2009 Kasm Anneleri

canım bende aynı durumdayım valla çok kötü
hele sabah kalkar kalkmaz istifra etmek çok kötü ya
özenmeyin kızlar bulantı iyi bişey değil
hele istifra etmek midem bütün gün yanıyor valla
olurmu canım hepimiz çok iyi anneler olacağız
vücudumuz acayip bir değişim içine giriyor kolay değil
ilk baş çok zor oluyor ama zamanla alışıyorsun
umarım bulantılarımız kısa sürer

günaydın kızlar nurhayat yaptınmı testi ben çok merak ediyorum.hemen haber ver yeni anneler hoşgeldiniz bebeklerinizle allah hepimize hayırlı evlatlar versin.mazbut bende folik asit kullanıyorum hamileliği düşündüğümden beri içiyorum ve hamileliğin ilk üç ayı bitene kadar içeçeğim.

teşekkür ederim canım benimde adet tarihim bir hafta geçtikten sonra yaptığım idrar testimde 2. çizgim silik çıkmıştı 3 gün sonra tekrar yaptım o ilkine göre daha belirgindi senin kaç gün geçti canım :uhm:

sgumus sağol canım bende seni tebrik edrim bişey sorucam kötü bişey olcak diye sizde korkuyormusunuz üzerimden atamıyorum biliyorum doğru yapmıyorum ama bu duyguyu nasıl yenerim bana akıl verin ya

canım inan ban seni çok iyi anlıyorum bu yüzden eşim ve annem bana çok kızıyor.bu duyguyu bu fikri atamıyorum kafamdan.bu yüzden de üzerime çekmektende çok korkuyorum.çok çaresizim.inan dah hamileliğin tadını çıkaramadın bu evhamdan...........:1no2:

kızlar merhaba ben geldim..kasımda anne olucam inş.bende..adetimin üzerinden bir hafta geçti..13şubat son adet tarih günüm..
kızlar bende bulantı flan yok..daha çok yeni diyemi..ama olmam inş..ya

MEVZEY canım sende aşılama yaptırmışmıydın...........yani uzun zamandırmı bekliyordun.............ben bu olumsuzluğumun sebebini ona bağlıyorum.biraz zorlu bir süreçten geçtiğimiz için olabilir diye.( en azından kendim için öyle düşünüyorum).

evet doktorumuz geç döllenme dedi geç olsunda güç olmasın diyoruz artık :Saruboceq:

kızlar merhaba ben geldim..kasımda anne olucam inş.bende..adetimin üzerinden bir hafta geçti..13şubat son adet tarih günüm..
kızlar bende bulantı flan yok..daha çok yeni diyemi..ama olmam inş..ya

canım ikimizin de sat aynı.ama bnede de bulantı falan hiç birşey yok allaha şükür.....:teselli:

sgumus sağol canım bende seni tebrik edrim bişey sorucam kötü bişey olcak diye sizde korkuyormusunuz üzerimden atamıyorum biliyorum doğru yapmıyorum ama bu duyguyu nasıl yenerim bana akıl verin ya

sağol canım . evet bende evhamlıyım ama pozitif olmaya çalışıyorum bol bol dua ediyorum geçen hafta bebiş olduğunu öğrenmemize rağmen eşime kimseye söyletmedim dün keseyi görünce annelerimize haber verdik sanki herkez bilirse nazar deyecekmiş gibi geliyor onlarıda tembihledim biraz büyüsün ondan sonra arkrabalara tanıdıklara söylersiniz diye

bencede bulantıya kesınlıkle ozenmeyın arkadaslar benımde hıc bulantım yoktu bende uzuluyodum acaba bı sorun mu var bebısımde dıye ama 2 gundur o kadar kotuyumkı (allah daha beterınden korusun)dun hastaneye gıttım serum takıldı bu sabah yıne ıstıfra ettım sanırım bu boyle devam edecek ama bebegım sag salım olsunda bugunlerede şükür...:CüvCüv:

evet canım aşılama olmuştum bende pco vardı ben 4 ay kadar tedavi oldum aslında hep yarım yamalak artık dayanacak gücüm kalmadığından dok aşılama istedim ümidim yoktu ama oldu şükür ama 8 ay bu evham ne bileyim nasıl geçecek millete soruyom herşey iigeçer demi sıktım insanları ama ben herzaman böyleyim inş. negatif şeyleri üzerimize çekmeyiz

kızlar bendede oluyor.sanırım bu düşünce herkesde oluyor..pozitif düşünce ile kendimizi rahatlatmalıyız...hep güzel şeyler düşünmeliyiz ki buda bebeğe yansısın.bol bol dua etmek lazım..
bende annelere tembihledim ama nerdeekaydirigubbakcemile3
şimdi sağır sultana duyurmuşlardır:roflol:

şükür ama 8 ay bu evham ne bileyim nasıl geçecek millete soruyom herşey ii geçer demi sıktım insanları ama ben herzaman böyleyim inş. negatif şeyleri üzerimize çekmeyiz ben idrar tesitini görünce söyledim bide aşılama olduğum için arkadaşlarım günü bende önce hesaplıyorlardı o yüzden saklama gibi bişeyim olmadı eşimde emin olmadan söylemeyelim dedi ama bu imkansızdı kese ve kalp atşını duyunca söylemek isterdim ama hiç bir şeyin garantisi yok nazardan bende korkuyorum ama çevşen taşıyorum yanımda ama annemlerle böle bişeyi paylaşmasam ölürdüm herhalde iki senedir ne kadar çok istediğimi biliolar aşılama olunca hergün arayıp ne hissediyorsun dediler ama bir yol bulmamız lazım ya rahatlamak için mirmirmirmir:1shok::1no2:Çok üzgünüm çoook:dilcikar:

benim annem daha şokta dün doktordan sonra gittik sana bişey göstericem deyip ultrason çıktısını verdim eline önce anlamadı sonra bebek mi bu dedi ama garibim şaşkın şaşkın bakıyodu çünkü bebek istediğimizi bilmiyordu 15-20 dakika inandıramadık sonunda ikna ettik sonrada başladı ağlamaya canım annem

sen iyi sabretmişsin.bende idrarda görünce annemi aradım :teytey:
oda inanamadı çok sevindi..
kayınvalidemde öyle..herkes çok mutlu oldu

canım bol bol dua edicez sağlıklı olsunlar sağlıklı olalım diye unutmaki biz huzulu olursak onlar da huzurlu oluyorlar annesi herşeyi hissediyor o minikler herşeyin hayırlısı allahtan hep iyi şeyleri getir aklına skıldıkçada buraya yaz birbirimize destek olucaz :teselli:

sen iyi sabretmişsin.bende idrarda görünce annemi aradım :teytey:
oda inanamadı çok sevindi..
kayınvalidemde öyle..herkes çok mutlu oldu

sebrettim ama gel bide bana sor annem izmirde ama ben izmir dışındayım o yüzden telefonda söylemek istemedim tepkisini görmek için 1 hafta sakladım valla ama deydi çok şekerdi dün düşündükçe gülüyorum ilk torunu olucak bide kısmetse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…