2009 Kasm Anneleri

gunaydın kızlar bu sabah benden kahverengi leke geldı sadece bı damla seklınde ama ben cok korkuyorum sabahtan beri ağlıyorum düşük tehlikesi var sanırım tek tesellım dun mısafırım vardı yaklasık 10 saat kadar ayakta kaldım temızılk hazırlık servıs derken acaba yorgunluktan mı dıye kendı kndımı tesellı edıyorum ama bulantım kesıldı ve kasıklarım agrıyor cok korkuyorumsenağlama

merhba arkadaşım..iyiyz şükür..sen nasılsın..nasıl gidiyor.
birşey soracağım??bulantılar kaç haftalıkken başlıyor??

canım normalde bulantı hemen başlayabilen bir belirtiymiş.fakat bazı kişilerde olmayabilirmiş.meraklanma.bide yaşayan arkadaşların söylediğine bakılırsa hiçde merak edilecek bi yani yokmuş yani.................benim şu ana kadar hiç bulantım olmadı allaha şükür.yani kendimi hiç hamile gibi hissedecek bi sıkıntı yaşamadım inşallah böyle devam eder.

ya ne duyuyorsun hemen gitsene doktoruna ... bak neşe hanıma gidebilrisin demiştim sana iyi bir doktor diye... birde senin neyine 10 saat akayda durmak:mymeka::mymeka:çok kızdım çok kötükedihüso

yorgunluktan olabilir..sıkma canını.içini ferah tut.bu aralar misafir almamaya çalış.bu aylar dikkat isteyen zamanlar.ben evde iş yapsam bile ara ara yapıp hemen uzanıyorum.sürekli uzanıp dinlenmemiz lazım.ama inş.hiç bişey yoktur.içini ferah tut.hemen doktorunu ara yada hemen git

canım benim doktorum kanama gebelerin %50 sinde olabilir dedi yerleşme kanamsı şeklinde ama olursa mutlaka haberim olsun dedi istersen bi doktorunu ara kendinide yorma

haklısınn berat efe ama ıste olan oldu artık rabbım hayırlısını nasıp etsın kader kısmet artık yapacak bısey yok dr dan randevu aldım gıdıcem bugun

Kızlar cuma gunu cagırdı doktorum
cuma gıdecegım dr a
sımdılık progestan dıye bı ılac verdı
dusuk onleyıcıymıs
gunde 3 kez onu ıcıyorum.
bıde folıc asıt
bu arada h.sonu bebegıme ılk hedıyeyı aldım
cok gusel yumusacık bi battanıye
üzerinde ceylan,kuşlar felan varrr
ayyy harıka bı duyguuu

canım bence hemen doktora git ihmal etme .ama olumsuz da düşünme bu aylarda bu normalmiş çok az olmak kaydı ile her kanama olumsuz sonuçlanacak diye birşey yok.içini rahat tut.yorulduğun için olabilri....ama kendini yormamaya dikkat etsen iyi olur.......................

beratefe nese hanımdan randevuyu nasıl aldın adatıptan dırek vermıyolar sanırım yardımnı olursan sevınırım

beratefe nese hanımdan randevuyu nasıl aldın adatıptan dırek vermıyolar sanırım yardımnı olursan sevınırım

ya aslında neşe hanımdan bugünlük alayabilriin ama durumun acil olduğunu ve kanaman olduğunu soylersen yardımcı olurlar
adatıpı 211 16 00 dan arıyorsun neşe hanımdan randevu alıyorısun ... okadar canım ama dolu diyebilriler ozamna dumunun acil olduğunu soylersin :Saruboceq::Saruboceq:

canım dur hemen olumsuz şeyler getirme aklına dr unu ara hemen ya niye ayakta durdun o kadar saatklava: o misafiride döverim ama yeni hamile kadınceyizi bu kadar niye yoruyolar. canım dikkat et kendine bugun dr na git ama aklınada kötü şeyler getirme emi

saolun kızlar ıcımı rahatlattınız bıraz zaten randevu aldım gıdıcem bugun aksama gelısmelerı bıldırırım sıze umarım bebısıme bısey olmamıstır

canım tebbrik ederim çok sevindim geç döllenmiştir merak etme allahın izniyle meleğin seninle iki günde bir kanda baktır bakalım yükselirse değerler gebelik sağlıklı gidiyor demektir kafanı rahat tut inş. bir sorun çıkmayacak

saolun kızlar ıcımı rahatlattınız bıraz zaten randevu aldım gıdıcem bugun aksama gelısmelerı bıldırırım sıze umarım bebısıme bısey olmamıstır

Canım çok geçmiş olsun inş. önemli bişi yoktur ben 1 saat ayakta kalsam ölüyom yorgunluktan ne misafiri senin bebişinden değerlimi walla artık bebek var istediğimiz gibi davranamayız demi hadi bundan sona yormuyoruz kendimizi canım duam seninle meleğini allahım korusun

Bayada cokmusuz kasım anmnelerı ne guzel allah herkese versın ya nurhayat k senıde tebrık ederım.kızlar su dogum takıp cızelgelerı nasıl oluo

HAKLISIN VALLA CNM HERSEYDEN ÖNCE BEBİŞLERIMIZ GELMELİ BEN FAZLA ISDE YAPMIYORUM SU 3 AY COK ONEMLI ESIM YARDIMCI OLUO ANNEM GELIO ARADA SAGOLSUNLAR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…