2009 Kasm Anneleri

kızlar ben geldim napıyonus benim SAT 12 Şubattı yani 5+3 üm dün hastaneye gittim keseciği gördüm ama daha bebişim görunmuyodu içinde 10 gün sora gel bebişi görurus inş dedi doktor

kızlar aranızda istanbulda olan ve doktor tavsiye edebilecek olan var mı ya

öncelikle tebrik ederim. ben gebelikten bir ay önce kullanmaya başladım folik plus kullanıyorum sabah 1 akşam 1 . öncesinde kullanmamış olmak sorun yaratmaz diye internette okumuştum önemli olan bundan sonrası

canım ben ayın yirmisinde gittim.sadece kese göründü benim.6.5mm. ayın 27 sinde bidaha gideceğim.sen gittinmi hiç senin durum ne............

bende dün gittim bizimde sadece kese göründü 2 hafta sonra tekrar gidicem kalp atışlarını duyarız dedi doktor

kaydirigubbakcemile5MEHLİKA MERYEM VE SGUMUS o zaman bizim üçümüzde aynı günü bekliyoruz.çok güzel yaaa............

ben 27 sinde bi daha gideceğim yani tam 42. gün yani kalp atışı için tam sınır gün çünki kırikinci gün başlarmış.tabi kişiden kişiye değişme olasılığıda var.eğer duyarsam benim için süpriz olur.ama ben asıl görebilmek için gideceğim.tabi kalp atışınıda normal sürede duymyı çok isterim

yaa evet benim kız kardeşim yok teyzeleri olucaksınız ona göre

canım yaa bu kulağa çok hoş geliyor.benim de yok ...çok güzel yaa .allahım inşallah bizlere o günleri görmeyi nasip eder sağ salım bebeklerimizi kucağımıza alırız..........:Saruboceq::Saruboceq:

sen benden 1 hafta önce gideceksin önce senden müjdeli haber bekliyoruz o zaman

canım yaa bu kulağa çok hoş geliyor.benim de yok ...çok güzel yaa .allahım inşallah bizlere o günleri görmeyi nasip eder sağ salım bebeklerimizi kucağımıza alırız..........:Saruboceq::Saruboceq:

amin amin amin amin ...... :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: ..........

ya medipol anadolu yakasındaymış ben avrupa yakasında bir yer arıyorum

inşallah canım inşallah.........sgumus sana bişey diyeceğim.netten çok fazla şeyler araştırma olurmu bazen birşey bilmemek bilmekten daha iyi o zaman daha az endişe duyuyor tadını çıkarabiliyorsun şu an yaşadığın şeyin.ben bir sürü şey araştırdım inceledim.ve şu an çok huzursuzum hamileliğimin mutluluğunu tadını alamıyorum.hep korku hep endişe duyuyorum.ve bunu şu an erken bile olsa bebek hissedermiş bununiçinde çok üzülüyorum.ve bu yoğun düşünce bende sürekli ve ağır baş ağrılarına sebep oluyor.canım tadını çıkar bu anın olurmu..............

evet ben sema ovalı'ya gidiyorum. çok tatlı bir hanım. ben çok doktor gezdim. zor hamile kaldım. o kadar moral verdi ki bana. eşimin spermlerinde sorun vardı bunu bana öyle bi söyledi ki ben odasından çıktığımda ağlıyor değildim ama diğer doktorların odasından her çıkışta ağlamıştım. bu kadın gerçek bir mucize :)

ya medipol anadolu yakasındaymış ben avrupa yakasında bir yer arıyorum

canım valla avrupa yakasında pek önereceğim doktor yok. bende avrupa yakasında oturuyorum ama kalkıp buradan gidiyorum medipole. tabi zor olmuyo değil karnım büyüyünce epey bir zorlanıcam ama bakalım hayırlısı...

valla artık çok geç ben çoktan araştırır oldum bile ama dua edip pozitif düşünmeye çalışıyorum ve bol bol eşime naz yapıp tadını çıkarıyorum bende bide hep bişeye inanıyorum alnımıza ne yazıldıysa o olacak herşeyin iyi olması için dua etmekten ve kendimize dikkat etmekten başka şansımız yok sende çok takma kafana yeğenimi üzme annesi a.s

yaa evet benim kız kardeşim yok teyzeleri olucaksınız ona göre

oy oy oy teyzesi mi olcakmışız :1hug:
inş.evet kızlar burdan takip edelim birbirimizi..
kasımda inş..sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız..
ben hala inanamıyorum hamile olduğuma :1shok:
senağlama çok güzel bi duygu..

kaydirigubbakcemile5:teselli::1hug:a.s.canım yaa çok haklısın işte iki gündür iyiyim atıyorum yavaş yavş o olumsuzlukları.ya bide böyle bire bir görüştüğüm kise yoktu burada.kendimi daha iyi hissediyorum şimdi.inşallah herşey daha güzel olacak.lütfen sende kendine dikkat et olurmu. bebişe iyi bak.ben şimdi çıkmam zorundayım.am hergün giriyorum zaten yine görüşürüz.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…