2009 Ekim Anneleri

HAYIRLISI OLSUN TATLIMM TOPİKTE İKİ TANE TAM ERKEK OLDU DESENE kaydirigubbakcemile3 hayırr tatlım bizde hiç öle bişi olmadı tatlım kıyamam yaa neden ağlıyo kıyameti koparıyoki canım benimm doranın sargıları falan açıldı artık normal bezlendiğimiz halde sadece kızarıklık var ötesi yok size doktor ağrı kesici şurup vermedimi içirebileceğiniz
bize 3 gün 6 saatte bir 1 çay kaşığı tamol ver dedi oda tedbir için zaten kıyamam küçük erkeğime inş. en kısa zamanda iileşir canım :Saruboceq:

Yok gizemcim, tunanın sargısı falan yoktuki tamamen açıktı. Eeee sargı varsa siz sürekli pansuman yapıyordunuz o zaman dimi? Yoksa sürekli aynı sargı bezinin içine mi çişini yapıyordu kafam karıştı valla CADIARZU doktor bi fitil verdi ama bizimkinde yeni bşey keşfettim, fitili almıyor, ittiriyor drek ve azcık da olsa direk kakayla atıyor kaç kere denedim, annem denedi mümkün değil popoda tutmuyor bebeklerinde böyle sorun yaşayan var mı aranızda arkadaşlar??

amazeon aynen bende öyle uykumu alamadığımı için agresifim özellikle kaynanmın her yaptığı hareket batıyor snir oluyorum. Annem ve o kalıo geceleri 2 şer saat 1.5 saat uyuyorum ama ne fayda.. dediğin gibi geceleri pıçıyo açmak zorunda kalıyorum neyse o gazını çıakrsında çıkarmayınca kıyamet kopuyo ıkına ıkına bi hal oluyo çok sıkıyo kendini doğduğundan beri.. altını mecbur biraz emdikten sonra değiştiriyorum çünkü acıkınca sıkıyosa verme meme paralıyor kendini diğer göğse geçerken değiştiriyorum kusuyo bi dhaa verip yatıroyurm

günaydın hanımlar dün ateşler içinde yandım heryerim ağrıyo felaketım yanı 39 buldu ateşim en sonn çok zor 2 çocukla hastalanmak..allahtan şuan pek yok ateşim ama ağrılar var fena üşütmüşüm anlıcağınız..

Günaydın kıslarrrr biz aşıya gittik geldik benim oğlan gün geçtikçe irileşiyo yahu kaydirigubbakcemile3 5100 gr olmuş süper falan yani

geçmişş olsun şeymacım kıyamam ya yatamazsında iki çocukla

canım benimki hiç pansuman olmadı direk açıldı şimdide açık duruyo benimkine fitil vermedi heralde düşündü öle bişi yapacağını ondan vermedi şurup verdim ben tekk allaha şükürler olsun atlattık inş. seninde oğluşun hemen atlatır dr sorsanda sende şurup versen iyii olmaz mı acaba :uhm:

sağol gizem valla yatılmıyo tam kereme tv açıyorum 5 dk dalıyorum bi uyanıyorum bebeğin başında ordan orya alıyo ordan oraya bağırmaktan boğazlarım yırtıldı..1 tane vurcaktım ona bıle halim yok...

Geçmiş olsun şeymacım aslında dikka ediyosun evdesin de ama sanırım biraz da yorgunluktan çıkıyor

Gizemcim maşallahhh paşaya maşallahh darısı başıma benim kuzu hala minik geliyo ya küçükte doğdu ya

ah kuşum kıyamam..bu yüzden anaların ayağı altında emek cennet..her sıkıntıyı biz çekioruz ama yinede deli gibi sewiyoruz..kıyamıyoruz..

anam yok gözüm korktu rezeneden:))) yeni kusmamız kesik süt mü diosunuz çökelekmi neyse işte o...çok da pis kokuyo meret ekşi ekşi..gece yatarken mama weriyorum ondanmıki..sbh saatlerindeki emişmelerden soora daha çok çıkarıo ööle..4 haftadan soora kullamöamak gerekiomuş mamayı 4 hafta oldu yenisini alcaz ondanmı yada..dokunuyomu..

canım bazen çok sç olduunda.we çok ii akmadığında süt hırslanıo benimkisi ondandır belkim...memede ağlıo
[hadi geçmiş olsunnn:)))
çok fena yaa geçmiş olsunnn

zuzum o peynir kesiği yediklerinin yaradığı demekmiş
şeymam geçmiş olsun
dün alya çok fazla emmedi beni uykuya düştü 3gündür uyumadığı için dün bitkin düştü öyle olunca sütüm birikti göğüslerim apse yaptı oda ateş yaptı bende yandım inleye inleye bi hal oldum ne kadar kötü bişeymiş emmemesi göğüslerim çatlıycak sandım yok öle bi acı

gizoşum maşallah dorama cok cabuk buyuyorlar masallahh kıyafet yetiştiremicez :))

valla naloşum yaa kıyafetleri küçülcek hemen :)) aman aman sağlıklı olsunlarda kıyafet sorun değil

evet cok guzel tam yuruyuş havası sahile gitmek var simdi ozge :))
sobayı yaktık ama biz ananesi gelsin oglusuma banyo yaptıracaz bugun sonra bende yapıcam tek basına olmuyor

ben cıkıcam sanırsam dısarı aksam yıkıycam oğlusumu fırsattan yararlanmak lazım ben banyo süngeri aldım tatlım küvetin içine koyuyon bebişi yatırıon üstüne cok kolay oluoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…