2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

maşallah eceme benim
aynı anası
duru inan ela maşallah 3ünüze de....
özlemcim biz gülinle zümreyiz, ing yani branş....
mümine sütle ilgili cvp için sağol cnm....ama pekmezle başarılı olamadık biz..
kızlar dolaba kış için domates atıcam...daha önce rendeleyip direk atmıştım buzdolabı poşeti içinde...siz nasıl yapıyorsunuz, kavurup falan mı? dolapta 5 kg domates beni bekliyo rendelenmek için..gece 4 te yattım sabah 8 de okuldaydım, 2ye kadar sözlü yaptım, eve geldim egeyle uğraştım, alışmışım tatile çok zor geldi çalışmak...okul açılınca iyice yoğunlaşacak, of of günler geçmesin nolur
sağol fatoşcum
bende kavanoz yaptım 18 tane valla geçem yıl çok güzeldi biz sevdik bende dolapta sevmiyom

inan duru ela hepsi çok tatlı maşallah
fatoş hiç dondurucuya domates koymadım şişelere yapsana hem dondurucuda yer kaplamaz
ben de anca oturdum geldiğimden beri ece burnumuzdan getirdi hava soğuk dışarı çıkamayınca delirdi bu soğukta balkondayız kaç saattir içeri girince ağlıyo kendini yerlere atıyo kışın nağıcaz valla bilmiyom
kucaktan inmedi babasını bayağı yordu zorla uyttuk heralde bugün bırakıp gittim bizi cezalandırıyor
kışın işimiz zor inanda sakak çocuğu gibi içeri girmiyo kışın ne yaparız bilmem
iyi akşamlr kızlar.inan,ela ve duruya kocaman bir maşallahhhh..
bizde yağmurla dışarı çıktıkk sıkıyosa çıkma kapının önünden ayrılmıyoki..alışweriş yaptık geldik.
babamızla yemek yedik.o düükkana gitti biz ewe.malum bayram haftası işleer açılıyor..
çok yorulmuşum mamasını zor yedirdm.şimdide ew darmaduman toplamam lazım.
oyuncakcıdan oyuncak sepeti aldım birazını kaldırcam yoksa çok dağılıyor.oynamıyor hem çok olunca.
sonrada hemen yatıcam.çok acayip geliyor bu ay reglim.kanamamm çok fazla oldu.geçen ay tatilde tampon kullandım ve anbiyotik içtm bu ay mahvettii benii..neyse çekicez bikaçgün..
domates falan hiçbişey koymadım ben walla.kayınvalidem yaptı sağolsun yapmana gerek yok benden alırsın dedi..neyse ben kaçtm kızlar iyi geceeler hepinize...
sağol ilkecim
geçmiş olsun tatlım

fatoş domatesi yemeğe doğrar gibi doğrayıp tek kullanımlık poşetle rendeyle uğraşmana gerek yok, bütünde koyabilirsin ama asla çözdürme, buzluktan çıkar suyun altına tut kabuğu hemen soyuluyor yemeklik doğra.

ben kavanozda domates sevmiyorum bi yıl 7-8 kavanoz yaptım hiç sevmedm konserve tadı yemekleri bozdu.
melemen yaptım 5 kavanoz, dolapta domates var yine yapıcam onu seviyoruz.
ayyy tatlım bende poşette sevmiyom domatezi kavanoz daha güzel oluyo
ben közlenmiş patlıcan bile yaptım kavanozlara hazır güzel oluyo tavsiye ederim

burda hava birden soğudu, ama evler hala sıcak.
çocuğa bayramlık almadık daha yarın bakalım diyoruz çok kalabalıktır şimdi mağazalar.
uzun kollu gömlek ve kot pantolan yada keten pantolon almak istiyorum inşallah güzel bişey bulurum.
telefonum bozuldu telefon almam lazım.
saç kutuma mak. de çalışmıyor artık.
küçük ev aletlerinin ömrü 3 yıl galiba. hepsi 3. yılında cartayı çekti.

evet burda da soğuk bu gece pike bile haklamadı bizi
bende gömlek pantalon aldım bide ayakkabı şimdilik bayramlığımız hazır
masraflar çoğalmış ayşecim ALLAH kolaylık versin hep aynı

günaydın kızlarrr
maşallahhh inan -ela- duru ya bebişlermiz nasılda büyüdüler böyle zaman su gibi geçiyo valla ::KK43:(

filizcim oğluşunn tam bi yakışıklı olmuşşşş süper çıkmışsınız resimlerde

duru ecem zaten annesii face den de takip ediyoruzzz

ela çok ciddi durmuşş eminecimmmm

ayyy bu yeni nesill çok fena bence yerlerinde durmak bilmiyorlarrr pilates topuyla üstünde hareket yapmalarrr koltuklardan aşşağı atlamalar korkuyorum ben artık biz yokken atlarda bi yeri falan kırılır allah korusun ya durduramıyoruzzzz ....

