2009 haziran anneleri nasıl besleniyosunuz???

ya canım benimde toksoplazma negatif çıktı.ama bana doktorun demesine göre negatif çıkması iyiymiş.yani tehliken yok yiyebilirsin dedi.bagışıklıgın var dedi.bak şimdi kafam karıştı.senin niye öyleki?:uhm:

hmm bana yapıldı test ama doktor herşey normal demişti bi sorun yok dediii yanii
birde canım o an ne isterse yerim sosis sucuk bile olsaa çünkü o an istenen şey bebeğe vitamin olurmuşş a.s

bende sabah 2 yumurta,zeytin.....öğle yemeği yok,aralarda topkek vs..ama akşama herşey dört dörtlük olur,çok güzel yemekler yaparım,taze sebze bol kullanırımve bol ayran..sonra mutlaka 2 su bardağı süt,1 su bardağı taze sıkılmış portakal suyu ve hamurişi kek,tatlı vs ne varsa...şu an kaç kilo aldığımı bilmiyorum ama ne aldıysam şu son 15 günde aldım,53 kiloyla hamile kaldım,en son 54tüm 15 gün önce, ama şu an karnım baya baya bir belirginleşti....

canım tokso. da iki tür değer bakılıyor. IGg olan daha önce bu virüs geçirildi mi, onu gösteriyo. daha önce geçirildiyse bu değer + oluyo. diğer değer IGm buda şu anda tokso. varmı onu gösteriyo. yani biri geçmişte geçirilip geçirilmediğini, biri de şu andakini gösteriyo. benim her ikisi de negatif çıktı. yani bağışıklığım yok. bağışıklık olması için geçmiş değerin pozitif çıkması gerekiyo. yani en güzeli, geçmiş pozitif şuanda negatif çıkması.

aynen sana cok benzio benm beslenme düzenimde günde mutlaka süt içiorum
yumurta yiorum
akşam yemeğinde sebze et ne varsa artık
bi yada 2 porsiyon meyve

ve bide elevit sırnaşık şey
gyno ferro sanolsırnaşık şey

sadec1 kilo aldım:tomato:

kaydirigubbakcemile5SUPERiZkaydirigubbakcemile5
a.s.
Canim ins sag saglim ve formda aliriz bebisleri kucagimiza

Son düzenleme:
meraba arkadaşlar. bende aranıza yeni katıldım. 19 haftalık hamileyim.bebeğimin cinsiyeti 3 aylık hamileyken belli oldu. KIZIM olacak. son 2 hafta içinde karnım çok belli oldu. 52 kilo ile hamile kaldım. ve şuan 56 kilodayım:)

valla kızlar ben yiyorum ne yalan söyleyim alıyorum ondan sonra kiloları . veririm insallah doğumdan sonra . vermesemde çok dikkat çekici durmuyo zaten .takmayın o kadar kafanıza . rejim yapıyo gibi yemek yiyosunuz ..sağlıklı olmak daha iyidir . yiyin gitsin .. :)

ben de kilo almayayım diye yememezlik etmiyorum.zaten yemeden de duramıyorumkaydirigubbakcemile3dr um ayda en fazla 2 kilo alınacak sakın abartma kiloları dedi yasakkelime
ama nasıl olacaksa o iş.neyse dogumdan sonra veririm insallah..:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…