2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım biz hiç yatağımıza almadık, bizim oda da ama kendi yatağında uyuyor ege, ama yine de sonradan alışmazsa odasına diye taşıycaz yatağı, bakalım nasıl olacak...senin bulantılar geçti mi 2.bebişin cinsiyeti belli oldu mu? bizim bi arkadaşın çocukları arasında 16 ay var...sen de hiç düşünme 2. yap rahata alışmadan diyo, 1. 2.doğduğunda küçük olduğu için kıskançlık vs problem olmamış, bildiklerini unutmadan 2.büyütüyor....arkadaşlık etmeleri açısından da çok iyi....yani hiç korkma..bence iyi oldu 2.hamile kaldığın...ben de çalışmasam olabilirdi diye düşündüm

bulantılar geçti çok şükür.zombi gibi hissediyordum kendimi.gerçi şimdide erken doğum tehlikem var.cinsiyeti kız.bir oğlum bir kızım olacak kısmetse.bana da herkes öyle diyo.ama oğlum çok hareketli yerinde durmuyo.ikide bir elimi tutup gezdir beni diyo.kucağa gelmek istiyo.yeğenim var 40 günlük onu sevicem diye gözüne parmağını sokmaya çalışıyo,cici cici deyip patlatıyo.ama kıskandığından değil çağırıp duruyo o da yerinden kalkmıyo diye sözde onu dürtüklüyo kalksın diye:)))))))kardeşine ne yapar bilmem :ecrin_bebek::roflol:

herkese günaydın...
aysecım cok gecmıs olsun canım düğünde nazar değmiştir yakışıklıya .
ahmırcım bebiş gelınce yandın desene :)
aysecım ceylin beslenmek ıcınmı uyanıyor okadar sık? .benım kızımda 5. aydan berı uykuları çok düzenli masallah.süt için 2 kez uyanıp hemen dalar tekrar .uyanıp huysuzlanıyormu ?inşallah kısa zamanda düzenegirer

1 günaydınnnn da benden

ayşecimm geçmiş olsun cnm

artık çocuklar daha hareketli baş etmek mümkün değill duru da dün fotoğrafmakinasını elinden yüzüne düşürdü dudağı patlayıp kanadı hemenn çok ağladı yavrumm çok acıdı demekk ki ama oluyo işte düşe kalka büyütücez allah büyük dertler acılar göstermesinn

bulantılar geçti çok şükür.zombi gibi hissediyordum kendimi.gerçi şimdide erken doğum tehlikem var.cinsiyeti kız.bir oğlum bir kızım olacak kısmetse.bana da herkes öyle diyo.ama oğlum çok hareketli yerinde durmuyo.ikide bir elimi tutup gezdir beni diyo.kucağa gelmek istiyo.yeğenim var 40 günlük onu sevicem diye gözüne parmağını sokmaya çalışıyo,cici cici deyip patlatıyo.ama kıskandığından değil çağırıp duruyo o da yerinden kalkmıyo diye sözde onu dürtüklüyo kalksın diye:)))))))kardeşine ne yapar bilmem :ecrin_bebek::roflol:

aaa ne güzell bir hamiş daha kaç haftalık canım kızın???
bu kadar erken isteyerekmi yaaptın ???süper cesaret valla...

ayşecim geçmiş olsun cnm..kıyamam..
bizde akşam giitk düğüne yağmur ortaya çıkıp oynadı bol bol :)))
bu akşam ve yarın akşamda var.ama kayınvalideme bırakıcam daha doğrusu onu çağırcaam gelsn yağmurun yanına.peşpeşe oldu düğünler.
yağmurda 10 buçukta uyur 7 buçuk 8 gibi uyanır.bu aralar braz sıkıntılı o yüzzden uyanıor ama genelde kesintisiz uyur..

geçmiş olsun diyen herkese teşekkürler.
mert dün 9 gibi yatmıştı sabah 5 gibi uyandı acıkmış yumurtasını yedi, biraz oynadı falan 9 gibi yattı, 5-6 saatlik uykuyla duruyorum çok yorgunum, şimdi uyuyor bende yatsam iyi olacak, görüşürüz.

aaa ne güzell bir hamiş daha kaç haftalık canım kızın???
bu kadar erken isteyerekmi yaaptın ???süper cesaret valla...

