2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hele yemeği biraz fazla kaçırınca göbeğimi içime bile çekemiyorum çok kötü duruyo

selam kızlar....ben de ısten yenı geldım bitmişim ya.....ben sabahcıyım esım oğlencı bu sene....yanı aslında esımın okulunda tadılat var ondan dolayı oğlencı.....eymene donusumlu bakıyoruz...ben gıderken eymen uyuyo oluyo...gelınce de uykusu gelmıs oluyo.....hemen emıp uyuyo....benı az goruyo dıye canım sıkıldı bugun bıraz.....sanırım uyku saatlerıne farklı bır duzenleme getırmem gerekıcek.....2 ekım dogumgunumdu ama ben bu sıralar iş ve cocuk sebebıyle herseyı geçççç idrak edıyorum.....aslında eşim hediyesını kutlamasını ıhmal etmez ama bende var bir sersemlik işte....

ya bu arada ben 4+ bılmıyodum hıııııııııııııııııc dikkatımı cekmemiş...saolun ya.....eymen martkette bıze asla dirlik vermediğinden naasıl alışveriş yaptığımı bilmiyorum genelde....

ÖZGE mümine demişti gecende kurutma makınesı kullanıyomus o....bence de buyuk ihtiyac ama benım 120 metrekarelık evım ıgış bıgış azına kadar dolu.....eşim de ben de tövbe diyoz eşyaya....canım annene annne demesıne uzulme gozun arkada kalmasın işte...ne kadar sevıyosa demekkı...benımkı de annem bakmadıgı halde anneme anne dıyo...hatta annemmmmmmmm diyo ben napıyım artık....ama ben bız anne dıyoruz ya ona baglıyorum bunu....

gogum gunumu ktlayanlara tesekkur ederım bu arada....

EMİNE ben de kg falan kalmadı...hatta bittim görünmüyom artık diyebilirim....45 kg cıkıyodum en son tartıda.....ama benım süt ürünleri diyetinden ve bebeğimin aşırı emmesinden kaynaklanıyo olabılır...5 kg da cokk dııl gıder bosver...hayatını yasa...

ah ahhh sımdı kuzenımın forum ıstanbulda bungee jumping videosunu ızledım....boyle bır vıdeo ızlerken ınsan duygulanır mı ya....ama ben cooooooooook duygulandım...nıyemı cunku o yaslarda olsam ben de yapardım ama şimdi asla cesaret eddemem....yaslandık dıyom da ınanmıyon ÖZGE

Benim kilolar aynen duruyo 7 kilo şeklinde Gerçi 23 kilo almıştım 16 yı veren 7 yi de verir bi kaç sene içinde :)

Ebru şallıya hiç bakmıyorum sinirim oynuyo.Hele hastaneden bi çıkışı vardı dimdik güle oynaya. Ben hastanden çıkarken iki büklüm acıdan kıvranıyodum...

Annem çok seviyo çok ilgileniyo Allaha şükür.Annelik işte biraz bozuluyorum ama ananesi baktığı için şanslıyım tabi ki. Allahın gücüne gitmesin.

Benim ev daha vahim 100 m. Her yer tıklımmm tıklımm.Ama eğer cam balkonda soğuğa dayanabilecekse makina alıp oraya koyucam niyeti bozdum da bi sormam lazım balkon çok soğuk oluyo.

kızlar biz biraz yoğunlaştık malum çıkış saati herkeze iyi akşamlar hepinizi öpüyorum kuzularıda tabi yarın görüşürüz....

slm kızlar amma konuşmuşunuz oku oku bitmedi yavv

ah hayat ah hayat....28 bıttı....yaslanıyor muyum ne...

nice mutlu yıllara canım

zor canım evimizde sıkılalım daha iyi bee :))

ben bağışıklığı için immuzinc şurup kullanıyorum sanki faydası var gibi geliyo bana

[QTE=independent26;15496203]ah hayat ah hayat....28 bıttı....yaslanıyor muyum ne...
nice mutlu yıllara canım öle biz yaşlanıyoruz çocuklarımız büyüyo....

aynen öle mümine bir bebeğin yeri evi ama genede gidiyoruz hayat onlarda alışıcak zamanla.Benimki kapıyo gösteriyo atta diye...Seneye rahatlarız inşallah...

Allah kolaylık versin hepimize bizimkide çok çabuk sıkılıyo her 5 dk da bir yeni bi faliyet bulmak lazım kızımıza yanlız salıncakta sıkılmıyo 1 saat kalır heralde...Bazen evede alsammı diye düşünüyorum ama evde kaldığı ne kadarki yavrumun hafta sonları bide akşam akşamda yarım saat sora uyuyo...bakalım bu zamanlarda geçecek Allah ın izni ile[/QUOTE]

evde olursa kıymetini bilmez daha çabuk sıkılır bence, parkta tadı başka oluyo onlara

Allah kolaylık versin canım, zor gerçekten

sıkma canını özgecim, benimki ben yokken bakıcısına anne diyo, ben varken teyze, işleri düştüğüne göre davranıyo keratalar

kurutma makinası bende var canım, benim evde dar ama artık çamaşır askısı yok en azından, tamamen kurutuyo, kırışma da olmuyo pek, ben çok memnunum vallaa, balkona dayanır sanırım, acayip ısıtıyo ortamı çalışırken,

kız ensemde kaçıyoruuuum

merhaba kızlar,
okudum hepsini ama yazamıcam kayra uyanmadan çorba yapmam lazım
öptüm sizi görüşürüz

[/URL][/IMG]
kızlar oğlum büyüdü bana da yardım ediyo bakın
buraya yüklediğim için kusura bakmayın burada paylaşmak istedim.

geçmiş olsun çok.

afiyet olsun canım
eşinin kesesine bereket
çık gez valla hava güzelse buralar buz gibi

ne kadar incesin filizcim.sağol.izmire kış geç gelir biraz.bilirsin sen de.

ben de verdim 21 kg nun hepsini.hatta şimdi 2 kg daha eksik.

canım ablmada bocsh marka var <çok memnunlar

kızlar valla sinir bozmak gibi olmasın ama benım karnım falan kalmadı:)) 21 kg almıştım hepsini verdim şimdi 52-53 arasaı gıdıp gelıyorum.koca kış size pilates yapın dedim dınlemediniz beniklava:
ebru şallı gibi bı kadının karnının olmaması çok normal.benım bıle gıttyse 6- 7 ayda onuın çok normal yani.

benim göbeği yollayayım sana canım

valla canım benimde karnım dümdüz çok şükür.. üstelik 2. doğumum..bende 23 kilo aldım 24 verdim :) sanırım birazda bünyeyle ilgili bir durum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…