2009 Haziran annişlerinin minik bebeklerii

Allah hepimizin bebeklerini korusun maşallah hepsine ben malesef resim yükleyemiyo offf

kızlar tarife göre ilk defa yaptım 640*480 filan ama kocaman olmuş kuzum ksr bkmayın kendi küçük resmi büyük :))))
bu arada crl 4.55 cm küçüğüz dimi birde benim kuzunun başı sağ tarafta bak Naren olsun,Papatya arkadaşım sizin kuzuların başı solda acaba erken dönemde yatış pozisyonu cinsiyeti belirlermi ki?
kızlar nerden ne çıkarcağımı şaşırdım doğrusu şu cinsiyetleri öğrnsekde rahatlasak

maşallah bebişlerinizeee inan bilmiyorum canım yatış pozisyonu cinsiyeti etkiler miii

ayşem bebişi büyütmüşsün iice kız bi dahaki randevun ne zaman
canım seninkide öyle masallah ocagın 5 inde canım ama bakalım denetlemeden sonra izin alabilirse eşim Türkiyeye gelicez orda gidecegim yine dr a cinsiyetinide öğrenirim o zaman senin ne zaman canım kontrol

maşallah kıslar bebişlerimiz artık insan olduar herbişleyleri tamam allaha şükür bende cuma koarım yeni resmimizi artıkınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…