2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ayyy sizin işte zormuş canım zeynep duruya zor olur aman kış geliyo dikkat edin inş evler yakındır
EVLERDE YAKIN DİİL BİDE SAAT 6 YA 10 KALA ÇIKIYORUZ EVDEN MALESEF:KK43:((
ayyy allah yardımcımız olsum cnm bende aynı durumdayım benim de annem bakıyo duru ya kayınvalide üst katta ama bakamıyo arabada satıldı şimdi her sabah otobüsle bırak tekrar iş yerine geç akşam git al tekrar eve geç havalar soğuyunca ne olacak bilmiyorum hiçç ya ama çok zor oluyooo ::KK43:(
valla bi 3 yaşına gelsede kreşe başlasa diye zaman sayıyorum çok zor gerçekten yaşayan anlar anca
bugün 7.30 da kalktık bi baktım yağmurun üstü ıslak.çok çiş yapmış demekki bezinden sızmış ilk kez böyle birşey oldu.prima 4+ kullanıorum küçükmü gelio acaba artık..neyse hemen üstünü değiştirdm kahvaltımızı yaptık uyuduk.bende çamaşır astım, yağmura kıymalı mercimek koydum ocağa, bi kahve yaptım kendime..kayınvalideme misafir gelicek öğleden sonra yağmuru görmeye.ben yokken kabl etmiş..sonrada alışwerişe gidicez kızımla ewde bişey yok.
buarada kızlar artık havalar soğudu.ben bile üşüorum akşamları.yağmura patik ayakkabılar var ya onlardan alıcam yere basıo bütün gün.eşofman falanda alıcam.çıkalım bakalım bugün...
bende 5+ kullanmaya başladım hafta sonu aldım ilk kez 2 gündür bi sorum yok

bende aradım biraz önce yavrum anne deyip duruyo telefonda. çokk özlüyorum yaa...

evet çok kötü oluyo ağlayasaım geliyo ayrılırken çok ağlıyo resmen kaçıyorum ya kaçmak istemiyorum ama mecburen ayrılırken apartman anliyo kaçıyorum ondan

selam kızlar...
uzun bi aradan sonra tekrar merhaba...
ben senelik iznimi kullandık 1 ay kızımla başbaşaydım ne internet nede başka bişey o ben ve 15 günde babamızdı hayatımız çok güzeldi ama işe dönüş zor oldu....1 hafta tatile gittik oda güzel geçti...
bu 1 ayda zeynep duru iyce konuşmaya başladı maşallah....Canım kızım son takım azı dişlerini çıkarıyo ve üzerine grip oldu kızlar aranızda çocuğu son dişleri çıkaran varmı bilmiyorum ama bu hiçbirine benzemiyı.burnuda hep tıkalı dün ilk kez zeynep hanım saat 11,30 da uyudu normalde uyuması 9 u geçmez mahvetti bizi sanırım işe başlıyacağımızı anladı...

Canım hoşgeldin. Ayrılması zor alır şimdi kuzudan. Çalışan anne çocuklarının kaderi bu :)
Biizm de üst köpekler çıktı mahvetti 1 haftada tüm düzeni.

wallahi öle emelcmm..anlattıklarımda eksik var fazla yoksempatiksalakcinni

bizde geldk evimize öğlene doğru.yağmura çorba yaptım hemen uyuttum.bavullar açılacak çamaşır yıkanacak.amann giderken bi hevesle hazırlanıor insan gelince bavulu bile açmak istemiorum.kaldığımız yerden dewamm hayata...

Ayy bavul olayı beni de bitiriyo. Bi de bende bi manyaklık var bavula koydumu kirlenmese bile illa gelince yıkarım.Haftasonu Eskişehirden getirdiklerimi yıka yıka bitiremedim. Bi de havalar soğudu kurumuyolar evde her yer çamaşır. Bu arada kurutma makinası kullanan var mı ya? Ben cidii ciddi niyetlendim almaya.

slm herkesee, yuvamıza döndük sonunda, geçmişe bakamadım daha, umarım herkes iyidir, bi yaramazlık yoktur,
biz de haftasonunu memlekette geçirdik, güzeldi ama çok da zor oldu, yolculuk zor geçti, kızım çok eziyet etmedi ama havaalanı çok yoğun olduğundan eziyetli oldu, antalyada da kızım aşırı ilgiden çok bunaldı, iki gün doğrudürüst hiç bişey yemedi, bir bebeğin yeri eviymiş bi kere daha anladım, kyrban bayramında gitmkten de vazgeçtim
öptüm hepiinizi geçmişe bakayım biraz

Canım biz de bigün annemde kalsak bile tüm düzen değişiyo. Oysa hafta içi gündüz hep orda.Ama akşam illa evi istiyo. Eve gittiğimizde anahtarla kapıyı açarken bile sabırsızlanıyo eve girmek için.

ah hayat ah hayat....28 bıttı....yaslanıyor muyum ne...

