2009 Kasm Anneleri

hamile olduğumu adetimin üzerinden 2 gün geçtikten sonra testle öğrendim. ultrasonda 6.3 mm yazıyo ama hiç dikkat etmemişim. :bbo: nasıl sence 6.3 normal bişey miii fisfisfis

tam olarak hangi gün gittin dr a ilk olarak...ona göre söyliycem.

kan testini ayın 12sinde yaptım. doktora da 16sında gittim. kan testimde de 634.8 çıktı

canım benimde sat 11 şubat aramızda 1 gün oynuyo. senin kesenin boyutu normal o zman hatta benimkinden büyük çünkü kese hargün ortalama 1 mm büyüyomuş. senin şimdi 13 mm felandır heralde eğerki kap atışını duyarsan salı günü banada söle emi ende ona göre erekn giderim dr a.

canım benimde sat 11 şubat aramızda 1 gün oynuyo. senin kesenin boyutu normal o zman hatta benimkinden büyük çünkü kese hargün ortalama 1 mm büyüyomuş. senin şimdi 13 mm felandır heralde eğerki kap atışını duyarsan salı günü banada söle emi ende ona göre erekn giderim dr a.

tamam canım söylerim tabi. yerimseniben

kızlarrr hamıleyımmmmm yaşasın bende kasım annesı olacagım allahın izniyle inşallahhh

tebrik ederim canım. Rabbim tamamına erdirsin inşallah.

slm kızlar benide listeye eklermisiniz yaşım 27 sat 17 şubat 16 martta öğrendim bebişi perşembe kısmetse gidicez dr dua edinde keseciğimi göreyim adet günü değerim 150 iki gün sona 243.07 çıktı :nazar::nazar:normalmi sizce kıslar

arkadaşlar bende kasım annesi olacağım inşaallah,benide listeye yazın emi,sat 29 ocak.keseyi gördük.kalbide atıyo çok şükür.

kızlar merhaba bende kısmet olursa kasım annesi olucam geçen hafta cumartesi öğrendim bebişimin benimle olduğunu dünde kontrole gittim keseciğimizi gördük minicik daha :nazar: geç döllenme olmuş 5 haftalığız SAT 3 şubat ama doktor geç döllenme diye 14 şubat olarak aldı 2 hafta sonra kalp atışlarını duymaya gidicez umarım tüm bebişler sağlıkla annelerinin kucaklarına gelsin :Saruboceq:

sgumus sağol canım bende seni tebrik edrim bişey sorucam kötü bişey olcak diye sizde korkuyormusunuz üzerimden atamıyorum biliyorum doğru yapmıyorum ama bu duyguyu nasıl yenerim bana akıl verin ya

kelin merhemi olsa kendi kafasına sürer. hepimiz aynı durumdayız maalesef. ben sürekli yüreğim ağzımda dolaşıyorum.senağlama

Selam bayanlar.benımde sat 6 Şubattı.5 hafta 4 gÜnlÜkken keseyı gÖrdÜk.7.hafta dolunca doktor kalp atıŞlarını dınlemek ıÇın ÇaĞırdı.Ço heyecanlıyım.kalp atıŞını duymadan ınanamıyorum hamıle olduĞuma:)

kızlar bişey sorucam adetten iki gün sona kan testim 243.07 çıktı sizce benim kaç haftalık sat 17 şubat Wannababy canım bu endişemiz normal anladığım kadarıyla insanın beklentisi bitmiyor bir olsaydı ile başladık şu bir haftadır neler geçio kafamdan sorma yalnız iki gündür kasığım ağrımıo nie diyorum çncesinde niye ağrıyor diyodum allahım bana akıl fikir versin rabbim hepimizin meleklerini korusun sen kaç haftalıksın

kızlar bişey sorucam adetten iki gün sona kan testim 243.07 çıktı sizce benim kaç haftalık sat 17 şubat Wannababy canım bu endişemiz normal anladığım kadarıyla insanın beklentisi bitmiyor bir olsaydı ile başladık şu bir haftadır neler geçio kafamdan sorma yalnız iki gündür kasığım ağrımıo nie diyorum çncesinde niye ağrıyor diyodum allahım bana akıl fikir versin rabbim hepimizin meleklerini korusun sen kaç haftalıksın

nurhayat testı yapmadın mı daha canım merakla beklıyoruz senıde aramıza...

Kızlaaaaaaar hamileyim :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: Bu sabah test yaptım 2. çizgi yine silik.. Dedim böyle olmayacak gideyim kan testi yaptırayım hamilelik varsa fosur fosur sigara içmeyim en azından. Neyse testin sonucu B-HCG TESTİ 86.77 diyo..normal değer 4-5 hafta arası 75-2600 arası biraz değer küçük ama sonradan toparlanır herhalde.. Ayyyy çooook mutlu oldum herkezi aradım haber verdim bugün bende bayram vardı Allah'ıma şükürletr olsun. Kısçeler beni de ekleyin listemize Allah'ın izni ile kasım ayında bende anne olacağım :CüvCüv: ay ay ay nazar değmesin kızlar bize :teytey: :teytey: :teytey: :nazar: :nazar: :nazar: desteğiniz ve verdiğiniz moral için çok teşekkür ederim arkadaşlar bu çiçeklerde verdiğiniz destek ve moral için sizlere a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

Yeni gelen arkadaşlar. Hoşgeldiniz. Hayırlı olsun. Rabbim kucağınızada almayı nasip etsin.

Sayfalar hızlı ilerliyor sorum arada kaynadı. Folik asit kullanıyormusunuz. Bana doktor birsey demedi. kontrol 2 hafta sonra ama zaman kaybetmemek için yarın gidip sormayı düşünüyorum.

Yeni gelen arkadaşlar. Hoşgeldiniz. Hayırlı olsun. Rabbim kucağınızada almayı nasip etsin.

Sayfalar hızlı ilerliyor sorum arada kaynadı. Folik asit kullanıyormusunuz. Bana doktor birsey demedi. kontrol 2 hafta sonra ama zaman kaybetmemek için yarın gidip sormayı düşünüyorum.

evet canım ben gebelik öncesindede kullandım. dr ların önerisi bu aslında...

Kızlaaaaaaar hamileyim :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: Bu sabah test yaptım 2. çizgi yine silik.. Dedim böyle olmayacak gideyim kan testi yaptırayım hamilelik varsa fosur fosur sigara içmeyim en azından. Neyse testin sonucu B-HCG TESTİ 86.77 diyo..normal değer 4-5 hafta arası 75-2600 arası biraz değer küçük ama sonradan toparlanır herhalde.. Ayyyy çooook mutlu oldum herkezi aradım haber verdim bugün bende bayram vardı Allah'ıma şükürletr olsun. Kısçeler beni de ekleyin listemize Allah'ın izni ile kasım ayında bende anne olacağım :CüvCüv: ay ay ay nazar değmesin kızlar bize :teytey: :teytey: :teytey: :nazar: :nazar: :nazar: desteğiniz ve verdiğiniz moral için çok teşekkür ederim arkadaşlar bu çiçeklerde verdiğiniz destek ve moral için sizlere a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

nurhayatcım demiştim hamişsindir diye
kutlarım seni canım
kasımda inşallah kucağımıza alacağız
çok çok çpüyorum seni:teytey::nazar::lepi:

X