2009 Ekim Anneleri

ayyy catlicam bende. daraldim iice :sinifsinif:
su 40 ciksaydi bi :gitme: lohusalik hakgetire.2.gunu toz aldim yaw mafoldumben
hergun yemek derdim var.kendi basimiza olsak neyse.cok dertliyim cokkkkk:çok üzgünüm:

herkesın derdı ayrı canlarım valla bende sankı 2 yıldır doğum yapmış gibiyim..lohusalık hak getire..

selam kızlar nasılsınız? a.s.
çok özledim hepinizi... oğluşumdan vakit buldukça bakınabiliyorum... Allahım herkese tattırsın bu duyguyu...gerçekten dünyadaki herşeyi vaad etseler oğlumun kokusunu veremezler:asigim: herşey güzel gidiyor maşallah.. :lepi:bir gün annem bir gün k.validem kalıyolar yanımda sağolsunlar... aslında bir haftamız oldu toparladık ama 20 gün dolana kadar yardım edecekler... şimdilik bu kadar benden...
hepinizi ve meleklerinizi kocamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnn öptümmmmmmm Şeniz

selam kızlar ..ikigündür sütümaz bebişim doymuyor.. cok üzgünümmm

gobek bagınız kac gunde dustu kızlar bizim hala duruyorr :sinifsinif:

al benden de okadar hastanede ne yattıysam o
lohusalıkda neymiş işler bana bakıyo

aynen yanımda kalanlarada ben hizmet ediyorum

hoşgeldin canım evet çok güzel bi duyguu ben tam anlamadım kerem rahat vermıyo sevemıyorum hiç..

aynen benimde napıcaz yaaaaa

11.gün düştü ama hafif kanıooo..

selam canımcım benim ücüncü gün bitiminde düştü zemuszemuszemuszemus

hayatı boyunca hiç anne olmamış veya olmayacak kadınların yetiştirme yurdundan annelik yapmak icin bebek edindiklerinde annelij psikolojisiyle sütünün geldiğini duymuşmuydun canım ??? ben cok sasırdım hemsire arkadaslar anlattılar dolayısıyle neymiş emzirme tamamen psikolojik bir olguymus sütüm az cok gitti geldi die stress yaptığın anda bebeği emziremezsin benimde azalmıstı pes etmedim direttim '' BEN BEBEĞİMİ EMZİRCEM BEN ANNEYİM '' diye diye maşallah sütümü getirdim bunu dene tatlım hic bişey için canını sıkma sen annesin ve bebeğini emzireceksin opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

selam kızlar ıneter koptu bı ara yazamadım. amazonun telı de eskı telde kalmıs haber veremedım. 21 eylül de ozan ım dünyaya geldı. iki gun suni sancı yedım acılmadı bı türlü sonra sezeryan neyse cok şükür ki iyiyiz her ikimiz de .

cok erken dusmus canım sizin gobeginiz

bende kendime aynen senin gibi telkin veriyorum özgecim ben anneyim emzirecem sutum gelicek pes etmicem diyorum ve bebegimi izleyerek yapıyorum bazen bunu inş.

cok erken dusmus canım sizin gobeginiz

bende kendime aynen senin gibi telkin veriyorum özgecim ben anneyim emzirecem sutum gelicek pes etmicem diyorum ve bebegimi izleyerek yapıyorum bazen bunu inş.

evet canım hızlı düştücok sükür .

canım en doğrusunu yapıosun bende üzülüodum bebeğim emmio sütüm gelmio die sonra bu yöndetmi uyguladım hersey yoluna grdi cok sükür mama takvieside yapıyorum ama hic emmemesinden iyidir bir damla dahi olsa anne sütü anne sütüdür alsın bebişim diom opuyorumnanaktanopuyorumnanaktansenide güzel bebişinide cok öpüyorummmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

selam kızlar bende bu konuda muzdaribim.Sütüm yetmiyor, mama takviyesi yapıyorum.Ne kadar mama veriyorsunuz bir günde? Valla moralimi üksek tutmaya çalışıyorum,umutsuzluğz hiç kapılmıyorum, süt arttıracak herşeyi yiyp içiyorum ama maalesef hala yeteri kadar süt gelmiyor,Bebişimde emiyor emiyor süt yok sinirleniyor, hırslanıyor oğluşum sonra başlıor ağlamaya.Bazen süt gelmesine rağmen memeyi almıyor,Korkuyorum memeyi bir daha almazsa diye.Zor işler zorrrr

ya moralini bozma sakın süt artıracak gıda die tutup tatlı tatlı seylerde yeme günde 4 litre su içtinmi tamamdır bide bulgur pilavı onun harici kendini hırpalama sütün gelmediğinde bebek memeni tutmuosa pompayla sağ memeni 2 saat te bir bu kanallarının acık olmasına ve hormonlarının uyarılmasına sütün kesilmemesine yardımcı oluyor .. benim bebek 20 gün oldu doğanı ben hep böle yaptım son 5 gündür kendisi memeyi tutuo cok sükür sıkma canını rahat ve sabırlı olacaksın hepsi buuuu emzirmekten vazgecme bide bebeğine ben öle yaptm dr browns doğal akıs biberonu kullan bölece meme gibi akıo mama ve memeyi terk etmio bebişopuyorumnanaktan

ya napıcaz bu süt olayını keremde 7 delikten şarıl şarıl akardı taş gibilerdi şimdi bi delikten zor çıkıyoo napcazzz doyduğunu nasıl anlıcaz...ne maması verıyosunuz marksı ney ve kaç öğün...

canım ben aptamil anne sütü kullanıyorum öğün olarak saymadım kac öğün ama bebeğim memeden sonra gazı cıktıntan sonra aranıosa aptamli veriyorum ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…