2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

benim oğlumunda iştahı azaldı.. kahvaltı dışında diğer öğünleri fazla yemiyor. Birde uyumak istemiyor bu aralar. Gözleri kapanıyor uykudan direniyor hala.. Geçici bir durumdur umarım.. Diş çıkarıyor ondan olabilirmi acaba?

slm kızlar size sorum olacak kardeşimin yüzünde sivilcelerden oluşan siyah noktalar var onu gidermek için hangi kremi alabilirim bu konuda bilginiz var mı yorumlarınızı bekliyorum.

valla ben öyle yüzüm için kremdi jeldi felan kullanmadım
sivilcelerim için zanında dove sabun kullandım çok da faydasını gördüm
size onu tavsiye edebilirim
ama siyah noktalar için bişiy diyemem

slm kızlar size sorum olacak kardeşimin yüzünde sivilcelerden oluşan siyah noktalar var onu gidermek için hangi kremi alabilirim bu konuda bilginiz var mı yorumlarınızı bekliyorum.

filizcim bende yasadm aynı sorunu doktor sebamed sabun ve kil iceren bi krem vermşti adını hatırlamıyorm suanda ama siyah noktalara sivilcelere iyi geliyo

sabahleyin babası gelirken kızıma şu tencere tabak setli oyuncaklar varya onlardandan almış
gözünü bi açtı karşısında oyuncaklar sabahtan beri onlarla oynuyor bayıldı cadaloz

yannız kadey bardagının ayak kısmı takılıp çıkartılıyormuş
neyse bizimkide onu görünce ikiye ayırmış öyle oynuyor
sorucagım şu
sizin kuzularda oyuncaklarını parçalayarakı oynuyorlar
benimkisi öyle bebekler hariç dger oyuncaklarını hep çıkacak yerlerinden çıkartır bir dahada takmaz ve öyle oynar

evet sacımız tam anlamıyla yeni yeni toka tutuyor cnm
gülincim sarı mı Allah korusun.pazar günü brunctada dediler sarı çok güzeldi falan diye çok duyuyorum bunu bir ben mi sevmedim neama tonu kötü bir sarıydı bence koyu sarı olsa çok hoş olurdu eminim ama tutturamadık sebebide benim sacımın altında her renk olmasıydı kuaförüm anca onu yapabilmişti
bir daha sadece röfle yaptırırım sarı olarak oda çok sonra sacımın altında kızıl, siyah ne ararsan var turuncu olur tutmaz yani
ama haziran gibi bunun 2 ton acığı dore bakır yaptıracağımbeyaz ten renkli göze süper oluyo o renk

ilkecim yağmurun iştahı güzeldi gecici bir dönemdir çoçukların günü günün tutmuyo mesala bugün ceylin düne göre az yedi ama pekmezli suyunu içti bol bol çok seviyo ben de seviniyorum içtiğine.akşama bulgurlu kabak yemeği yaptım favorisi.

biz tv yi kapattık 2 gündür radyo dinliyoruz sadece 2 günde fark etti hırçınlı azaldı inadı kırıldı biraz.hiçte aramadı tv yi.oyunlara yöneldi ve öğlen uykusuda uyuyor 2 gündürakşamda 10 da yattı tv acık olsa eminim yatmazdı.

canım benım kızımda parcalarını ayırmayı sevıyor ama sonra takmaya calısıyor takamadıgı zaman annee takkk dıyor
beyza da bayılıyo tancere tabaklarla oynamaya ama suan favorısı ponny sı onsuz sokaga cıkmıyoruz markete bıle onunla gıdıyoo

