2009 Kasm Anneleri

hem canım rahat ol ya sen böle kasarsan o içerde üzülür kiii yazık onaaa

hem canım rahat ol ya sen böle kasarsan o içerde üzülür kiii yazık onaaa

Tşk canım desteğin için ne yapıyım vesvese geliyo işte. sen ne zaman gidecen tekrar doktora ben inş haftaya pazartesi gidecem bakalım. umarım en yakın zamanda keseyide kalp atışlarınıda duyarız hepimize bol şanslar tekrar tşk ederim....

kimse yok sanırım
kıslaaaaaaaar nerdesiniz
bugün çok acı çekiyorum kafamı kaldıramıyorum:bbo:Çok üzgünüm çoook
ilk defa bugün başladı ben de ne güzel rahat hamilelik geçirecem falan diye
şuanda mutfağa bile giremiyorum yemek göresim gelmiyo ve ben de bir şey yiyemiyorum
benim şuan 5+5 oldu ve bugün ilk defa oldu bu değşiklikler
ama ne demek olduğunu bugün anladım
midem acayip yanıyor ekşiyor ve gaz var ama çıkmıyor oda bende acı yapıyor adeta sıkıştırıyorsenağlama
otursamda durmuyo bu acı hep uyuyorum ama acı ile kalkıyom hep
bu daha ne kadar böle devam eder sabah kahvaltısa süt içerdim onuda içemedim böle olursa ben ne yiyecem arkadaşlar yardımcı olun ne yiyebilirim tatlıdan nefret ederim ekşili şeyler yesem kötü olurmuyom daha da....soda içtim geçmedi hala :uhm:
arkadaşlar kusura bakmayın çok sıktım biliyorum sizi ama ne yapacağımı bilemiyom:çok üzgünüm:

canım, niye yoruyorsun ki kendini bu kadar. bende cumartesi azıcık evi süpürüp sileyim dedim kasıklarıma ağrı girdi.

bugünde Allah'ıma şükürler olsun, hamd olsun kalp atışlarını gördük ama rahimde kasılma ve kan öbeği var dedi. 20 gün rapor verdi. yatıcam. hiçbirşey bebeklerimizden önemli değil canım. İnşallah dinlenerek atlatırız bunlarıda.

ah bacıııııııııı sende aynennnnnnn benim gibisinnnnnnn bende geçen hafta falan çok iyiydim bi iştah ohh dedim ben farklıyım beni etkilemicek falan amaaa nerde tırttt bende 5+4 üm ve acaip durumdayım sabah çok kötüydüm öğlene kadar berbattım ve işteydim ööö sora öğleden sora biras geçti ama şimdi de kötüyümmmkafamçokkarıştı

kızlar kaç kiloyla hamile kaldınız??

yaaa bugun gittim bi hassas tartı aldım deli etti beniiiiiiiiii bi 52 oluyo bi 54 bi 57 ve birde 58 hay ya rabbim hassas olmasa napcaktı merak ediyom gıcık ya ama benim tahminim 54,5 falan:)senin kilo kaç

cerincim ne yapcaz böle ya ben yemek yiyemem ki bu haldeyken
az önce limon aldım limon yalıyorumkafamçokkarıştı
çok acı veriyor böle olursa çok zayıflarım çok
47.5 kilo ile hamile kaldım ben
umarım altına düşmem:çok üzgünüm:
haftaya salı da bebişimi ve kalp atışını görecem inşallah
aklımada şimdi kötü şeyler geliyo bebişime bişey olduda benimi zehirliyo midemi mahvediyor diye falan ne yapcam bilmiyom

ben 60küsür..
diyet yapıyordum zaten.hamile kalırım diye.bir baktım hamileyim.dikkat etmem lazım ya.zaten kilom yerinde.bide çok kilo alırsam yandım.hamilelikte abartmadan sağlıklı beslenmem lazım..

yine iyisin sen..benim dikkat etmem lazım..mide bulantım falanda yok şuan.iştahım iyi olursa yandımdelikafadulden

sende gayet iyisin.sağlıklı beslendikten sonra no problem kaydirigubbakcemile5

limon muu kıssssss ye ekşiyi doğur ayşeyi demişler hehe kızın mı olcek acep:)
ay annecimm sende pek zayıfmışsın ama bak çok takma zaten ilk aylarda alınacak kiloların bebeğe bi faydası yokmuşki sıkma canını onun keseciği ona yetiyomuş benim ablam tam 4,5 ay boyunca hiçççç bişey yiyemedi biliyon mu su bile içemedi yaz gunu çok uzuluyodu bebişime bişi olcak die ama hiç bişicik olmadı tosun gibi yavrusu şimcik kucakında ok i miiiikaydirigubbakcemile5

yine iyisin sen..benim dikkat etmem lazım..mide bulantım falanda yok şuan.iştahım iyi olursa yandımdelikafadulden

boşver kiloyu kızz sağlıklı huzurlu bi hamilelik olsunda kilo al kızım nolcak delümüsün bulantılar başlamamış belli sende başlasa böle demezsin:)

bozocummm valla senin bu sölediklerin inşallah psikolojik falan diildir deee sen hamişsindir bende de oluyodu hala da oluyo be yavruş şişlikte var dimiii :ecrin_bebek:

saolun kızlar nebilem bugün başlayınca panik oldum birden
aslında 49.5 kg idim son sat tarihinden itibareb iştahım kapanmıştı sanırım yumurtlama döneminde öle 2 kilo kaybetmişim ama sonra özellikle son 1 hafta çok yemeğe başlamıştım şimdide böle ne değişken işte
evt cerincim bizdekız hayal ediyorduk ama inşallah allah ne nasip ederse
iyiki varsınız acımı unutturdunuz yawwww öpüyorum siziŞeniz:enbuyukkk:

ay kıslar yaaaa ne kadar guzel aynı ayda hamiş kaldık kısmetse hep beraber patır patır doğurcas kasımda dimiiiii çok güsel ya ama varya hayırlısıyla zırt diye haziran olsun şu bulantı ayları geçsin hem yaz gelsin hem rahatlayalım hem bebişlerin cinsiyetlerini öğrenelim istiyommmmmmmmmmmmm :icecream: DONDURMA İSTİYOOOOOOOOOOOMM :)))

kara zeytinnn bu arada seni yiyebilirim ben baya bi zeytin yemeye başladım haberin olsun heee:)))))))))
kıs sen istanbuldasınn hangi hastaneye didionnn yavrummmmm

cerincim inanırmısın bende aynı şekildeyim az önce de ekmek zeytine daldım mideme bişeyler girsin diye sabah kahvaltıda da çok zeytin ekmek yedim
bende esmerim zeytin gibi kız çoçuk ne güsell olurdu dimi
ben anadolu yakasındayım canım umut hastanesine gidiyom
bebişimiz için ye beni kaydirigubbakcemile3sana kurban olurum
inşallah canım haziran ayını iple çekiyom ben de
bu arada bozocum adeti daha vardı hamiş belirtileri başlamışmı yine öbür tarafa bakamadımda ya inşallah onuda aramıza alabiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…