2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Benim oğlumda gece kalkıyor ve sabaha karşı artık zor uyutuyorum. Evimiz biraz aydınlık ondan olabilir mi acaba kalın perdeler yaptırmayı düşünüyorum odasına.

ev aydınlanınca kalkıyorlar evet, onun odasına renkli kalın güneşliklerden al bencede.

canım o dedigin atletlerden kullanmadım bilemeyecegim ama önümüz kış bence bebişine yine çıtçıtlı giydir soguklarda sırtını daha iyi tutar diye düşünüyorum

bende aynen senin gibi düşünüyorum eşyalar kullanmadıkça modası geçiyor. Bende o şekilde kullanıyorum kocaman salonda koşuşturuyor bizimki. Ama kışın ısıtması zor oluyor maalesef.

doktoruma güveniyorum ama yinde bikaç doktora daha sormak lazım. Aşı olanların hepsi su çiçeği geçiriyor gerek yok demişdi.

bunu kimse bilemeski, aşı olup geçirende var evet ama hepside değil yani, benimki önerdi, nettende araştırdım n bulaşıcı hastalıkmış, başkasına bulaşma ihtimali %100 müş.

birde çok çok gerekli olsaydı sağlık bakanlığı şart koşardı diye düşünüyorum.
başka bir çocuk doktoruna sor istersen.

canım o dedigin atletlerden kullanmadım bilemeyecegim ama önümüz kış bence bebişine yine çıtçıtlı giydir soguklarda sırtını daha iyi tutar diye düşünüyorum

kış için evde var kullanılmamış kış gelsin dışarıya çıkarken giydiririm, evimiz çok sıcak, aynı yaz aylarındaki gibi oluyor, kapıcı uyarıyoruz ama kuzey cephedekiler üşüyor diyori yapacak bişey yok.

doktoruma güveniyorum ama yinde bikaç doktora daha sormak lazım. Aşı olanların hepsi su çiçeği geçiriyor gerek yok demişdi.

aşıyı yaptırınca elbette yine suçiçegi geçirecek ama daha küçükler nekadar geç geçirirlerse okadar iyiymiş doktorum söylemişti
ve biz yaptırmadan kızım geçirdi daha bir yaşına yeni girdigi ayda tabiki kendini bilmedigi için zor geçti
bence yaptır aşısını çocugun

bende aynen senin gibi düşünüyorum eşyalar kullanmadıkça modası geçiyor. Bende o şekilde kullanıyorum kocaman salonda koşuşturuyor bizimki. Ama kışın ısıtması zor oluyor maalesef.

soğuk sorunun varsa küçük oda tabiki, bende sakınmıyorum fazla eşyaları ama krem halım çok kirlendiği için birde mert yüzünden yer sofrasında yemek yediğimiz için yere kilim tarzi bişey açtım.

selam kızlar herkese, fazla giremiyorum nete maalesef yoğun olduğum için. Benim doktorum su çiçeği aşısına gerek yok dedi. Ama siz yaptırdınız sanırım. Yaptırmayacak olan var mı?
su çiçeğine gerek yokmuymuş hımm ilk defa duydum canım
işler azalırsa katılımını bekliyoruzopuyorumnanaktan
geldim canım
kim yazdı hatırlayamadım ama çingene beşiği kullanan varmı diye ben izmirde kullandım bikaç gün rahat edemedi inan çok döndüğü için bizde evde 2 tane beşik kullanıyoz bi tanesi çok sallanan ekledim bi ara gördünüz mü bilmiyorum opnda uyuturuz sonra park yatağına yatırıyoz park yatak çok rahat geniş çıkıp düşme riski yok
alacaklar varsa rahatlık ve benim gibi devemlı taşınan memurlar için park yatak en rahatı

canım sepet şeklinde ama mobilya olanlarından onlarda daha derin ve daha büyük oluyorlar
1,5yaşa kadar kullanılıyor

şimdi yeni yeni kızım sıgmamaya başladı
aslında sıgıyor mam döndükleri için dar geliyor

valla canım bende salonda oturuyom evimiz 2+1 olunca zaten mecburen oturmak zorundayız inan yemek takımlarına gidiyo benim yüreğim ağzıma geliyo ama ne yapacan çare yok

valla inanı akşam bi tarafa yatırıyom gece süt için kalktığında bi tarafta oluyo çok dönüyo lar

su ciceği oldukk önemli olması gereken bi aşı dedi dr muz
çıt çıtlı atletle duruyoo ela cok sıcak daha
bende park yatak kullanıyorum yaza tayin bekliyoruz ona göre oda takımı düşünüyorumm büyüyüncede kullanacağı bişey beyaz olsun yada krem bakalımm dolap da benim dolaplara koyuyom düzensiz oluyoo sinir oluyomm

bizde yerde yiyoruz ve halılarım hepsi açık renk bende halı örtüsü seriyorum
hanımefendi şimdide kendi yemege meraklı hertaraf batıyor
misafir geldiginde temiz temiz açıcak odam olsun diye misafirodasını bozmadım kapısı kapalı ve kızmın giremedigi tek yer orasııı

kızlar hoş geldinizzz

bencede olması gereken bi aşı su çiçeği aksatmamak lazım aşı olan bu hastalığıda oluyo ama en azından yüksek ateş kaşıntı türü şeyler az oluyo çocuğu rahatsız etmez diye düşünüyorum

hoşbulduk gerçi ben hep burdayım buranın mülayimiyim ama

bende dolabımı kızımla paylaşıyorum o yüzdende almak istedigim karyolanın çekmeceli olmasını istiyorummm

yettim kızlarrrrrr:)) sabahtan 2saat dersim vardı.çıktım eşimin şubesine gittim hayırlı olsuna ordan sağlık ocağına uğrayı eve geldım.dr c.tesi günü pnömokok aşısı yazmıştı derine ama bazen 1 yaş 3 kk aşısıyla vuruyolar dedi.içime sınmedı gittim aşı kartını gösterip sordum hemşireye vurulmuş meğer hazıranda.bizim doktorun en buyuk korkularından bırı aşırı do aşı çok hassas bu konuda.bıdaha 18.aysa artık aşı.
geçmişi okudum ama lıntı yapamadım aklımda kalanlardan ayzayım.ben 13.ayda su çiçeiği aşısını yaptırdım derine.izmir çok sıcak olduğu için atlet giydirmıyorum ama kışın şu askılı çıtçıtlı bodylerını atlet olarak içine giydirmeyi düşünüyorum.
daha önce de yazdım derın ılk 5 ay beşikte yattı o gunden berı de odasnda karyolasında yatıyo.müminecim çok geçmiş olsun bu arada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…