2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ilkecim aksine büyük geliyor bence, bende 4+ almıştım çok ıslak oluyordu kaka sızıyordu kenarlardan. 4 kullanıyorum tekrar, şimdi çok iyi.

özlemişim sizi, kayınvalidem vardı. 3 gündür bende.
herzaman olduğu gibi yine ufak bir tartışma yaşandı.
mert uyandı yazdırmaz anlatırım.

ilkecim aksine büyük geliyor bence, bende 4+ almıştım çok ıslak oluyordu kaka sızıyordu kenarlardan. 4 kullanıyorum tekrar, şimdi çok iyi.

ayşecimm bacaklarını sıkıor die 4+aldım.buda arada sıkıyor.ztn bayadır kulllanıorum ilkkez böle bişey oldu ama çok çiş yapmış 2 kilo gelirdi bez walla..4 mü alsam acaba tekrr..?*

bugün 7.30 da kalktık bi baktım yağmurun üstü ıslak.çok çiş yapmış demekki bezinden sızmış ilk kez böyle birşey oldu.prima 4+ kullanıorum küçükmü gelio acaba artık..neyse hemen üstünü değiştirdm kahvaltımızı yaptık uyuduk.bende çamaşır astım, yağmura kıymalı mercimek koydum ocağa, bi kahve yaptım kendime..kayınvalideme misafir gelicek öğleden sonra yağmuru görmeye.ben yokken kabl etmiş..sonrada alışwerişe gidicez kızımla ewde bişey yok.
buarada kızlar artık havalar soğudu.ben bile üşüorum akşamları.yağmura patik ayakkabılar var ya onlardan alıcam yere basıo bütün gün.eşofman falanda alıcam.çıkalım bakalım bugün...
küçük geliyodur canım
afiyet olsun yağmura
evet buralarda çok soğuk buz gibi kaloriferlerin yanmasını bekliyoz
benimde bugün çok yoğun aslında arada kaçıp bakıyorum kafam dağılıyor. Bugünü bir atlatsam yarın rahatım.

evet canım aynen ama şimdi rahatım ben bittii
inş sende atlatırsın bugünü yarın rahatlarsın

özlemişim sizi, kayınvalidem vardı. 3 gündür bende.
herzaman olduğu gibi yine ufak bir tartışma yaşandı.
mert uyandı yazdırmaz anlatırım.
hoşgeldin ayşecim
bizde seni özledik ya
ayşecimm bacaklarını sıkıor die 4+aldım.buda arada sıkıyor.ztn bayadır kulllanıorum ilkkez böle bişey oldu ama çok çiş yapmış 2 kilo gelirdi bez walla..4 mü alsam acaba tekrr..?*

çok mu ççiş yapmış ondandır canım
bizde 5 geçtik artık gerçi inan maşallah aman 10400 gr ama 11-25 kilo kullanmaya başladık büyük ama güzel hoşuma gitti geniş geniş bol

Son düzenleme:
selam kızlar...nasıl keyifler? ben prima ara sıra sızdırdığı için huggies kullanıyorum...biraz sert ama ne kaka ne çiş sızdırmıyor...

selam kızlar...nasıl keyifler? ben prima ara sıra sızdırdığı için huggies kullanıyorum...biraz sert ama ne kaka ne çiş sızdırmıyor...

canım ben 1 paket huggies aldım gerçi ben almadım kayınvalide almış ama kullanamadık dışına çıkardı bide çok kalın geldi bize

hoşgeldin ayşecim
bizde seni özledik ya

çok mu ççiş yapmış ondandır canım
bizde 5 geçtik artık gerçi inan maşallah aman 10400 gr ama 11-25 kilo kullanmaya başladık büyük ama güzel hoşuma gitti geniş geniş bol

5 büyük gelmiormu cnm ya?*bol olmasıda kötü sızdırmıyormu?**

fatoşcum ben huggiesi beğenmedm yeğenimden kullandık bikere yağmura. çok sert,kalın.

doğduğundan beri prima kullanıorum...

5 büyük gelmiormu cnm ya?*bol olmasıda kötü sızdırmıyormu?**

fatoşcum ben huggiesi beğenmedm yeğenimden kullandık bikere yağmura. çok sert,kalın.

doğduğundan beri prima kullanıorum...

bizde prima kullanıyoz canım çıtçıtlı kullanıyoz ya o topluyo sızdırmıyoda ilk paket zaten bu iyi yani sevdik biz

topik kalabalık ama kimse konuşmuyo...hadi kızlar..işe gidicem birazdan...gitmeden 2 çift laf edelim

Slm kızlar ben anca geldim melis benid eliediyoartık 2dakka susmuyo mzıır mızr sabahtır 2saatte dolanarak anca yedik ve halen mızırdanıyo nesi var bu çocukların anlmadım herşeyi isitiyo vermezsem hiç susumuyo valla mamn çocuk çokz ormuşya dün okdar soguk vardikihep dıaşrdaydık durmuyoya susumuyo
2gündür soba yakıyoruz çoksogudu havalr birden ya
ilkecim bez küçük geliyo dmemekki büyük gelse anlarsın tam oluyosa artık küçük dmektir
ben 6aydır 5kullanıyorum ilkden büyüktü iyigeliyodu şimdide bol gibizayıfladı ben memnunum valla

X