2009 Haziran anneleri kilolarımızı burdan takip edelim.

kızlar bende yakalşık 1 kilo aldım 750 gram falan olsun bebişim yiyo

beni de kilo listesine ekleyebilirsiniz kızlar 60 kiloyum.

ben 53 kilo olmuştum bugün dr gittim 51 kiloyumm dr stresten olabilir dedi ve senin normal hamilelere göre daha fazla kilo alman gerekli öle cok dikkat etme kilona dedi kilom ii ama boyuma göre az bende artık yicem yeterki bebişim büyüsün ama anlamıyorum benim sürekli göbeğim büyüyo dr sana öle geliyo dio eşimde farkında sizin göbeğiniz büyüyomu kızlar yani kilo almıyorumda ama göbeğim göbeğmin altı kocaman oldu cok erken deilmi daha 6+5 günlük hamişimm.. sizin göbeklerde ne alemde kıslarr???

kızlar gözümü karattım eğer dış gebelikse silersiniz 1,65 boyum 71 kiloyum 24 yaşındayım normal yoldan gee kaldım umarım hazirana kadar acı tatlı ama en çok da tatlı anlarımızı paylaşırızzz ii geceler

amaaaanda amaaann yeni hamişler mini mini bebişler varmış burda beni eklayin bakalım 6+4 61 kg yim henüz kilo almadım aynıyım nasipse allahım bu kez izin verirse 15 haziran muhtemel doğum tarihim meleğime kavuşacağım günü iple çekiyorum

hamilelik ve kilolarımız

cancer...............42kg:hooray:
gelincik..............42kg:hooray:
ebruli80.............42kg:hooray:
menzil gülü.........47kg
papatya0606........50kg
nur82.................50kg
gurbet gelini......50kg
zeze85.............50kg
ocean_girl........50kg+1
şeremim.............52kg
xxh.ydxx...........52kg
nur82................52kg
merit................52kg
armağanım.......52kg
ceylan01............53kg
sirtattoo.............58kg
ruveydagenc.......58kg
nesecrin............58kg
yas23................60kg
baharçelik..........61kg
aşina..................62,5kg
berrin5910...........68kg
sema3455...........71kg
gamzeli08...........73kg+2kg
s.d.34................75kg+1kg
yusuf_cennet.....78kg
aranızda kilo alan varsa versin bilgilerini bakalım en tombiş hamişlerr kimler olacak cokacimcoook

benimde karnım şişiyor canımm göbeğim büyük oluyo o gazdan oluyor bence canımm boşver takma kafana bebişler sağlıkla gelsin yeter dimi

evet kılzar ya çok gaz oluyo karnım davul gibi:))) benim bebiş daha 4 haftalık kociş karnın büyüdü diyo ama allahtan kabızlık yok

kızlar benide ekler misiniz 56 kiloyum inşallah hayırlı doğumlar yapar sağ sağlim alırız bebeklerimizi kucaklarımıza
bakalım kaç kilo alcaz:)

hamilelik ve kilolarımız

menzil gülü.........47kg
papatya0606........50kg
gurbet gelini......50kg
zeze85.............50kg
ocean_girl........50kg+1
şeremim.............52kg
xxh.ydxx...........52kg
armağanım.......52kg
ceylan01............53kg
naren05..............56kg
ruveydagenc.......58kg
nesecrin............58kg
orkidenn.............60kg
baharçelik..........61kg
sema3455...........71kg
yusuf_cennet.....78kg
aranızda kilo alan varsa versin bilgilerini bakalım en tombiş hamişlerr kimler olacak cokacimcoook

Son düzenleme:
ya su 42 kilo olan arkadaşları gercekten merak ediyorum en son orta sonda 42 kiloydum heralde valla özniorum bu cıtır kızlara

ah ah bir ay önce bende 5 kilo daha azdım kısmet böleymiş::(((( ben en zayıf olduğum kemiklerim çıktığı zaman 52 kiloydum yawwww kıslar maşallajh 42 maşallah

ah ah bir ay önce bende 5 kilo daha azdım kısmet böleymiş::(((( ben en zayıf olduğum kemiklerim çıktığı zaman 52 kiloydum yawwww kıslar maşallajh 42 maşallah

valla ben evlendim evleneli 56 yım ya
en son üniversite 3 te 48 kiloydum
bi türlü kilo veremiyorum

valla ben evlendim evleneli 56 yım ya
en son üniversite 3 te 48 kiloydum
bi türlü kilo veremiyorum

canım senin maşallahın var fıstık gibisin resimde eşinle çok yakışmışsınız rabbim ayırmasın inşallah ahhh ahhh şu pko benim hiç bi resimde kilom aynı değil bridget jhones dan farksızım bi ara zayıf bi ara obezzzz napalım kısmet srtık son zamanlar regl aralığım çok uzamıştı rahim kendini hazırlıyodur diyodu annem doğruymuşşşş

hamişlikten ve nasip olursa emzirdiktan sonra doğru diyetisyene çok takmam ama çalışmak istiyorum ben yeni mezunum hiç çalışmadım eylülde mezun oldum hayırlsı böleymişşşşşş:ecrin_bebek::ecrin_bebek::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::asigim:

ii akşamlar kızlar bende 7+01 im hamileligede 60 kilo ile basladım

aa ya ben cok kilo almak istemiyorummm
maşallah 42 ile başlayanlara imrendim vallahiii

canım sağlık sorunundan dolayı kullanılan ilaçları gec bi kenara o senden kaynaklanmıo ki
ha bu arada annelerimizde aynı kafadanmış ya
benimde bu adetimden önce hiç sekmeyen döngüm 10 gün gecikmişti umutlanmıştım hamileyim die ama kısmet bu ayaymış:)
hayırlısıyla inşallah canım ya bebişlerimize kavusuruz inşallah

bu arada iltifatın için tesekkürler cok tatlısın ya allah razı olsun canım:)

hamilelik ve kilolarımız

menzil gülü.........47kg
papatya0606........50kg
gurbet gelini......50kg
zeze85.............50kg
ocean_girl........50kg+1
şeremim.............52kg
xxh.ydxx...........52kg
armağanım.......52kg
ceylan01............53kg
naren05..............56kg
ruveydagenc.......58kg
nesecrin............58kg
orkidenn.............60kg
baharçelik..........61kg
sema3455...........71kg
yusuf_cennet.....78kg

Merhaba arkadaslar ben ikinciye hamileyim. Ilk hamileligim 60 kiloyla basladi ve 87 kiloyla bitti allahtan 13 gun once dogurdumdu yoksa 90 olacaktim:)) Spor yaptigim halde vucudum cok su topladi!! Neyse simdi kizim iki yasinda ve 66 kilo olmustum.Ama hic diyet yapmadim 1,5 yil emzirdim.Simdi gene kilo alacagiz. 5+1 hamileyim ve kilo ayni sayilir. Sabah ve aksam tarti degisiyor.Onu da katmayalim artik hesaba dimi sabah tartisi gecerli yani 66:)))
Umarim guzel bir hamilelik geciririz kizlar. 42 kilo olan arkadaslar neyaptiniz siz yaww!! Ben pek hatirlamam yani bu kiloda en son lisedeydim. Ama tebrikler hamileyiz diye birakmayin kendinizi!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…