2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

aysecim geçmiş olsun. 12 ye kadar mert te uyuyor o zaman oh ne şsanslısın bu konuda ben uykuya hasretim vallaha

iyi geceler kızlar...
sabahın ilk annesine şimdiden günaydın

Son düzenleme:
teşkederim emelcim.. peki tadı nasılki severek içebilyormu.. benimkimızmı inşiçerde fayda görröüz teşkler cnm..l

öyle canım..ee işe girince dahada hasret kacaz ama ne yapalım gene onalr için herşey

bende paranoksda var emedurda acil durumda diazepem veriyorum sonra doktorlar ağrı kesici yazıyor. calpol veriyorlar hep ama mertte pedifen hemen etki gösteriyor.

peki inan sabah kaçta kalkıyor. mertte bazen 11 bazen 12 de uyuyor.

ohhh masallah vallah ne guzelll benı yataga baglasan uyananmam o saate hafta sonu bıle en gec 8de ayaktayımmm... canım erken yatmıyormusun pekı? erken yatarsan beklı duzene gırer

en erken 1 de yatıyorum çoğu zaman 2 yi 3 ü buluyor.

aysecim geçmiş olsun. 12 ye kadar mert te uyuyor o zaman oh ne şsanslısın bu konuda ben uykuya hasretim vallaha

evet uyuyor oda, o uyanınca anne diye sesleniyor, uyanmasa hala uyuycam yani :) çok şükür uykudan yana problemimiz yok. ceylin azmı uyuyor.

ayşecim maşh valla mertede sanada ne güzel uyuyordnuz betüş en geç 9da ayaktanerde bizde öyle uyku(

ya aslında çok iyi değil. geç kalkınca işdahzır oluyoruz, ben sırf çay içmek için kahvaltı yapıyorum zorla 2 lokma yiyiorum, e mertte çok uyuyunca 2 öğün aksamış oluyor. öğle yemeği sırasında kahvaltı yapıyoruz, mert onuda yapmadığı için yemeği 2 yi buluyor.
bende diyorum ki keşke mertte 9 da 10 da uynasada bende mecburen uyansam .)

evet uyuyor oda, o uyanınca anne diye sesleniyor, uyanmasa hala uyuycam yani :) çok şükür uykudan yana problemimiz yok. ceylin azmı uyuyor.

günaydın kızlar.....

herkese gunaydın hatta tunaydın kızlaaarrrr
bugun cok yogunum oyuzden ara ara ugrayabılırım sanırım ama sıze bı slm vermeden gecmek ıstemedım kızlarrr bagımlılık yaptı burası bana yawww
neyse kızlar aşk kırıntısı heyyyy masallah sana ya oglunuda tabı ne guzel yaaa soyle delıksız uykuya hasretım hasrettttt ya neyseeee
ben pek ılac kullanmadıgım ıcın ılacları bılmıyorum aman allah kullandırtmasın benım zıllı ıcmıyo ıste yaaa
benım cadı yıne dun gece kudurdu 3ten 5e kadar agladı durdu resmen sımarıklık yaptı benı mahvettı yaaa off ne yapacam ben bu kızla ınanın bugun resmen ıs yerınde surunuyorum offf... makyaj bıle kapatmadı yorgunlugumu okadar yanı...
su gece kalkmaları bı bıtse nasıl rahatlıcam anlatamam kızlar..
buarada kızım puzzle lara karsı bı heves geldı sız verıyomusunuz kızlar bende 2 tane var 2-3 parcalı onları ezberledı artık yenılerı alayım dıyorum hangılerını onerırsınız kızlar bana bı akıl verın

tatlım puzzle değil de bizimki lego ile oynuyor akşam verdiydik yeşilleri ama hepsi aynı renk yeşil olanlardan kule yapmış maşallah biliyolar artık

1,30 da falan uyuyor canım akşam 12,30 du uyudu işte
bu aralar neden böyle yapıyo anlamadık bukadar beklemezdi hiç

tatlım puzzle değil de bizimki lego ile oynuyor akşam verdiydik yeşilleri ama hepsi aynı renk yeşil olanlardan kule yapmış maşallah biliyolar artık[/QUOTE]

bızdede var lego sıkıldı ıste ya degısıklık olsun dıye ben butun oyuncaklarını hergun cıkarmam her hafta farklı oyuncak cıkarırım sıkılmasın dıye ama on puzzle ları yapa yapa sıkıldı ıste bebeklerı falan var ama ıste evcılık takımları falan ama hemen sıkılıyoo ıstee saol tatlım buarada cevap yazdıgın ıcınnn

puzzle almadık biz hiç erken diye hiç aklımada gelmedi açıkçası bende bakayım netten puzzle

Son düzenleme:
puzzle almadık biz hiç erken diye hiç aklımada gelmedi açıkçası bende bakayım netten puzzle

canım bızım okulda var bende ordan gordum 1-2 yas yazıyordu ustunde bende gıttım kzıızma aldım yazın.. al bak ahsap olanlar var plastık bıde kalın karton olanlar var bıde sunger puzzle lar var butceye gore yanı bazıları cok pahalı ama ben uygun olanlardan almıstım emınonunden orda daha uygun

hoşbulduk filizcim
ben de eve geldim öğleden sonra evdeyim
bizimki de tahta puzzle vardı onları ezberledi şimdi yüzüne bakmıyo ben de ne alsam düşünüyodum eğitici oyuncak ne alabilir kızlar?logoları fazla sevmiyo daha geçiremiyo onlar da devrilince sıkılıyo
ayşe maşallah bizimki de 11 -12 de yatar ama en geç 8 de kalkar 9 da kalktığında bayram ediyorumözellikle haftasonu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…