23 haftalık canım.istiyordum ama bu kadar çabuk olacağını tahmin etmiyordum.oğlum 10 aylıkken hamile kalmışım.oğlum çok hareketli ,kızımda da erken doğum riskim olduğu için biraz zor oluyo.bakalım doğunca nasıl başedicem.canım sendemi hamilesin ?geçen gün okumuştum sanki ama senmiydin emin değilim.

ayyyyyyyyy hemi de nasıl:)) okulun ilk günüydü malumunuz.bi gittim ilk 4 saat boşşşş.annaaa bi baktım nöbet yazmışlar.daha okula intibak edememişim:)) aman geçti ilk gün.gerisi gelir artıkç.burası epey sakinmiş bugün.sizden naber?

herkese günaydın...
aysecım cok gecmıs olsun canım düğünde nazar değmiştir yakışıklıya .
ahmırcım bebiş gelınce yandın desene :)
aysecım ceylin beslenmek ıcınmı uyanıyor okadar sık? .benım kızımda 5. aydan berı uykuları çok düzenli masallah.süt için 2 kez uyanıp hemen dalar tekrar .uyanıp huysuzlanıyormu ?inşallah kısa zamanda düzenegirer

öyle sayılır canım.az az süt veriyorum sakinleşiyo. vermesem aglar aglar uyumaz bi daha.inş. bir gün bizimki de düzene girer..

ayyyyyyyyy hemi de nasıl:)) okulun ilk günüydü malumunuz.bi gittim ilk 4 saat boşşşş.annaaa bi baktım nöbet yazmışlar.daha okula intibak edememişim:)) aman geçti ilk gün.gerisi gelir artıkç.burası epey sakinmiş bugün.sizden naber?

hadi bakalım geçmiş olsun bende inatteeim melisi uyutmadım busatte kadar erken uyuncada kalkyıo gece 3lere kadar ayaktayız karnını doyurdum uyytum inşllah kalk maz

23 haftalık canım.istiyordum ama bu kadar çabuk olacağını tahmin etmiyordum.oğlum 10 aylıkken hamile kalmışım.oğlum çok hareketli ,kızımda da erken doğum riskim olduğu için biraz zor oluyo.bakalım doğunca nasıl başedicem.canım sendemi hamilesin ?geçen gün okumuştum sanki ama senmiydin emin değilim.

yok tatlım şimdilik mümkünse ben almayayım :))
tosbaa aylinimiz hamile sanırım 11-12 haftalarda..
haziran annelerinin ilk hamişi sensin demek..
şimdiden hayırlı olsun ve Allah yardımcın olsun canım...

ayese lohıusalıktan sonra hıc regl olmadım....ıgne falan da yaptırmadım...ama benım bebegım alerjık oldugundan ve her gıdayı tuketemedıgınden sızlere gore fazla emzırmısımdır ben....yanı bu ay azaldı emmesı artık....doktora gıdıcem zaten de...ben hıc garıpsemıyodum bu durumu ama mıllet soyledıgımde cok garıpsedı.....esımde yoksa rahmını mı aldılar dedi gecen de gulmekten oldum:))

ayese lohıusalıktan sonra hıc regl olmadım....ıgne falan da yaptırmadım...ama benım bebegım alerjık oldugundan ve her gıdayı tuketemedıgınden sızlere gore fazla emzırmısımdır ben....yanı bu ay azaldı emmesı artık....doktora gıdıcem zaten de...ben hıc garıpsemıyodum bu durumu ama mıllet soyledıgımde cok garıpsedı.....esımde yoksa rahmını mı aldılar dedi gecen de gulmekten oldum:))

bende cok güldüm eşinin söyledığıne canım.:)))
önceden adetlerın düzenlımıydı?bende ılkkızım7 aylıkken oldum sonrasındada 1 sefer oldum.emzirmiyorumda ama düzenlı olmuyordum öncesınde belkı dogumdan sonra düzene gırer dedımoda olmadı

X