Benim de 28 bitti 1 ay önce. Nice mutlu yıllara canımmm. Yaşlanmıyoruz daha ya olgunlaşıyoruzzz :)

ayyy allah yardımcımız olsum cnm bende aynı durumdayım benim de annem bakıyo duru ya kayınvalide üst katta ama bakamıyo arabada satıldı şimdi her sabah otobüsle bırak tekrar iş yerine geç akşam git al tekrar eve geç havalar soğuyunca ne olacak bilmiyorum hiçç ya ama çok zor oluyooo ::KK43:(

Offf çok zor olacak hem de. Otobüs olması daha da zor. Ben arabayla bırakıyorum ama her gün 20 km gidip 20 km dönüyoruz. Kayınvalidem dibimizde oturuyo ama güvenemiyorum illa anam bakıcak işte. Kışın mecbur kaynanayı çağırıcaz eve.

bugün 7.30 da kalktık bi baktım yağmurun üstü ıslak.çok çiş yapmış demekki bezinden sızmış ilk kez böyle birşey oldu.prima 4+ kullanıorum küçükmü gelio acaba artık..neyse hemen üstünü değiştirdm kahvaltımızı yaptık uyuduk.bende çamaşır astım, yağmura kıymalı mercimek koydum ocağa, bi kahve yaptım kendime..kayınvalideme misafir gelicek öğleden sonra yağmuru görmeye.ben yokken kabl etmiş..sonrada alışwerişe gidicez kızımla ewde bişey yok.
buarada kızlar artık havalar soğudu.ben bile üşüorum akşamları.yağmura patik ayakkabılar var ya onlardan alıcam yere basıo bütün gün.eşofman falanda alıcam.çıkalım bakalım bugün...

Bu ara bize de oluyo çiş sızdırma olayı. 5 kullanıyorum ben.Elif 14.200 anca oluyo bi büyüğe geçsem mi düşünüyorum bazen.

evet canım şükür görüyorum evim çok yakın 2 dk falan eve gidip geliyom

Ohhh ne güzelllll, sevindim senin adına canım.

Ayyy bende az önce konuştum telefonda.Herkesin konuşma saatimiymiş desenize. Bi annneee deyişi var içim gitti. Gerçi ananesine de anne diyo ve bu benim çok sinirimi bozuyo. Yarın öbür gün kayınvalidem bakıcak kışın.Ona da anne derse düşer bayılırım heralde eyvahedigeldismile

Hele eskişehirde yolda elimi tutmuş yürürken ananaesini gördü benim elimi bırakıp anniiii diye onun elini tuttu. Ağlayacaktım neredeyse. Hayatımda hiç bu kadar bozulduğumu hatırlamıyorum :sinifsinif:

Ayyy bende az önce konuştum telefonda.Herkesin konuşma saatimiymiş desenize. Bi annneee deyişi var içim gitti. Gerçi ananesine de anne diyo ve bu benim çok sinirimi bozuyo. Yarın öbür gün kayınvalidem bakıcak kışın.Ona da anne derse düşer bayılırım heralde eyvahedigeldismile

Hele eskişehirde yolda elimi tutmuş yürürken ananaesini gördü benim elimi bırakıp anniiii diye onun elini tuttu. Ağlayacaktım neredeyse. Hayatımda hiç bu kadar bozulduğumu hatırlamıyorum :sinifsinif:

canım hiç üzülme bu dönemlerde öyle olması çok normal. benimkide babasına bile anne diyor bazen. Birde kızımdan dolayı tecrübeliyim 2 yaşına kadar ananesinden hiç ayrılmıyordu bilinçlenmeye başlayınca anneden ayrılmıyorlar.

Canım hoşgeldin. Ayrılması zor alır şimdi kuzudan. Çalışan anne çocuklarının kaderi bu :)
Biizm de üst köpekler çıktı mahvetti 1 haftada tüm düzeni.

Ayy bavul olayı beni de bitiriyo. Bi de bende bi manyaklık var bavula koydumu kirlenmese bile illa gelince yıkarım.Haftasonu Eskişehirden getirdiklerimi yıka yıka bitiremedim. Bi de havalar soğudu kurumuyolar evde her yer çamaşır. Bu arada kurutma makinası kullanan var mı ya? Ben cidii ciddi niyetlendim almaya.

Canım biz de bigün annemde kalsak bile tüm düzen değişiyo. Oysa hafta içi gündüz hep orda.Ama akşam illa evi istiyo. Eve gittiğimizde anahtarla kapıyı açarken bile sabırsızlanıyo eve girmek için.

