olsun bencede yorgunluktandır sen yine için rahat olması için doktora git kendini fazlada yorma diğer annişler sizler içinde geçerli hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın kaydirigubbakcemile2

kızlar doktora ilk defa gidicem ben bebek için..ondan öncede alttan muayene olmadım hiç..
bebek içinde alttan mı bakıyorlar??

canım sağol gayet iyiyiz sen de kendine iyi bak ve de yorulma işte

Doktora telefon açtım 1 hafta sonra gel dedi çok küçük görünmez daha dedi. Evet ilk bebiş benimde :)

nurhayat sırf sana bakim diye girdim yoksa hiç halim yok (((((((((((
canım o kadar çok sevindimki anlatamam... alla kucağına almayı da nasip etsin, sağlıklı tombiş güzel mi güzel bi bebiş versin sana inşş ...........

valla 30 sayfa okudum ama leyla gibiyim aklımda hiçbişey kalmadı (

yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz... isim isim yazamıyorum kusura bakmayın...

yaa kızlar geçen cumt den beri hiç kalkmadan yatıyorum sürekli midem bulanıyo...artık korkmaya başladım normal mi bu yoksa bende bi sorun mu var yaa ((

kalp atışları 6+4 de duyulur mu sizce ona göre randevu alıcam da....26 Mart doğum günüm o gün gitmek istiyorum... bana en büyük hediye :))

İnanmıyoruuuuum benimde 86.77 :))))) hcgdaş olduk :roflol: inşallah sağlıklıdırlar hayırlı bebişlerimiz olur. Doktor bna henüz gelme çok küçük dedi.1 hafta sonra gel görünmez dedi. En iyisi tasa yapmamak ama elimde değil. Senin adetinden 1 gün sonraymış bu değer benim 7 gün sonra.. Neyse hayırlısı bakalım..

Teşekkür ederim canım.. Geçmiş olsun dikkat et kendine. Ben paso süt içiyom değeri katlansın diye :roflol: öptüm canımcım Şeniz

geçmiş olsun gayet normal mide bulantıların. benim doktor 7 haftalıkken duyulur dedi umarım duyarsın çok güzel bir doğumgünü hediyesi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…