2009 eylül anneleri toplanın :)

bende bir eylül annesi olcam.benmde son adetm 26 aralıktı.şuan 12 hafta 5 günlük hamleym.ve cinsiyetini çok merak ediyorum eylül annleri erkenden öğrenen varmı acaba cinsiyetini?

eylül anneleri başka bi yerdelermi acaba benmi kaldım burdamirmirmirmir

herkese merhaba. ben de 15+5 haftalık eylül annesi adayıyım. muhtemel doğum tarihim 14 eylül olacak. bebeğimin cinsiyetini bu ctesi kısmet olursa öğreneceğim. o kadar heyecanlıyım ki anlatamam:))
benim hamileliğim çok rahat geçiyor. ilk zamanlarda da şimdi de öyle ne aşırı bulantım ne halsizliğim hiçbirşeyim olmadı. sadece bu aralar mide ekşime-kaynamalarım var. sizlerin nasıl geçiyor

benimde çok rahat geçiyor halsizlik dışında hiç bişeyim yok çok şükür umarım böylede devam eder ben13+5 haftalığım bebeğim kız olucak geçen hafta doktorum söyledi kız %99 ama bu hafta kesinleşicek eşimde başından beri kızım o benim kızım olucak kızım diye seviyodu hep onun dediği çıktı okadar heycanlandıkki eşimin gözleri doldu çok sevindi daha bişey hissetmiyorum ama orda olduğunu bilmek bile çok güzel:)

Benim de hamileliğim çok rahat geçiyor çok şükür,hiçbir şikayetim yok,olmadı da.Normal hayatıma devam ediyorum,hatta bazen kendimi unutuyorum.Bu bence çok şanslı geçen hamilelik dönemi,böyle hamileliğe can kurban dimi kaydirigubbakcemile3.Ben de ikizlere hamile olduğum için erken müdahale ile eylül doğumlu olucam inşallah.Bu yüzden henüz cinsiyetini öğrenmemize daha var,ama çok heyecanlıyız.Sağlık olsun,sağlıkla gelsinler inşallah yaa..

Kızlar ,
2009 Eylül anneleri olarak başka bir topimiğimiz daha var. ısterseniz oraya da gelebilirsiniz.
Kadın ve Çocuk sağlığı / Aylara göre genel paylaşım / Eylül anneleri

bende eylul annesi olucam insallah sat 18aralik beklenen dogum tarihi 24eylul bugun 14hafta 4gunluk hamileyim:)cinsiyetini 11haftalikken ogrendik doktor erkege benziyor dedi gecen haftada %80erkek dedi:)
zatencinsiyet ikili tarama testine goredegenelde
dogru cikiyor

31 Mart 2009 Salı
ANNELİĞE HAZIRLIK HAMİLE KURSU
Doğuma Hazırlık Kursu

Bebek bekliyorsunuz,sizi kutluyoruz.....
Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındasınız!!!!!!Mutlaka merak ettiğiniz ve endişelendiğiniz çok şey var. Biz bunların cevabını bulmanızda size yardım etmek ,destek olmak istiyoruz....
Bu kurs ile daha bilinçli ve keyifli bir hamilelik dönemi geçirmenize yardımcı olmak, kontrollü ve kolay bir doğum yaşamınıza yardımcı olmak ve güvenli ve sağlıklı bir doğum ve sonrasında bakımnı sağlamak için bu programı hazırladık...

Anneler kadar babalar da bu macerada heyecanlılar..Babaların da heyecanını paylaşmak,eşlerini anlamalarını sağlamak ve annelere destek olmanın yollarını bulmaları konusunda yönlendirmek ve anne-baba adaylarının arasındaki ilişkiyi güçlendirmek başlıca hedeflerimizdir......

Bebegim Geliyor

canım bende 12+1 günlük hamileyim bende cinsiyetini çok merak ediyorum hangi hastaneye gidiyorsun ..???

ya birde birşey sorucam ikili tarama testinde de cinsiyet belli oluyor mu lütfen birileri bana cevap yazsın çünkü teestimi yaptırdım doktor bana cinsiyetiyle ilgili birşey söylemedi..

Canım ikili tarama testinde doktorun eğer uzmansa özellikle erkek bebekleri teşhis edebiliyorlafr.Ama bazı doktorlar da kendi içinde zamanla çelişkiye düşmemek adına görseler de söylemeyebiliyorlar.Ben ikili testte bebeklerimin cinsiyetlerini(biri çok kesin olmamakla beraber)öğrendim.Sanırım den de öğrenmişsindir artık..

tarama testiyle cinsiyet belirlemenin alakası yok ki.16. haftadan sonra drlar cinsiyeti söylüyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…