Benim de 28 bitti 1 ay önce. Nice mutlu yıllara canımmm. Yaşlanmıyoruz daha ya olgunlaşıyoruzzz :)

Offf çok zor olacak hem de. Otobüs olması daha da zor. Ben arabayla bırakıyorum ama her gün 20 km gidip 20 km dönüyoruz. Kayınvalidem dibimizde oturuyo ama güvenemiyorum illa anam bakıcak işte. Kışın mecbur kaynanayı çağırıcaz eve.

Bu ara bize de oluyo çiş sızdırma olayı. 5 kullanıyorum ben.Elif 14.200 anca oluyo bi büyüğe geçsem mi düşünüyorum bazen.

Ohhh ne güzelllll, sevindim senin adına canım.

sağol canım
maşallah elife

ah hayat ah hayat....28 bıttı....yaslanıyor muyum ne...
nice seneler ama benim yanım da dertlenme şekerim ben napayım:))

ayşecimm bacaklarını sıkıor die 4+aldım.buda arada sıkıyor.ztn bayadır kulllanıorum ilkkez böle bişey oldu ama çok çiş yapmış 2 kilo gelirdi bez walla..4 mü alsam acaba tekrr..?*
ekstra bişi olmuş.küçük değildir sanmam ben de 4+ kullanıyorum.

selam kızlar...nasıl keyifler? ben prima ara sıra sızdırdığı için huggies kullanıyorum...biraz sert ama ne kaka ne çiş sızdırmıyor...

aman aman.h.sonu primaya kıran girdiği için izmirde mecburen huggies aldık.resmen kese kağıdı gibi.primanın yanından geçemez.bi de bağladığım akşam kaka yaptı derin olduğu gibi paçasından aktı çocuğun.tövbe kullanmam.primayı enedin mi canım sen.çok daha iyi.
benim kızım bide hasta içim parçalanıyo valla sabah bırakırken öğlen aradım sesini duyunca içim cız etti valla

geçmiş olsun.derin de ben yokken kıyafetlerimi alıp anne dıye ağlıyomuş.iç kalkıntısı valla
.

sabhtan 4 saat dersim vardı bitti çok şükür.çıkışta da eşimle buluştuk bana ytemek ısmarladı.ordan da eve geldim.yemek yaptım pişsin derini alıp anneme gideyim dıyorum.öf hava da çok güzel ama yapacak hiçbişey bulamadım.

nbr kızlarrr
elanında burnu akıyo 2gündür uymuyo sabahlıyoz gündüzde mız mız huysuzz gözlerimkapanıyoo resmen 2gündür yemek bile yiyemiyorum
kızlar aklımdaykeen sorayım kilolar gittimi siznn banada 5kilo yapıştı resmenn ama verecemm inşş

sabhtan 4 saat dersim vardı bitti çok şükür.çıkışta da eşimle buluştuk bana ytemek ısmarladı.ordan da eve geldim.yemek yaptım pişsin derini alıp anneme gideyim dıyorum.öf hava da çok güzel ama yapacak hiçbişey bulamadım.

afiyet olsun canım
eşinin kesesine bereket
çık gez valla hava güzelse buralar buz gibi

nbr kızlarrr
elanında burnu akıyo 2gündür uymuyo sabahlıyoz gündüzde mız mız huysuzz gözlerimkapanıyoo resmen 2gündür yemek bile yiyemiyorum
kızlar aklımdaykeen sorayım kilolar gittimi siznn banada 5kilo yapıştı resmenn ama verecemm inşş

elacığıma çok çok geçmiş olsun

nbr kızlarrr

geçmiş olsun canım kızına.. benim kilo kalmadı hiç cnm hatta eskisinden 1 kilo daha eksideyim.

geçmiş olsun canım . biran önce iyileşir kuzucuk inşallah..

nice seneler ama benim yanım da dertlenme şekerim ben napayım:))

ekstra bişi olmuş.küçük değildir sanmam ben de 4+ kullanıyorum.

aman aman.h.sonu primaya kıran girdiği için izmirde mecburen huggies aldık.resmen kese kağıdı gibi.primanın yanından geçemez.bi de bağladığım akşam kaka yaptı derin olduğu gibi paçasından aktı çocuğun.tövbe kullanmam.primayı enedin mi canım sen.çok daha iyi.

geçmiş olsun.derin de ben yokken kıyafetlerimi alıp anne dıye ağlıyomuş.iç kalkıntısı valla
.

geçmiş olsun canım

nbr kızlarrr

teşekkürler teyzeleri dilekleriniz için....elamızada geçmiş olsun kış gelmeden başladık hemen Allah kolaylık versin....Ben eski kilomdayım hatta ramazanda 2 kg eksikti kilom ama göbeğim eski göbeğim değil hiç de olmayacak sanırım şu ebru şallıya hayret ediyorum 3 günlük bebeği ile göbeği açık görüntüsü vardı geçen gün şok olduk hiç göbeği yok bide sezeryan oda....:1shok:

X