2009 eylül anneleri toplanın :)

kedinihal

tanayımmm tanemimmm
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
983
1
38
4+3 günlüğüm eylül annesiyim... bebişim babası gibi başak burcu olucak.. nasıl geçio gebeliğinizin ilk günleri???

mrh bende eylül annesi olcam inşaalah.daha görmedik en son adet tarihim 23 aralık .daha 4+3 haftaya perşembe gityi düşünüyorum.birincisi kimyasal gebelikdi o yüzden korkuyorum bunaa bişey olcak diye bebeğim inşaaalh tutunmuştur.hepimize güzel bi 9 ay diliyorum alllah yardımcımız olsun

merhaba,
Bende allah kısmet ederse eylül annesi olucam. 5+3 günlük gebeyim. iki kan testi bir idrar testi yaptırdım. çarşamba günü de ultrasonla bakılacak. Midem bulanmıyor başım dönmüyor bu durumda beni çok korkutuyor. Bir düşüğüm var geçen sene. Hiç kalp atışı olmamıştı buda mı öyle olcak... Allah korusun allah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallahhh

bende 5+5 hamileyim c.tesi günü kontrolüm var bakalım kalp atışlarını dinlicez hepimize sağlıklı 9 ay diliyorum allah bir avazda kurtarsın

Merhaba,
dün ultrasonla baktık bebişime:)) tabi sadece keseyi görebildik. Kan testlerim yapıldı. b-hcg ve progesteron. B-hcfg ii çıktı ama progesteron düşük. DR. crionone jele ilave olarak birde iğneye başladı şimdi. ve istirahat Yatıyorum bütün gün çolk sıkıcı(

sanırım bende eylül annesi olacağım arkadaşlar

son adetim 27 aralık'dı...

göğüslerimdeki ağrı haricinde hiç bir gebelik belirtisi taşımıyorum
ilk bebeğimiz...

Başak burcu olacaklar çok şanslılar, yengeçleri, başakları ve oğlakları çok severim. Benim bebiş gününde doğarsa yengeç olacak, doğmassa ikizler

sanırım bende eylül annesi olacağım arkadaşlar

son adetim 27 aralık'dı...

göğüslerimdeki ağrı haricinde hiç bir gebelik belirtisi taşımıyorum
ilk bebeğimiz...

tebrikler canım,benim de sat:27/12 ve ilk bebeğimiz olucak işallah ve aynı şekilde sadece göğüslerimde ağrı var ct.si kontrole gidicem ve çok heyecanlıyım işallah hepimiz sağsalim kucağımıza alırız bebişlerimizi

öncelikle hepinize hayırlı olsun bende 9+5 günlük hamileyim bu benim 6. hamileliğim inş bu sefer bebeğimi kucağıma alacağım YÜCE RABBİMİN izniyle

Merhaba arkadaşlar ben de 8+5 im sanırım :CüvCüv: herkese hayırlı uğurlu olsun.Bende ikiz bekliyorum Rabbim kısmet ederse.Bu yüzden 40 hafta tamamlansa ekim içine geliyor ama doktorumuz 36 haftalık tamamlanırsa dua et diyor,bu yğzden de muhtemel Eylül annesi olucam ben de inşallah kaydirigubbakcemile5. Başak çocukları nasıldır pek te bilmem genelde de başaklarla pek yıldızlarımda uyuşmaz gerçi ama bilemiyorum kaydirigubbakcemile3.Hamileliğim hiç sıkıntısız geçiyor diyebilirim çok şükür,bulantım falan hiç olmadı neredeyse
Önümüzdeki haftalar içinde de ense kalınlığı ölçümü istedi doktorumuz.Bu beni biraz endişelendiriyor.Yani ya bişey olur,bişey çıkarsa diye çok endişeliyim.Rüyalarıma giriyor..

Bende 16 haftalık hamıŞım Şu anda.
Kısmetse doĞum tarıhım tam 1 eylÜl.ama olurda bıraz erken gelırse aĞustosta olabılır .
Herkese saĞlıklı hamılelık dılıyorum

bende eylül annesi olucam inşallah 12+0 haftalığım muhtemel doğum tarihim 29 eylül ancak önceki tecrubelerime göre 10-15 eylül arası doğururum tahminen herkese hayırlı doğumlar dilerim arkadaşlar

benim SAT 26 kasım. muhtemel doğum tarihi 2 eylül
ama ikiz hamileliğimden dolyı ve eylülün başında denk gelmesinden dolayı eylül annesi olamayacağım gibi bir hiz var...

Merhaba bende 12+3 gÜnlÜk hamıleyım.muhtemelen eylÜl sonu bayram bebeĞı olacak :) daha bana henuz 2 lı test tapılmadı dr um pztesı caĞırdı.ınŞ saĞlıkla bebeklerımızı kucagımıza alırız .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…