ıste donem donem bır oyuncaga takılıyorlar gecenlerde bebeklerle oynuyordu sımdı ona taktı

canım benım kızın tv yle hıc arası yok canım
ıyı yapmıssın kapatıp
bazı cocuk kanalları var ben onları ızletıyorum sadece oda sınırlı
oyun oynasın kendı kendıne vallah daha yararlıdır emınım
aman masaaalah ceylın hanım a
hep boyle uslu kız olsun annesını uzmesın

iyi bir tek biz deg,lmişiz
bizmkide takamdıgı zaman bana yada babasına götürürr bazende fazla sıkar
gelir gider çıkarır tak tak diye
umarım geç,ci dönemdir bedne parçapinçik oyuncak hiç sevmem zaten normalde dagılan oyuncakları toplamak zoruma gidiyor birde böyle olunca koltukarın altına giyor sinir oluyorum neyse oynasınlarda

bizimki oyuncaklardan en çok calllio nun peluş bebeğini bide eğitici köpek var onu seviyo sarılır kucağında gezdirir.arabaları çok sever erkek çoçuğu gibi araba sürer burmm burmm diyerek.tencelerle oynamayı seviyo ama kısa süreli ortalığı dağıttına değmiyo en fazla 5 dk oynar bırakır.
en sevdiği oyun yesin diye verdiğim kuruyemiş tabağını döküp yeniden toplamak arada da yemek çubuk krekeride aynı şekilde yapıyor önce döküyo sonra topluyo arada da yiyor.hiç hoşuma gitmiyor ama yine de yapıyor.bişeyler takmıyo çok seviyor özellikle bilgisayara usb kablosu takmayısıp diye takıyo nerden biliyorsun doğru yeride takıyorsun sen cadı diyorum buda hoşuma gitmiyo hiç ama yapıyor
prizleri de takmak istiyordu çok şükür onun zararlı olduğunu anladı bıraktı ama yine de hep gözüm üstünde yanımdan ayırmıyorum
balon ve top oynamayı çok seviyoruz birde

ayakkabısı geldi bugün bayıldık çok güzelmiş ışıklıymış birde nasıl sevinde ayağında geziyo bakıyor yanıyo mu diye

valla ben uzun zamandır çok saçı olmadıgı halde çekiştire çekiştire takıyom tıklalrı
çok tatlı oluyorlar

ne güzel tvyi kapatıbildiysenizz
bizimkide çizgifilimsiz bişiy yemez oldu
onu seyrederken agzına katı katı veriyorum
bizde üç dörtgün önce tvyi sattık kocaman bir tvmiz vardı kızım geçip olan kuvvetiyle tvyi sallıyordu üstüne düşecek diye korktuk bunu sürekli yapmaya başlayınca bizde sattık öbür odada plazma var onu duvara takacaz

yani iki üç gündür bizim evdede dogru dürüst tv seyredilmiyo inanki dedigin gibi fark etti gidiyor kendi kendine oyuncalarıyla oynuyor hoşuma gitti acab
tvyi hiç takmasakmı diyorum bende

cnm tak ama radyosunu aç bişey diyemiyor o zaman çokta hoşuna gitti tv açıkken callio diye ağlardı şimidi aklına gelmiyor

ayşecim umarım öyledir.sen ne kullanıyorsun iştah için ??

cnm tak ama radyosunu aç bişey diyemiyor o zaman çokta hoşuna gitti tv açıkken callio diye ağlardı şimidi aklına gelmiyor

he sen tvnin radyosunu açıyorsun
oda olbilir aslında,
kendimiz sıkılmıcagımızı bilsem ben evde hiç tv istemiyorum
iki taneydi birini gönderdik
teke düştü irademe sıkılmıcagıma emin olsam onuda gönderecem
çocuk içinde böylesi güzel oldu sanki
sadece biraz iki üç gündür yemekelrimizi zor yediriyorum okadar

bende dün doktara gittigimizde iştah açıcı kullanalım mı diye sordum
hiç iştahı yok dedim doktorda
bende bugüne kadr hiç iştahlı çocuk görmedim dedi
gerek yok dedi
benim çocugum var 3.5 yaşında belime geliyor benim halim bu hanımımda ok uzun dedi yani bazı şeyler genetik bizim çocuk bizim gibi olacak dedi
üzülme iştah açıya gerek yok bu çocuk böyle büyüyecek dedi
vermedi

bizim verdiğimiz balık yağı cnm iştah şurubu değil dr lar iştah şurubunu önermiyorlar zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…