2009 Ekim Anneleri

teşekkür ederim nurefsan, ben fatma an eli otu aldım bugün onu deniyorum şimdi de . dün forumda yazmıştı arkadaşlar inş. işe yarar da gelir bebişim inş.

Allah yardımcın olsun

inşallah sağ salim bebişinne kavuşursun a.s.

yarın da biz gidiyoss inşallah
[/COLOR:ecrin_bebek:

valla çocuklarda şaşırdıı gelmek istemıyorlar pis dünyaya ama hareketlerimiz baya azaldı dr bugunden sonra mesulıyet sende dedı madem yatmıosun dedı

cnm ya Allah esirgesin bebegini
git sezeryan ol bence bebegini kendini hiç riske atma madem suni sancı istemyrsn
Allah yardımcın olsun guzel haberlerle gel inşallahh
dualarım bugun dogum yapacaklar uzerine inş.

valla doğuramayan bi biz kaldık valla gerçi bugün ben bi tuhafım ama:bbo:
rabbim hayırlara çıkarsın

selam kızlar. ben de geldim... şeyma bugün doğuma gidecekti... bakalım kaçta alacaklar doğuma?????

bende bir tuhafım kasıklarımda baskı var hadi bugun dogurursun inş. canım

hoşgeldin baharcım seymada kavuşacak sonunda yavruşuna darısı bize inş.

dün kontrol vardı gitmedim bugün içim bi huzursuz sormayın gitsinkafamçokkarıştı

slm kızlar nasılsınız bn de doğurmadım hala kaydirigubbakcemile3 bnmkı cok rahat olcak sanırım gelmeye hiç nıyeti yok

dün kontrol vardı gitmedim bugün içim bi huzursuz sormayın gitsinkafamçokkarıştı

neden kontrole gitmediniz, Allah korusun ters bişey olmasın bunlar son kontroller ihmal etmeyin, gitme şansınız varsa bugün mutlaka gidin, benim son kontrolüm pazartesiydi zaten doğum tarihinide belirledik bebeği önden alacak doktor birde sürekli uyardı beni sakın gezinme yat sürekli diye lakin bebekdoğum yolunda ve onunla birlikte kafasının tam yanında kordonu, suyun gelirse hemen otur kordon çıkmasın dedi doktor. sormayın şimdi bütün ailem etrafımda panik halinde kordon sarkması iyi bişey değilmiş, sürekli telefonla arayanlar iyimiyim diye tuvalete bile nerdeyse yalnız gidemiyorum:)))
pazartesiye gün sayıyorum artık...:hulya:

canlarım az önce ikinci sarılık aşımıızı olduk geldik zeyneb 4kilo olmuş şükür maşallahhh 1ayda iy ikilo almış dedi hemşiremiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…