2009 Haziran anneleri kilolarımızı burdan takip edelim.

valla helal olsun felinnur ya iyi kilo vermişsin tebrik ederim canım darısı bizim başımıza inşallah kilo aliıp vermek :)))
sen yine lisedeymişsin ben orta sondaydım:)

ben 42 kilo deilde 47 kilo halimi biliyorum cok kötüüü hasta gibi davranıyolar cok zayıflıkda iyi deil o bayanların boylarını flan bilmiyorum tabi ama beni görmenis lasımm veremli gibi oluyorum göz altları flan mosmor o yüsden boşwerin kilo iyidir 1 dirhem et bin ayıbı kapatırr...

hamilelik ve kilolarımız

cancer...............42kg:hooray:
gelincik..............42kg:hooray:
ebruli80.............42kg:hooray:
menzil gülü.........47kg
papatya0606........50kg
nur82.................50kg
gurbet gelini......50kg
zeze85.............50kg
ocean_girl........50kg+1
şeremim.............52kg
xxh.ydxx...........52kg
nur82................52kg
merit................52kg
armağanım.......52kg
ceylan01............53kg
naren05..............56kg
sirtattoo.............58kg
ruveydagenc.......58kg
nesecrin............58kg
naz&pıtırcık........58kg
yas23................60kg
orkidenn.............60kg
baharçelik..........61kg
aşina..................62,5kg
felinnur................66kg
berrin5910...........68kg
sema3455...........71kg
gamzeli08...........73kg+2kg
s.d.34................75kg+1kg
yusuf_cennet.....78kg
aranızda kilo alan varsa versin bilgilerini bakalım en tombiş hamişlerr kimler olacak cokacimcoook

Kızlarr beni de ekleyin beni de :lepi: 74 kilo ile başladım 2 kilo aldım.. 74+2 YAŞASINN :sm_cool: sanırım 150 kilo olucam bu gidişle, deli gibi yemek yiyorum. cokacimcoook

Kızlarr beni de ekleyin beni de :lepi: 74 kilo ile başladım 2 kilo aldım.. 74+2 YAŞASINN :sm_cool: sanırım 150 kilo olucam bu gidişle, deli gibi yemek yiyorum. cokacimcoook

yakın kilolarımı canım bende 2 kilo aldım yemeyle pek alakalı olduğunu sanmyorum benim canım hiç yemek istemiyo aç geziyorum yinede aldım yanibenneyaptımki

yakın kilolarımı canım bende 2 kilo aldım yemeyle pek alakalı olduğunu sanmyorum benim canım hiç yemek istemiyo aç geziyorum yinede aldım yanibenneyaptımki

Canım vitamin kullanıyo musun? Belki ondandır. Ya da acaba şişlik olabilir mi? Kendimi avutuyorum galiba. Amaaaannn neyse canım bebişlerimiz sağlıklı olsun da yuvarlanalım biz. kaydirigubbakcemile2

Canım vitamin kullanıyo musun? Belki ondandır. Ya da acaba şişlik olabilir mi? Kendimi avutuyorum galiba. Amaaaannn neyse canım bebişlerimiz sağlıklı olsun da yuvarlanalım biz. kaydirigubbakcemile2

evet canım vitamin kullanıyorum elivit diye bir vitamin..zaten duymuştum vitamin kilo yapıyomuş ama mecbur içicez:CüvCüv:

evet msjım ulaştı.bende aranıza yeni katıldım.haziran annesi olucam inş.

kızlar ben 55 kiloyum kilo aldımmı bilmiyorum dr gidince tartılıcam 55kilo ile başladım ama kilo aldım gibi hissetmiyorum

benide ekleyin ltfen

hamilelik ve kilolarımız

menzil gülü.........47kg
papatya0606........50kg
gurbet gelini......50kg
zeze85.............50kg
ocean_girl........50kg+1
şeremim.............52kg
xxh.ydxx...........52kg
armağanım.......52kg
ceylan01............53kg
seda_SARI.........55kg
ruveydagenc.......58kg
nesecrin............58kg
naz&pıtırcık........58kg
baharçelik..........61kg
sema3455...........71kg
ozzge.................74+2
yusuf_cennet.....78kg
aranızda kilo alan varsa versin bilgilerini bakalım en tombiş hamişlerr kimler olacak cokacimcoook

ekledim canım hadi bakalım kolay gelsin
evet msjım ulaştı.bende aranıza yeni katıldım.haziran annesi olucam inş.
hoş geldin tatlım kilonuzu alayım lütfen cokacimcoook
kızlar ben 55 kiloyum kilo aldımmı bilmiyorum dr gidince tartılıcam 55kilo ile başladım ama kilo aldım gibi hissetmiyorum

benide ekleyin ltfen
ekledim senide canım hadi bakalım kolay gelsn

evet arkadaşlar bgünki doktor kontrolumüzün sonunda tam 4.5 kg aldığımı öğrendim ve çok şaşırdım çok ta yemiyorum ama anlamadım galiba içtiğim su yarıyor bebişme aman bebşim tosun doğsunda kilo alım ne olcakk

hamilelik ve kilolarımız

menzil gülü.........47kg
gurbet gelini......50kg
zeze85.............50kg
ocean_girl........50kg+1
şeremim.............52kg
xxh.ydxx...........52kg
armağanım.......52kg
ceylan01............53kg
papatya0606......50kg+4.5kg
seda_SARI.........55kg
ruveydagenc.......58kg
nesecrin............58kg
naz&pıtırcık........58kg
baharçelik..........61kg
sema3455...........71kg
ozzge.................74+2
yusuf_cennet.....78kg

Masaallahh herkes hamile 32 tane saydim. Allah daha simdiden hepimizi bir avazda kurtarsinn!!! Insallah cok sicak olmaz mayis haziran aylari cok zor oluyorrr!!Ayy sabahlari bir de bu bulanti olmasa.. Aslinda benim butun gun bulaniyor aksamlari basim dönüyor. Sizde de oyle mi arkadaslarr...?

ayy ne güsel işte bu bebşinde ii besleniyo demekk öle canım onlar sağlıklı olsun biz bi şekilde veririzz kilolarııı keşke bende yiyebilsem de bebeğim ii beslense nerdeee yemek görmek istemiyommm zaten cok kilolu delmişin verirsinnn yemeye devammmcokacimcoookcokacimcoook

canım benimde sürekli bulantım varr benim bişey yemediğimde başım dönüyo oda açlıktan muhtemelennn npalım tatlı şeyler bunlarr bebeğmiz saglıklı olsunn biz cekelim yeterkiii

arkadaşlar benide ekleyin 56 ile hamile kaldım bakalım 9 ayın sonunda ne olacağım ilk hamileliğimde 52 ile hamile kalmıştım kusmaktan ve yemek yiyememekten 2 kilo zayıflamıştım ve doğuma 72 ile girmiştim yani 22 kilo almışım bide sormayın minnacık bebek doğurmuşrum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…