2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

aman ne sinir şey bı turlu bouyut ayarlayamadım filizcim sağol yardımın için.ben de bugun kuaföre gidip röfle yaptırdım:))) 2 yıl sonra yıne sarı saç.çok özlemişim valla.
bu arada Özgemmmmmm özledim seni hoşgeldin.işe başlamışsın tekrar hayırlı olsun.

ya bu arada derın demın bı yere bastı.ekran tam sayfa oldu.şu yuklarıdakı adres çubuğu falan yukarı gıtmezsen çıkmıyo.bilen varsa duzeltmeyı bı dıyıversın sevabına:))

saçlarımız hayırlı oslun canım

maşallah canım
kızda senin mi
bak olmuş işte ne güzel

canım normalde 1 hafta falan sürerdi şimdi 10 günü buluyor ama son günler artık az geliyor.ama spiralden sonra değiştiği doğru..

bende yemek yaptım izmir işi yarına kaldı.yarın gidicem..yağmuru uyuttum tavuk haşlıorum ona kalksın pilavla yedircem..

selam kızlar, gezmeden geldim bende, acıktım yemek yiycez eşimi bekliyorum aksaraya gitmiş, çek karşılıksız çıkmış, adamı bulamamış kayıp.
merti uyuttum, evden başka br yerde uyumuyor.

ya kızlar bebişlerin fotoları adlı bir topik vardı ona ne oldu. foto paylaşımlarını orada yapsakya, sayfa kocaman oluyor.

kızlar bebgıme bagırdım aglattım cok sıktı bugun benı..sonrada kendıme canım sıkıldı....moralım cok bozuk

ah canım anlıyorumseni bend ebagırıyorum bagırmak istermiinsan bugün hiç uyumadı hep dışarlardaydık yine hepaglıyo bende çokkaynıyo yemek bile yapamadın bizimkide can yani

ilkeeee bana alınmadın değil mi ? genel yazdım ben..kimseyi kastetmedim..hani bazı anneler var ya çocuğu başkasınınkini döver..övünerek anlatır...kendini ezdirmiyo benim kız/oğlan vs diyee .....onları kastettim...burda öyle bi anne yok
independent ara sıra ben de bağırıyorum, yapmasak iyi ama oluyo işte...eyseki hemen affediyolar bizi...çocukların en çok bu yanını seviyorum..kin tutma vs yok...çok masumlar
gülin sarı saçlar eminim yakışmıştır sana güle güle uzat, kızın çok tatlı maşallah
menekşe senin kızın ve oğlun da öyle...3üne de maşallah

kızlar bebgıme bagırdım aglattım cok sıktı bugun benı..sonrada kendıme canım sıkıldı....moralım cok bozuk

keşke yapmasak ama bende bazen dayanamıyorum bagırıyorum.tek başıma bakıyorum eşim hafta 1 gün eve gelebiliyor bütün yükü bende gece uykusu yok yarım saatte bir ağlıyor gündüz de çok hareketli hiç durmuyo istediği olmayınca ağlıyo ister istemez bunalıyorum arada bagırıyorum sonra çok üzülüyorum niye bagırdım diye kendimi yiyip bitiriyorum

üzülme canım.mmalesef hepimiz zaman zaman zıvanadan çıkıyoruz.tek sen değilsin bunu yapan.

mersi canım.yakıştı valla ne yalan söyliim:))

ay allah yardımcın olsun Ayşecim.tek başına bakmak çok zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…