2009 Ekim Anneleri

bahair yukarda sordum ama görmemişsin bitanem
resimlerinde görmüştüm baby sling kullandığını,nasıl memnunmusun nil rahat ediyormu içinde bugün ona göre sipariş vericem araba herzaman pratik olmuyor

yanlış anlamakmı
kayınvalidem kafayı bozdu bi torunla zaten bidaha torun morun göremez allah buna uzun ömür versinn inş. görüp göreceği murat bu zaten ...

Rica ederim, yardımcı olmak beni sevindiriyor.Benim şişlik hem dikişin üstünde hem de yukarıya doğru kısımda.sıkarsa acır muhtemelen, ama dikişin tekrar açılmasından iyidir.Bana yağ dokusunda oluşan bir durum ciddi bir şey değil dedi.

bahair yukarda sordum ama görmemişsin bitanem
resimlerinde görmüştüm baby sling kullandığını,nasıl memnunmusun nil rahat ediyormu içinde bugün ona göre sipariş vericem araba herzaman pratik olmuyor

görmemişim canım kusura bakma. yemek yapmaya kalkmıştım. evet canım çok memnunum şimdilik rahat. ama boyu bu hızla uzamaya devam ederse en fazla 1-1.5 ay daha kullanabilecem...

selam kızlar,
benin sıpacım kütük gibin uyuyor yine, uyandırmaya çalışıyorum ama ne mümkün. ama ne yapıp edip uyandırıcam, uyutmucam bu defa. gece 12 oldu mu uyanıyo sabaha kadar kabus gibi oluyo sonra ya of.
hepinize kuzucuklarınızla ve ailenizle iyi bayramlar olsun bu arada. yavrularımızla ilk bayramımız şükür ler olsun ki sağlıkla bu günleri de gördük.

çok heycanlıyımmm..yawrularımızla ilk bayramımızzz...misler gibi yıkadık kızımı bugün..yrn babası namazdan gelmeden süslenip onu beklices..çekirdek aile ilk bayramımızzz:)) soora da ertesi günü ailemin yanına gitces amasyaya.hastaederim die korkuodum ama babimiz ısrarla götürcem dio:)) pişman olmayıs iişallah:)

hepinizi kuzularınızı öporum..hayırlı bayramlar...we de şükürler olsun bu günleri gösterene..geçen bayram hayalini kuruyoduk..:)

hıı buarada bn adet oldum..tehlike çıbık başladı:) bi kazaya kurban gitmem iişallah.)

zuzum iyi bayramlar canım ve iyi yolculuklar güzel geçer inşallah yolculuğu nuzzyerimseniben...
dikkat et canım bebişleri ikilemeeeee

zuzum iyi bayramlar ve iyi yolculuklar bebeimŞeniz
berrayada kendinede dikkat etopuyorumnanaktan

nihancım o uyandıramama sorunu bende de var malesef:kedi:
sanada iyi bayramlar kuşumŞeniz

Nerden nereye geldik daha kalp atışlarını, 2li 3lü testleri konuştuğumuz günler dün gibi, şimdi yavrularımızla ilk bayramımızı geçiricez çok şükür Allahım bugünlerimize, sen sağlıkla büyüttüğümüz günleride görmeyi nasip et inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Herkesin bayramı şimdiden kutlu olsunhihoyyythihoyyythihoyyyt

ohh iyilik banyoları olsun uyusunda varsın mercimek kadar büyğsümm ayy yerim ben onu ....

çok duygulandırdınız beni kalleşler,çekirdek ailem..
ben yarını atlasam diye bakıyorum ne yazıkki kayınvalidemin sıfatını görücem nasıl gerginim şimdiden..
bursa biletinide bikaç saat önce aldım cumartesi sabahı da bursaya gidiyoruzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…