2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar,
ilkecim başınız sağolsun sanada çok geçmiş olsun
özlemcim eceyede geçmiş olsun
benimde misafirim vardı çok yoruldum yatıcam birazdan
iyigeceler herkese

selam kızlar
ayşecim hoşgeldin o zaman.arayı açıyosun sen de sık sık uğra
ben iyice halsizleştim bir de regl eklendi canım bişey yapmak istemiyo
emelcim sağolasın canım

bızım burası gene sessizliğe gömülmüş.naber ne var ne yok nasılsınız?eşim derını alıp mıgrosa gıttı kafa dınlıyorum 2 dk.gunduz de arkadaşı ayarttım fetıh 1453 e gıttık.aman ıyı geldı valla tavsıye ederım.ımkanınız olursa ızleyın muhakkak.bugun boş gunumdu evde olmak ne guzel.yarın başlıyo gene koşturmaca.

selammm
filmi beğendin demek gülin pek olumlu değildi eleştiriler
ben de nöbetçiydim ve dersim çoktu bugün yoruldum

selam kızlar, bende bugün annemlerdeydim komşusu vardı parasızlıktan tüp alamamışlar sobada yapıyor yemekleri, onu dinleyince yaptığım harcamalardan utandım valla.

eşim şehir dışına çıktı, annemi çağırdım mertle boya yapıyorlar bende biraz pc takılıyorum.

selammm
filmi beğendin demek gülin pek olumlu değildi eleştiriler
ben de nöbetçiydim ve dersim çoktu bugün yoruldum

ben de duydum öyle şeyler ama gıdıp kendım görmek ıstedım.salon full du.kaldı kı bence bugune kadar turkıyede yapılmamış bı fılm.saçma sapan amaerıkan fılmlerındense gıdıp görmeey değer dıye düşünuyorum.

bende dün annemlere girmiştim
bugün işimiz var kızım deyince bende orda yattaım malum iki çocukla birden bi akşam bi sabah aynı yere gitmek hazırnalnıp çıkmaz zor
bugün annemde temizlek yaotık sarma sardık
nasip olursa annemler martta umre ye gidecekler ona hazırlanıyoruz
temzlik iş güç yetmezmiş gibi birde bugün annemmlerin sitesinin spor salonu var oraya indik yengemle 1saat kadarda spor yaptım
şimdi ölüyorum resmen yorgunluktan bakalım bizim kuzular ne zaman uyayacajklar

oglum bgün ilk traşını oldu ço tatlı oldu tam yemelik

geç mi kaldım bakıyorum kı sadece ben varım:)) benım boğazım batıyo.c.tesi akşamı dılarıdayddık eşimle.arabayla restorantın arası epey yuruduk yedım akşam soğunu şimdi de boğazım batıyo

herkese günaydın
benim kuzular hasta oldular
iki gündür felan oglum grip olmuştu
kızıma bulaştı şimdi sanırım bagazları şişiyor çünki konuşması ve yutkunması degişti burunlarıda tıkalıı
benimde canım hiçbişiy yapmak istemiyorr

günaydın kızlar.hepinize çok teşekkür ederim.çok zor allah eşine ailesine sabır versin.hala aklımda.yüzü gözümün önünden hiç gitmiyor.ama hayat devam ediyor.
annemlerdeyim hala haftasonu döncem.

gülinnn isim arıyormuşsun.DENİZ koy canım hem derin'e uygun hem çok severim çok hoş bir isim.

demın öğretmenler odasında da dedı bı arkadaş denız koy dıye de ben de hiç sevmem
bı de derın lerın kardeşi hep denız.son anda eşim caymazsa selin'e karar verdık gibi.

kübracım çok gecmış olsun.aman onlar olmasın bız olalım bı de sen de 2 tane kıyamam.allah şifa versin.

selam kızlar bugün evdeyim ama hiç bi iş yapamadım ece hanım yüzünden.yemeğim bile yok anca yeni uyudu ben de yorgunluktan pc nin başına oturdum
kübracım geçmiş olsun biz hasta olmadan atlattık allaha şükür

merhaba kızlar nasılsınız? misafirim vardı gittiler kayrada uyudu bende biraz yatıcam
özlem nesli yarın iş görüşmem var inegölde
keşke fırsat olsada görüşsek
gerçi olursa nasıl giderim çok uzak yol ama bir görüşçem bakalım

selam kızlar
emelcim ne güzel olur ama yarın 5.30 da dersim bitiyo ve sonrası kısa bir toplantı var. hangi firmayla iş görüşmen var ?bi tanışamadık ya çocuklar kocaman oldu...
biz iyiyiz ece hala kakasını tutuyo 4-5 günde bir yapıyo ve bu 4-5 gün bize zulüm her akşam tuvaletteyiz saatlerce ama yapmıyo ve sinir krizi geçirmemizle kalıyoruz. . parmağını da bırakamadı bi türlü .bu ikisi yüzünden çok zorluyor bizi
bugün balkabağı çorbası yaptım netten alıp tarifi.artık farklı ne yapsam diye düşünmekten kafayı yiycem .çok övmüşler bu çorbayı ama ben tadını hiç beğenmemiştim oysa ece içimiş bi tabak isterseniz deneyin.

KIZLAR NABER GENE KIMSE YOK.

dün derini jimnastığe göturdum delirdi zilli.hoca yarım saat kadar denettı herşeyı nornmalde 3 yaş alıyolarmış ama derını ustun yteneklı buldu deeeermişim..

yaptırdım dun kaydını bugun başlıyoruz kısmetse haftada 2 gun jımnastiğe gıdecek hep istıyodum zaten ya bale ya jımnastık dıye.o inceliği zerafetı alsın ıstıyorum.ama baleye 4 yaştan önce almıyolarmış.ay nasıl tırmandı benımkı ıplere merdıvenelre falan maymun gıbı çok hoşuma gıttı.ağaç yaşken eğilir başlasın spora.yazık çocugun hiç bi aktıvetesı yoktu park dışında.
dün hemen kıyafet verdıler tayt shırt falan butun gece onlaydık sabah da gözunu açtı anne spor kıyafetlerım nerde dıyo:))

gülin aşkolsun benim önerdiğim isimleri okumamışsın bile ben de egeyi jimnastiğe bikaç kez götürdüm burda babygym var, 12 aydan itibaren alıyolar...ege de çok sevdi ama eve uzak diye daha sık götüremedim....bi de mini sanat var orda müzik ve resim derslerine götürdüm..özellikle müziği çok sevdi....teyp gibiler bu yaşta ne duysalar kaydediyolar...orda öğrendiği şarkıyı ve şarkı söylerken yaptıkları dansı hala unumadı....iyi işlenmesi gereken yaştalar artık:)

hayırlısı olsun emelcim senin için...umarım iyi geçer...
canım balkağı çorbasını ege de sever...kabıza iyi geliyo...bu sitedeki bebek yemeklerinde egeye yaptığım balkabağı çorbasının tarifi var....ordan da bakabilirsiniz....bence pek içilecek bişey değil ama çocuklar seviyo işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…