kış için maşallah hazırlıklar tam gaz devam ediyooo ben eve bile uğramaz oldum çoğunlukta annemde yim duru orda kaldığı için işten direk anneme geçiyorum eşim gece işe gidiyoo yani evde yemekte yapmak keyif vermiyo artık çünkü oturup başbaşa yemek yediğin kimse yok evde

günaydın kızlarrr
maşallahhh inan -ela- duru ya bebişlermiz nasılda büyüdüler böyle zaman su gibi geçiyo valla ::KK43:(

filizcim oğluşunn tam bi yakışıklı olmuşşşş süper çıkmışsınız resimlerde

duru ecem zaten annesii face den de takip ediyoruzzz

ela çok ciddi durmuşş eminecimmmm

ayyy bu yeni nesill çok fena bence yerlerinde durmak bilmiyorlarrr pilates topuyla üstünde hareket yapmalarrr koltuklardan aşşağı atlamalar korkuyorum ben artık biz yokken atlarda bi yeri falan kırılır allah korusun ya durduramıyoruzzzz ....

kış için maşallah hazırlıklar tam gaz devam ediyooo ben eve bile uğramaz oldum çoğunlukta annemde yim duru orda kaldığı için işten direk anneme geçiyorum eşim gece işe gidiyoo yani evde yemekte yapmak keyif vermiyo artık çünkü oturup başbaşa yemek yediğin kimse yok evde

sağol tatlım
evet zaman su gibi akıyo çok çabuk geçiyo onlar büyürken bizde yaşlanıyoz

kızlar şimdi sağlık ocağıyla tlf konuştumda su çiçeği aşısını onlar yapmıyormuş sizler özelde mi yaptırdınız nerde yaptırdınız e dr bana eczaneden alacaksın sağlık ocağı yapacak dedi şimdi sağlık ocağı ben öyle bi sorumluluk alamam aşı ne şekilde muhafaza edilmiş bilmediğim için diyo yani sağlık ocağı özele yönlendiriyoo sizler nerde yaptırdınız cvp larınızı bekliyorumm

kuzucuklarımıza masallah nasılda güzeller allahım :))))
bende domatesı yemeklık dograyıp dolaba atıyorum çokta güzel oluyor.
ben yıne bugun dişçiye gidecem git gel git gel cok sıkıldım artık....

kızlar şimdi sağlık ocağıyla tlf konuştumda su çiçeği aşısını onlar yapmıyormuş sizler özelde mi yaptırdınız nerde yaptırdınız e dr bana eczaneden alacaksın sağlık ocağı yapacak dedi şimdi sağlık ocağı ben öyle bi sorumluluk alamam aşı ne şekilde muhafaza edilmiş bilmediğim için diyo yani sağlık ocağı özele yönlendiriyoo sizler nerde yaptırdınız cvp larınızı bekliyorumm
canım sağlık ocakları yapmıyo zaten özel dr yapıyo eczaneden alıyon gittiğin doktorun yapıyo
kuzucuklarımıza masallah nasılda güzeller allahım :))))
bende domatesı yemeklık dograyıp dolaba atıyorum çokta güzel oluyor.
ben yıne bugun dişçiye gidecem git gel git gel cok sıkıldım artık....

sağol ayşecim
geçmiş olsun hayırdır

yasemıncım bende merak edıyorum .
acaba ası fıyatları ne kadar arkadaslar?

valla filizcim 1 aydır dişçiye git gel helak oldum yaptırıyorm gelıyorum yine agrıyor .bugun çektirip kurtulacgm inşallah.

ayşe geçmiş olsun
yasemin ben eczaneden alıp sağlık ocağına yaptırdım yani burda yaptılar ama sizin orası yapmıyo demekki
aşı da 70 tl idi

yasemıncım bende merak edıyorum .
acaba ası fıyatları ne kadar arkadaslar?
75 tl canım
valla filizcim 1 aydır dişçiye git gel helak oldum yaptırıyorm gelıyorum yine agrıyor .bugun çektirip kurtulacgm inşallah.

kanal tedavisi yapmıyolar mı özele git bi istersen kanal tedavisi yaptır dişin içindeki sinirleri aldır bide doldurt içini diş ölü oluyo ama genede diş işe yarıyo benim dişimin birisi öyle

çokk tşk ederim ark lar hepinize ilgilenip cvp verdiğiniz için şimdi özelle görüştüm aşı kendilerinde bulunuyormuş herşey içinde 67 tl dedi bayramdan önce yaptırim çıksın aradan diyorum 14 ay 7 günlük duru

bende özelde yaptırdım aşıyıda kendi veriyoo fiyatını bilmiyom bizde 15den sonra yaptırız diyoruz özele gitcez bu ay elaya calışcaz 75 bide muaniye parasıı desenee

X