2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

iyi akşamlar nora.

ben de bugün puf böreği yapıcam kendimize , mertede tarhana çorbası.

birde mert çok fazla kaka yapıyor, ne yese çıkarıyor, günde en az 2 kez çoğu zaman 3-4 kez yapıyor, anlamıyorumki, o kadar çokda yemiyor. acaba odamı genetik :) herşeyi genetiğe bağlıyoruz.

canım gece 500 ml içiyor toplam ağladığında vermediğin zaman uykusu açılıyo çok sinirleniyo ve susmuyo yarım saat o yüzden vazgeçtik bıraktırma işinde ama az az koyuyorum biberona 400-500 arasında içiyr toplam

geçmiş olsun canım insan ateşte panik oluyor baya çok şükür ceylinde 1 kere ateşlendi daha ve kolay düşürmüştük dr gitmedik o yüzden.

gündüz arada yatıyorum her zaman yatılmıyo ev işi yemek falan derken oyalanacak bişeyler çıkıyo ben yatayım diyene kadar ceylin uyanıyor. mert çok geç yatıyormuş akşamları

evet o yönden bakılınca haklslın güne erken başlamak en iyiis.. bence alışmaya bağlı.. akşamerken yatarsan belki sabah erken kalakbilrisn mertdekaldır bir düzen kurun bncde.. dediğin gibi bu kezde öğünlerde aksklık olur..

Allah yardımcın olsun canım.. malesef beyzalar biraz hıröın ve şımarık olurla:))bendede bir adet mevcut.. 14 yaşına girdi ama halaaynı huyla devam

puzzle almadık biz hiç erken diye hiç aklımada gelmedi açıkçası bende bakayım netten puzzle
şiddetletavsiye ederim filizmcim..benim betüş hastası.. tahta puzzlerımzı var.. 8parçalıydı 3 tanesi.. süper oynuyor.. birde 25 paröçalı küçük aldım onalrıda öğrendi maşh.. süper seviyor..

:)))işte boşuna bunalra çocuk denmiyor:))

geçmiş olsun canım.. maşh oğluşuanda.. benimkide puzzleri çok seviyorbıkmadan usanamdan yapar.. birde bultakları seviyor.. legoalrı sadece parçalamakla meşgul:))birde ben yazı tahtasından aldım onuda çok seviyor.. öylebebekmebek ile oynamaz bir sürrü oyuncak var ama işte en sevdikelri bunalr..onun dışındada evi talan etmek:))

faceye girmekten kk yi unuttum valla...
nasıl keyifler, kimler var faceden nicklerden tanımıyorum ki kimseyi...

kızlar merhaba,
o kadar yorgunumki bir sürü alıntı yapmıştım ama yazamıcam
oyun hamuru iyi fikirmiş bende deniyim nora teşekkürler
müzeyyencim inşallah iyi gelir , tadını bilmiyorum hiç içmedim ama içiyor benim oğlum herhalde güzeldir :)
neslihancım çok geçmiş olsun, bende çok ilaç verme taraftarı değilim
ayşecim maşallah mertin uykusu süpermiş,
nilaycım takıl burayada ara sıra facede herşey yazılmıyor
iyigeceler kızlar, ben yatıyım artık

gunaydın kızlar hepınıze kocaman kocaman opucuklerrrr
umarım gununuz guzel gecerrr...

merhaba kızlar napıyonuz
okuldayım yoğunum anca oturdum
nora oyun hamuru tarifi için sağol ama nasıl pişircez tavada demişsin yağ falan koymadan öyle pişer mi yanmaz mı?
ayşeceylin az az verdiğin için sık kalkıyodur belki biberonun hepsini içtiğinde de yine sık mı kalkıyo?biz de aynı durumdaydık o yüzden yazıyorum gece çok zor çünkü ben de uykusuz kalıyorum çok.

canım tava tencere farketmez ben tavada yapıyorum da ondan oyle yazdım..
offf okadar sınırlıyımkı suana her an bırını dovebılırım... yerı burası degıl ama kızlar aklımı kacırıcam ya... ısyerınde bı kadına uyuz oldum... hayatımda ılk defa bırını hırsımdan dovmek ıstıyorummmm

hayırdır nora ne olduki.

canım sacma sapan seyler ıste... amannn.. offff bosver canım ya zaten sınırımı aldım... burda bı odamız var ses gecırmıyooo gırdım ıcerı bagırdım cagırdım rahatladım vallah :) ..... ama cok yoruldum bugun ya ınan arkadasım soyle esımı kızımda alıp hafta sonu bı yerlere kacasım var... huzur ıstıyorum sadece huzur....
benım cadı da yemekelrını yemıs bugun bıraz once telde konustum annem gel dıyo canım yaa.. nasıl ozledım... ne alayım gelırken dıyorum annem dıyoo..

noldu hayırdır noracım

hhh rahatlamışsın ne güzel
bende özledim kuzumu

noldu hayırdır noracım

hhh rahatlamışsın ne güzel
bende özledim kuzumu

sende calısıyorsun dımı canım ya.. off bazen evde oturan annelere cok ozenıyorum ne guzel evının ısını yap yemegını yap ohh sonra gezmelere gıt ama sonrada butun gun ev ısı camasır falan yorulur adam dıyorum zaten ev hanımlıgı en nankor ıs.. ev her gun kırlenıyoo.. hem maas ta yokk bosver dıyorum nora gıt calıs zaten evde 5gunden fazla oturamam ben vallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…