2009 Kasm Anneleri

:Saruboceq:mehlika meryem canım sende lütfen kendine ve bebişe dikkat et olurmu.yarın seninde haberlerini bekliyoruz mutlaka olurmu.inşallah çok güzel haberler alırsın canım.

:Saruboceq:mehlika meryem canım sende lütfen kendine ve bebişe dikkat et olurmu.yarın seninde haberlerini bekliyoruz mutlaka olurmu.inşallah çok güzel haberler alırsın canım.

inş. çok dua edin bana.olurmu??
bişi sorucam kasık ağrılarınız oluyor mu sizinde?

bende kasık ağrısı oluyor. ama normal olduğunu biliyorum ilk zamanlar çok kafama taksam da şimdi rahatım. gaz sancısı gibi bir sancı oluyor bende zaman zaman.

evt..bendede oluyor ondan..
napalım artık zahmette rahmet vardır naniknanik
senin kaç haftalık?

kızlar merhaba bende kasım annesi olcam allah izin veririse benimde çok fena sancılarım var sanki adet olcam gibi endişeleniyorum bide benim bebeğim tüp bebekle oldu. normal die olkuyorum ama yinede içim rahatlamaıyo....her ağrıdan sonra helaya gidiyorum gece tatlı uykumun arasına oluyo ağrılar inanın.....

bu ağrılar biraz da psikolojik olabilir mi acaba? bende çok zor hamile kaldım. ve her an bişey olabilir endişesi içindeyim. ama kendimi telkin etmeye çalışıyorum. bikaç gün hiç ayağa kalkmadım mesela ayağa kalkarsam ona bişey olacak gibi anlamsız bir korku yaşadım. biraz rahat bırakmak lazım bedenlerimizi sanırım. kaç haftalık senin?

merhaba tebrikler benim adet günümün geçtikten sonraki hafta sanki üşütmüşüm gibi hafif hafif ağrım oldu son bi kaç gündür ağrım yoktu ama bugün belimin sol tarafı ağrıyor olucak o kadar alışıcaz artık ilk 12 haftadan sonra daha rahat geçer dedi dün doktorum

5 hatalık şu anda ama psikolojik bi ağrı olduğunu sanmıyorum ....:1no2:

kızlar şu yaptığınız çizelgeleri nasıl yapıyorsunz tarif edermisinz..ben deniyorum
ama olmuyor

doktorun ne dedi canım? ne zaman gidiceksin kontrole?

geçen hafta gittim dr a sadece keseyi gördük 8mm di.15 gün sonra tekrar gel dedi bakalım kese galişecekmi dedi iğneler ve jel felan kullanıyorum zaten destekleyici. haftaya pazartesi randevum var tekrar o zmanda allah nasip ederse kalp atışını duyucaz...
benim druma göre herşey normla ne sorsam normal diokaydirigubbakcemile3 o yüzden ona sormuyorum bile. ilk hamile haberini aldığımda karnım ağrıyo dedim normal dedi şu oldu dedm normal dedi b oldud edim normal dedi yane vaz geçtim ona sormuom ...

takma kafana allahın izniyle geçer ağrılar da sızılar da. dua et bol bol. rabbim bebişlerimizi korusun.
ben de salı günü gidicem doktora. acaba kalp atışları duyulur mu merak ediyorum...

takma kafana allahın izniyle geçer ağrılar da sızılar da. dua et bol bol. rabbim bebişlerimizi korusun.
ben de salı günü gidicem doktora. acaba kalp atışları duyulur mu merak ediyorum...

senin sat ne? kaç haftalıksın ilk defamı gidiceksin dr a?

senin sat ne? kaç haftalıksın ilk defamı gidiceksin dr a?

benim sat 10 şubat. doktora hamile olduğumu öğrendiğimin 3. günü dayanamadım gittim. kese göründü işte salı bi daha gidicem belki duyarız kalp atışlarını dedi doktor bakalım neolcak salı günü çok heyecanlıyım

ne zman öğrendin hamile olduğunu?kese kaç mm çıktı ultrason kağıdında yazar.

ne zman öğrendin hamile olduğunu?kese kaç mm çıktı ultrason kağıdında yazar.

hamile olduğumu adetimin üzerinden 2 gün geçtikten sonra testle öğrendim. ultrasonda 6.3 mm yazıyo ama hiç dikkat etmemişim. :bbo: nasıl sence 6.3 normal bişey miii fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…