2009 Ekim Anneleri

amazoncum niloş da bu aralar çok uyuyo arkadaşım 40 ından sonra genelde daha fazla uyumaya başlar dedi ama tedirgin oldum. snormalde de uyuyodu ama bugün sabah bi 7 de uyandı 10 da uyudu 12 gibi uyandı 1 saat uyanık kaldı. sonra bi uyudu 5.30 du uyandığında bıraksam gene uyuyacak. ara ara uykusunda emzirdim ama hiç uyanmadı bile gözler kapalı emdi... sürekli ateşine faln bakar oldum... uyusaşlar bi dert uyumasalar ayrı bi dert. bi de benimki geceleri uyuyo. sadece 2 saatte bir emmek için ağlıyo... acaba geceleri uyumuyomu diyorum.. ama eşim arada uysnınca bakıyomuş geceleri de uyuyo..

Nerden nereye geldik daha kalp atışlarını, 2li 3lü testleri konuştuğumuz günler dün gibi, şimdi yavrularımızla ilk bayramımızı geçiricez çok şükür Allahım bugünlerimize, sen sağlıkla büyüttüğümüz günleride görmeyi nasip et inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Herkesin bayramı şimdiden kutlu olsunhihoyyythihoyyythihoyyyt

elalımcım ay o günleri düşündüm de duygulandım. hele benim 2 limin kötü çıktığı günleri ve sabahlara kadar içim çıkana kadar ağlamalarımı ve olumsuz bi durumda aldırmam gerektiğini söyleyen herkese karşı direnişlerimi. Allah a çok şükür bebişlerimiz sağlıklı.... Allah hepimize sağlıklı mutlu bebişlerimizle nice bayramlar nsip etsinnn

ahh o amnio sentezin sonuçlarını beklediğğimiz gecelerr allahımm meleklerimizi bize bağışladı çok şükür...

ahh o amnio sentezin sonuçlarını beklediğğimiz gecelerr allahımm meleklerimizi bize bağışladı çok şükür...

senin 3lün kötü çıktığında ben annemlerdeydim istanbulda... nasıl da sana teselli veriyodum seni iyiye inandırmaya çalışıyodum sanki kendim çok iyiymişim gibi.:)=

valla kıss benim içim nasıda bayılmıştı töbe yarebbim sanki alıcaz dediler gibiydi piskolojim şim dimdi hatırladımdaa ama sen baya dirayetliydinn

aybikim yazdım sana ama sen görmedin galiba. çok memnunum çok rahat belini ağrıtmıyoda.. nil de için de gayet mutlu gözüküyo ama bizimki biraz hızlı uzadığı için ben çok uzun süre kullanmayacağım gibi gözüküyo. alya dua da hızlı uzuyosa çok uzun süre kullanmayabilrsin yani yatırır pozisyonda.... ilerleyen yaşlarda gene kullanırsın da şimdi kullanmak için istiyosan çok uzun süre kullanamayabilirsin

valla kıss benim içim nasıda bayılmıştı töbe yarebbim sanki alıcaz dediler gibiydi piskolojim şim dimdi hatırladımdaa ama sen baya dirayetliydinn

ben her zaman karşımda sıkıntılı birini görünce kendiminkini unuturum... ah o ağladığım günleri bi bilseydfin... hergün eve geldiğimde ağlıyodum eşim artık direk gene kimle konuştun diyodu?

brad pit eşşek kadar cocu taşıyo onla
alyada çok uzuyo maşallah senden
haber gelmeyince sipariş verdim inş i bişidir
belimden tedirginim malum sorunlu mafoldumben

ben o 2li 3 lüleri yaptırmamıştım
sendeki de akıl
kötü çıkmasına rağmen aldırmayacaktın madem ne baktırıp moralini bozuyosunki
ahh neyse şimdi bi afet doğurdun bak helal ossun sana

ben o 2li 3 lüleri yaptırmamıştım
sendeki de akıl
kötü çıkmasına rağmen aldırmayacaktın madem ne baktırıp moralini bozuyosunki
ahh neyse şimdi bi afet doğurdun bak helal ossun sana

aman ne bileyim 2li 3lüyü mü biliyodum. ne çıkıyo sonucunda noluyo? eşime diyorum bi daha allah kısmet ederde hamile kalırsam hiçbirini yaptırmayacm.. amniosentezide ne olduğunu bilmek için yaptırdım en azından kendimi ona hazırlayayım diye.... Allah a çok şükür sağlıklı kızım...

brad pit eşşek kadar cocu taşıyo onla
alyada çok uzuyo maşallah senden
haber gelmeyince sipariş verdim inş i bişidir
belimden tedirginim malum sorunlu mafoldumben

işte bi bebekkken bide eşşekken taşıyo ama o arada çok kullanılır bişey değil onu anlatmaya çalıştım... iyi yapmışsın önümüzdeki 1 en fazla 2 ay içinde baya bi işini görür. zaten ona yatırsan da elinle alttan destek gerekiyo biraz. kucağındayken direk beline biniyo yük en azından bununla biraz bele biraz omuza...

biz bu haftasonu aldık,sanırım kangurudan bahsediyorsunuz kızlar,
Kraftınkini tanesini 40 liraya aldık..
Oldukça konforlu..

X