2009 Ekim Anneleri

gizemcim hayırlı olsun sünnetiniz canımi kurtulmuş dora kuşu ..
jasminellam sana da şimdiden geçmiş olsun hayırlısıyla atlatır bebeğin inşallah canım..

sağol amazooncum darısı diğer paşalara en iyisi
Bana soran olsa şimdi hiç düşünmedenn yaptırın derim tek zorluğu ilk yapıldığı gün olay bittikten sonra iki saat sadece annenin omzunda uyumak ve kendini gğvnde hissetmek istiyo o kadar başka hiçbişeyi yok bilginiz olsun kıslarr düşünün büyüdümü daha fazla acı duyacak

Lokal olacak tabii bitanem başka türlü yaptırtmam zten hayırlısı inşallah opuyorumnanaktan

jasminellam sana da şimdiden geçmiş olsun hayırlısıyla atlatır bebeğin inşallah canım..

Sağol canım umarım çabuk atlatırızkaydirigubbakcemile2

Lokal olacak tabii bitanem başka türlü yaptırtmam zten hayırlısı inşallah opuyorumnanaktan

Sağol canım umarım çabuk atlatırızkaydirigubbakcemile2

gunaydın..bızde dun malesefki mamaya bşlayanlardanız çocuk kaç saat uyumadı emıyo ağlıyo en snunda gece 12 de mama aldı eşim tam 100 ml yakın içti ve mşllhh bı uyudu 5 çeyrek kala uyandı memeye çocuk açlıktan uyumuyomuş...ama çok kustu mamadan sonra ve kakası baya kokulu oldu..

kızlar bugun bebegımın 40 cıkıyor zemuszemus
bırazdan kayınvaldem gelıcek 40 suyumuzu dokucez
bebegım buyuyor kuzum obenım opuyorumnanaktan
kızlar benım kız gecelerı cok homurdanıyordu uyurkende uyanıkkende dun gece anladımkı gazdanmıs
emdıkten sonra buyuk tuvalatını yaotı her emdıkten sonrada gazını cıkardım homurdanması cok olmadı ve kuzum maasallah guzel uyudu
anladımkı bu bebısler gaz sorunu yuzunden uyumuyorlarmıs :tomato:

evet şeyma'cığım mama yerse tuvaleti kokuyor benim oğlan mama yiyiyor arada emiyor sadece dikkat et cnm kabızda yapıyor mama

oo paşalar birer birer sünnet oluyo:)) geçmiş olsunn..ne derler..damatlığını da görün :)))))

normal canim zamanla alisacak..hangi mamayi aldin???

kızlar günaydın
sabah sabah aklıma ne takıldı bebişlere su veriyormusunuz sadece anne sütü ile beslenen bebeklere ne zaman su vermeye başlanmalı ????????????

saol canim icimi rahatlattina.s.a.s.

slm kızlarr...

uzun bı aradan sonra bugun 34 gunluk olduk bebegının gozu capaklanan varmı benım paşamın sol gozu cok capaklanıyor...ya cok üzülüyorum masaj yapıyorum şimdilik

slm kızlarr...

uzun bı aradan sonra bugun 34 gunluk olduk bebegının gozu capaklanan varmı benım paşamın sol gozu cok capaklanıyor...ya cok üzülüyorum masaj yapıyorum şimdilik

gecmiş olsun canım benim bebişimde de oldu doktoruna ara bir damla söleyecektir sana onu kullanacaksın günde 3 defa 1 damla bide gazlı bez ve temiz kaynatılmış su ile temizliyceksin yoksa capaklanma artıo ve bebişin gözünü acamaz hale gelio opuyorumnanaktan

kızlar günaydın
sabah sabah aklıma ne takıldı bebişlere su veriyormusunuz sadece anne sütü ile beslenen bebeklere ne zaman su vermeye başlanmalı ????????????

anne sütünün %80 su oldugundan sadece anne sütü alan bebeklerde su verilmio bunun yanında anne sütü + mama alan bebeklerde de su verilmio sadece mama alan bebeklerde bir cay kasığı günde die biliyorum zemuszemus

kızlar günaydın

Ben günde 1-2 kez çay kaşığıyla veriyorum hem ağzı pamukçuk olmasın hemde boğazı temizlensin diye..Dr umuzda emzirdikten sonra verebilirsin demişti .

slm kızlarr...

Canım benim kızımında çapaklanıyo arada bende yumuşak mendili sütümle ıslatıp hafifçe siliyorum .Ama damla kullanmak daha iyi tabi eğer çok olursa çapağı bende damla kullanırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…