2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

al bendende okadar hep geçen seneki pantolonları onlarda kapri oluyor.bende gitmeden alıcam bolbol.kendimede tabiki..
kimsecikler kalmamış..bende yatayım görüşürz kızlar..

buarada yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişssiniz...

herkez genelde gündüz çalışıyoyazıyolar canım
oh güle güle giysin kuzun montbizimde yok botda lazım valla ay masraf çok valla

kızlar bağışıklığı için ben birde arada sırada ımuneks kullanıyorum. mamasına yada sütüne bir tane koyuyorum. havalar kötü bu ara yine başladım.
dedğin ımuneks nasıl bişey canım tablet mi yoksa sıvı şurup gibi mi etkilimi bide onu sorayım
tatlım eşin nasıl bakabilmiş mi
aramıza hoşgeldin

ellerine sağlık kankam
ayyy gülin deme valla ben sabahtan beri burdayım tam akşam mesai biterken toplanıyo millet katılım bendede yok yani bi okuyorum yazılanları sohbet bitiminde

herkez genelde gündüz çalışıyoyazıyolar canım
oh güle güle giysin kuzun montbizimde yok botda lazım valla ay masraf çok valla

alırsın canım kış tam olarak gelsin

ahahahahaaa bu sabah burdayım:))) ılk 2 saat dersim yok yemeğimi falan yaptım evi topladım.ablamla kahve içiyoruz.ama çıkıcam yarım saat sonra(
hadi bekeeemmm çok kaynatmayın yokluğumda.

ahahahahaaa bu sabah burdayım:))) ılk 2 saat dersim yok yemeğimi falan yaptım evi topladım.ablamla kahve içiyoruz.ama çıkıcam yarım saat sonra(
hadi bekeeemmm çok kaynatmayın yokluğumda.

tamam canım gelen olmaz zaten
arkadaşlar 5 ten sonra takılıyolar
kolay gelsin bu arada

Son düzenleme:

ee 3 ayda bi değişiyo bu bebişlerin kıyafetler, zaten öyle olmasa da almak istiyo canımız, Allahtan bizim çocukluğumuz gibi değil artık herşey biraz daha ucuz,
kıyafet kurutma konusu beni de çok zorluyodu, kurutma makinasında buldum çareyi, 1-2 saatte tamamen kurutuyo çamaşırları, asma derdi zaten yok

aynen gülin ben de alışverişe çıkıp azraya bişey almadığım olmuyo, ben de debenhamsdan aldım montunu çok şeker bişey, ayakkabıyı bayramda almıştım, uzun kollu penye, pantolon falan aldım geçen gün , sonbaharı hallettik, çok kalınları da kışa doğru alırız artık

bakmış canım sağolsun, kızım da üzmemiş babasını, gece de sorunsu zgeçmiş şükür, ben de burda 3 te anca uyudum, hasta bitmedi bi türlü, enkaz gibiyim, haalaa işe devam, akşam da antalyaya gidicez azrayla, nasıl gidiceksek artık

gny kızlar
8dekalktık bissatir melise kahvaltı yaptırıyorum açıktı yazamadım melis şarkıyla yiyo anca yazabiliyorum

müminecim canım negüzel sorunsuz atlatmışlar mallah kızına
cicilerini güle güle giysin
antalyaydaneyapacaksın şimdiden hayırlı yolculuklar

günyadınn
mümünecim hayırlı yolculuk nöbet sorunsuz gecmiş sevindimm
gülin ne öğretnmeniydi cnmm işler bitmiş ne güzell afiyet olsunn
filiz hülya günaydınnnnn

günaydın herkese tekrardan, geçmiş olsun diyen herkese teşekkürler,
hülyacım annemler antalyada benim, bayramda gitmemiştik, özlemişler torunlarını, haftasonu kalıp pazara dönücez inşallah,
uçakta uslu durur umarım, yazın gittiğimizde yanımıza müzik öğretmeni genç bi çocuk oturdu, kızıma şarkılar söyledi rahat gitmiştik,
şimdi bikaç küçük oyuncak aldım, göstermedim umarım işe yarar

Son düzenleme:
hosbuldum tesekkürler yazilarinizi okudumda hepimiz ayni dertlerden müzdaripiz:) cocuklara ne yedirsek ki$ geliyor ne kiyafetler alsakta soguklardan korusak vs. vs. :)
Bizim buraya ki$ hep erken gelir ee malum yine erken geldi günlerdir yagmur yagip duruyor buz gibi bir hava bizimde artik ki$lik kiyafetlerin gün yüzüne cikma vakti geldi bugün bende erkenden düzenlemeyi yaptim da tabi benim yaramaz o zamana kadar ba$ka yerleri kari$tirip birbirine katti bile pe$ine ko$turmaktan bir hal oluyorum buldugu heryeri döküp indiriyor anlatarak ögretmeye cali$iyorum fakat daha pek ba$arili oldugum söylenemez sadece bir yeri döktügünde benim geldigimi görünce hemen kaciyor ordan kahkahalar atarak resmen benimle alay ediyor sanirim kaydirigubbakcemile3

Günaydin kizinizla huzurlu mutlu güzel gecen bir yolculuk gecirirsiniz umarim yolculuk konusunda ben bu sene cok cektigim icin cok iyi anlarim akannehir

hım yiybakalım inşllah sorunsuz geçer hayılı yolculuklar

evet almanya soguk olurmuş burasıda ekim 15de yanmaya başlıyomuış sobalar zaten ne kaldı şurda
valla hepaynı çocukalr dün bi dolopd züelttim evin heryeri battı :)
günaydın eminecim

hemde nasil soguk aksamlari biz aciyoruz kaloriferleri yoksa durulucak gibi degil heleki cocuk olunca daha cok dikkat etmek zorundayim hastalaninca yazik en cok o cekiyor kiyamiyor insan durumuna ..
Ben bugün nereye yetisecegime sasirmis durumdayim kahvalti hazirliyorum kostur kostur ufaklik heryeri dagitiyor pesinden onu topluyorum biryandan basladigim islerimi yarim birakmamak icin bitirmeye calisiyorum ya sabirrrr :hulya: :)))

Günaydin kizinizla huzurlu mutlu güzel gecen bir yolculuk gecirirsiniz umarim yolculuk konusunda ben bu sene cok cektigim icin cok iyi anlarim akannehir

valla 2saat yolda bana eziyet ediyo melis yürüyecekmiş mumine çubukseviyosa çubuk al melisi öyle zpdediyom ben :))9

allah kolaylıkversin hepmizie valla bu çocuklar öyle oyuncak alıyoruz yok çekmecelri boşaltıyo dün bezleri çıkarmış saga sola böyle bunlarrrrr

allah kolaylıkversin hepmizie valla bu çocuklar öyle oyuncak alıyoruz yok çekmecelri boşaltıyo dün bezleri çıkarmış saga sola böyle bunlarrrrr

amin aminnn cümlemizee :)) ßenimkide $imdi gördüm daha mutfaktaydim o arada sen git odadaki bütün islak mendillerini paketinden cikarip yerlere sermi$ :teytey::teytey::teytey: artik halay cekeriz onlarlaa paketinede yerle$mez $imdi :))

Son düzenleme:
günaydın herkese.. Filizcim ımuneks tablet şeklinde tableti kırıp içindeki tozu mamaya karıştırıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…