2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın güzeller.kahvaltımızı yaptık yemeğimiz de pişiyo.kocamı da pazar gönderdim.öğleden sonra kendıme bakım yapıcam.malumunuz yarın yenı eğitim-öğretim yılımız başlıyor.fönumu çekeyım ojelerımız sureyım ne gıyeceğime karar vereyım falan:))
ayrıca yarın eşimin de yeni şubesi açılıyor onun da telaşı var.akşam yerleşmeye gıdecekler yok yani bu akşam.güzel bi çiçek yaptırdım gönderıcem yarın ama haberı yok tabi.

günaydın cnmm afiyet olsun cnmm yarın başlıyoo okullar hadi hayırlı olsun cnmm
subenizde hayırlı olsun ne üstüne çalışma mekanınız cnm çiçek iyi fikirr

iyii pazarlarrr
kızımla kalktıkk kahvaltımızı yaptıkk melemeni ela cok seviyoo yedide maşşalahh
birazdan sütünü içip uyutmak istiyorum inş uyurr
cnm sıkılıyoo eşim nöbetçii((

teşekkürler canım.kendi işimiz değil.eşim bı bankanın şube müdürü.4 yıldır 40 km uzağa gıdıyodu şimdi eve çok yakın bı yere tayın oldu.yarın açılıyo yeni şube de.

tünaydın kızlar afiyet olsun size bende kahvaltımı yaptım melise verecem birazdan az bakayım dedim
hayılısı olsun gülüncim 2niziçinde güzel biryıl olur inşllah

selam kızlar..ne güzel sizinkiler içiyor süt.yağmur hanım inatlaşıyor ama ben wermeye dewam edicem..
bütün öğretmen arkadaşlarımın yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun.gülincm ii fikir çiçek..

bizde 9 da kalktık bugün.yağmur 10 buçuk dedimmi uyur.hiç aksamaz.ama bikaçgündür sallanmak istiyor.önceden koyardım beşiğine uyurdu.unuttumu ne???

kahvaltısını yaptı uyudu.bende ewi topladım bi kahve yaptım içiyorum.uyansın doğum gününe gidicez arkadaşımın bebeğinin.ordanda akşam düğün var.bizden böyle herkese ii pazarlar...

selam canı bendah hiç süt vermedim zaten biberon almıyo ki bardaktanda çok nadir bişy içiyo
afiyet olsunsana
yogunsun bugün negüzel iyi eglencler

günaydın herkesee, sanırım okuyup yazamyanların ilk sıralarındayım, ama kusura bakmayın kızlar, iş çok yoğun akşama kadar dermanım kalmıyo, çok hasta oluyo her gün, bi de hep çocuk bağrış çığrış kafa kalmıyo, yazmaya üşeniyorum anca okuyup kaçıyorum

şu diş dertleri bimedi gerçekten, azranın da 12 tane oldu, şimdi köpekler kabardı çok mızmızlaştı, bu hafta görümcem bizdeydi 2 oğluyla, çok güzel vakit geçirdiler, azraya çok faydası oldu ama iyice oğlanlaştı yalnız araba oynuyo, ennn ennn diye :))

konuşmadan bahsetmişsiniz, daha cümle yok bizde de ama çoğu derdini anlatıyo azra, suçcem (su içicem ) diyo, bu ne ? diye sormaya başladı, aldım geldim , attım, aç, al , gel, acıyo, diyo, adın ne diyince asraa diyo,
anneni ne kadar diye sorunca kollarını açıp kocaa (kocaman) diyo, böyle işte, sanırım çabuk konuşacak,

biz de daha su çiçeğini yaptırmadık, bu ara yaptırcaz, grip aşısını da biraz araştırcaz bakalım ondan sonra kara veririz,

gülin canım eşine güzel bi jest düşünmüşsün, benim eşimde kasım ayında aile hekimi olucak, ben de şu çiçek şeklindeki çikolatalardan düşünüyorum nasıl olur sizce?

iyi eğlenceler ilkecim, azra da bardakla içiyo sütü, ama katkısız içmiyo, o da peşinden koşarak yarım saatte 100 cc anca, günde 200 cc öyle içiyo, az da meyvesine koyuyoruz

bizim de akşam uyku saatimiz 9-10 arası ama sabah 7 de kalkar, şimdi saatler alınınca 6 da kalkıyo olucak, bakalım onu nasıl ayarlıcazz

tüm öğretmenlerimizin yeni öğretim yılı kutlu olsun, gerçekten geleceğimiz ellerinizde kızlar, sorumluluk büyük yani, kolay gelsin hepinize

teşekkürler hülyacım.ilke sana da iyi eğlenceler.demın derın hanımal beraber barbunya ayıklıyoduk da çok yazamadım kusura bakma,baktım ç.dışı olmuşsun kahve iyi fikir.derinin gözünün içine bakıyorum uyusun dıye.uyursa hemen bı duş alıcam sonra ben de kendıme bı kayfee yapem bari ohhh sefam olsun:))
eşim yeni şubeye gitti temızık bitmiş haber verdıler.o da gidip eşyalarımı yerleştireyım dedı.ne zaman gelir bilmyorum.ben de annemi çağırdım.gel dedım çarşı pazar gezelim:)

tüm öğretmen arkadaşlar adına teşekkür ederim müminecim.bu arada maşallah azraya dillenmiş:))Finansbank hülyacım.

öfanca melisuyanan kadar yemkelri attım pişiyolar kalktı hemencecik

derin de show yaptı bugun tam 2 saat 45 dk uyudu maşallah.yarının yememğini de yaptım.malum yarın kamyon çarpmış gibi dönerim eve.fönümü de çektim:)) bi de akşam kıyafet ayarlarsam tamamdır bu iş.

bizim cadıda 2 saattir uyuyor bakalım senın rekoru gececekmısyz derin hanım :)

bu arada tüm ögretmen arkadasların yeni öğretim yılı hayırlı olsun :))))

maşşlah derine
oh ellerine saglık
şıkvegüzxel olacaksın he yakışır
arkadaşıma

bendemelise evi turlyarak tam bisaatteazbi fasulye yedirdim
bizim cadıda 2 saattir uyuyor bakalım senın rekoru gececekmısyz derin hanım :)

maşşlah valla çocuklara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…