2009 Ekim Anneleri

Gizeeeemmmm

Bende de aynı sorun var, kanamam bi tülü durmadı acaba dedim adet mi görüyorum, doktoruma sordum o da günde 10 kereden az emziriyorsan olabilir dedi ama bu adet durumunu da geçti. senin doktor test mi yaptı neye göre teşhis koydu? ne ilacı verdi merak ettim ben de gitmeyi düşünüyorumm beni biraz bilgilendirir misin canımm??

Aynen canım aynen,benim sıpada eller illa açıkda olucak yoksa katiyen uyumuyoruz hatta ağlıyoruz yırtına yıtına..uyku tulumu aklıma gelmemişti hiççç süpersin :1hug:a.s.

canım test falan yapmadı alttan muayene etti önce karga burnu ile baktı çok acıdı ama sonrada vajinal ultrasonile baktı öle karar verdi bi antibiyotik bi vijinal tablet bide progesteron yazdı bana o kadar ama kanama hemen gecti fkat progesteron gögüslerimi yara yaptı şimdi bakalım onları nasıl düzelteceğiz...:bbo:

günaydın arkadaşlar... kızlar bebeklere işitme testlerini yaptırdınız mı. istanbulda yaptıran varsa nerde yaptırdı. özel sağlık karşılamıyo. ssk nın geçtiği yerlerde ssk karşılamıyo dedi bana türkiye hastanesi...sizler nerde kaça yaptırdınız..

aaaa ben doğum yaptığım hastanede yaptırdım hemde ücretsiz... hemde özel hastanede doğum yaptım anam istanbul hersey için para alıyo şu hale bak yawww

günaydın... bende hastanede doğduğu gün yaptırdım ücretsiz CADIARZU
inşallah bir sıkıntı yoktur canım :Saruboceq:

sıkıntı yok tayapılması gerekiyor ya. doğum yaptığım hastanede yapılmıyor. kalça ultrasonu için bile 84 tl ödedim. o da ucuz diye güya. acıbadem hastanesi 175 tl demişti ultrasona. şimdi buna da 100 tl ye yakın bi fiyat diyor türkiye hastanesiyle konuştum. heryerde de yapılan bişey değil. ne şanslıymışsınız siz valla. istanbul da herşey para doğru diyosunuz kızlar.

Ben hıÇbırını yaptırmadım yptrmıcam gereksız..duymasa uyanmaz seste tepkı vermez..

aslında haklısın seymacım ama kalca ultrasonu gerekli sanki yaa hoş sen ikinciyi büyütğyosun tecrüben benden fazla saygı duyarım fikrine ...

Dimi ama gızemcım tecrubeyle alakası yok aslında önceleri bu testlermı vardı allah aşkına nasıl anlıyorlardııı...kalça ben yaptrmadım allaha emanet bakalım..ben kereme baktığım gıbı bakıyorum bacak çizgilerine eşit 2 side gereksız yaa..

anladım canımm aman sağlıklı olsunlardaa sorun yok sen diyomyaa bak ilkine göre bakıyonn bende bi ilk yokki bakayımm :)) tecrübe bu işler...

ben işitme testi yaptırmadım yaptırmıycam da.maşallah gayet iyi duyuyo anlıosun zaten ewde bile yaparsın o testi..hem doktor dediki işitme testinin doğrulk payı % 50miş..şaka gibi..onu test yaptırmadan da biliyoruz ya duyarsın ya duymazsın:)

kalça usgsi gerekli bence..yaptırdık cmts günü..şükür ki bi sorun yokmuş..kontrol artı usgye 40 tl ödedik..istde ne pahalıymış öyle..2 dklık bi işlem altı üstü

gizem aldınmı göğüs ucu

nasi yaa dogudugu gun yapmadilar mi size isitme testini CADIARZU
ben zekai tahirde dogurdum.dogdugu gun sabah doktor geldi testi yapti sorun yok dedi
yaw kaynanam kizimi bebek arabasinda uyumaya alistirdi.baska yerde yatmio gunduzleri.hos yattigida ayda yilda bir 10-20 dk kaydirigubbakcemile3

benim ablamın kızıda ööle uyurdu buket..arabayla ewin içinde gezerlerdi uyusun diye:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…