2009 Ekim Anneleri

Bu bebeler nie boyle gec kaldılar heppp daha Kanala bile girmemiş cogu kişide boyle oldu

hoşgeldin özgeee
oglusunu almıssın kollarına
Allah analı babalı buyutsun cnmm

bahair en son ben doguracagim diyordun bak sonlara kalmadin
senin sona kalacagim tahmin bayragini ben devraliyorum
gorunen o ki dogumu bekleyenler listesinde 1.sirada epey bi sure ben olacagim:)
tarihide dedigin gibi eklerim sekerim..

canım normali beklemeyeceğim için kalmıyorum yoksa kalırdım. bizim kızdan hala tıkyok çünkü.. artı 10 gün daha bekleyip gene sancımın olmayışından ve sezeryan yapmak zorunda kalmaktan korktuğum için bekleyemiyorum.. çünkü benim anlam 9 ay 16 gün bekledi gene de sancısı olmadı ve doktor sonunda sezeryanla aldı..

Ben geldİmmmmmmmmmmmmmm keremİm doĞrumadınmı ben 3 gÜn 2 cm le yattım basıma gelmeyen kalmadı attım kendİmİ sezercİĞİn kollarına

o zman benım sunı sancı çekmem mantıksızzz dımıı bırıde sezeryan olsun değişiklık olur ben 1 cm yatarsam 5 gun beklerım..
Bu bebeler nie boyle gec kaldılar heppp daha Kanala bile girmemiş cogu kişide boyle oldu

valla çocuklarda şaşırdıı gelmek istemıyorlar pis dünyaya ama hareketlerimiz baya azaldı dr bugunden sonra mesulıyet sende dedı madem yatmıosun dedı

canım normali beklemeyeceğim için kalmıyorum yoksa kalırdım. bizim kızdan hala tıkyok çünkü.. artı 10 gün daha bekleyip gene sancımın olmayışından ve sezeryan yapmak zorunda kalmaktan korktuğum için bekleyemiyorum.. çünkü benim anlam 9 ay 16 gün bekledi gene de sancısı olmadı ve doktor sonunda sezeryanla aldı..

bencede bızım gıbı bekleme git ol çık ohhh

şeyma allah kurtarsın cnm senide inşallah yarın sağlıklı bir şeklide alırsın bebişini kucağına bu arada hangi hastaneye gidiyorsun

seydacım afiyet hastenesı varya ordayım gelcenmı kuşum...sağolll..

bahair bencede bekledın ben okadar bekledım hala bişey yokk keşke geçen hafta doğursaydım

yaw normali o kadar çok istiyodum ve inanmıştımki açıkçası sezeryan olacağım gerçeğine hala inanmak istemiyorum.... ama yapıladabilecek bişey yok

oğluşum rahmet getrdı valla nasılda yağmur yağıyorr..

ben çıkıyorum kızlar son hazırlıklarımı yapayımmm dua edin gıtmeden yazarsam yazarımmm yoksa allaha emanet olun hakkınızı helal edın dua edin unutmayın bızı..

kızlaaaar
berin arkadaşımız da sezaryenle oğluşunu kucağına almış..
maşallah allah bağışlasın :nazar:

slm kızlar hala gripten kırılıyom ben :KK43: 5 gundür düzelemiyom. dua edın bnm ıcın. bugün doktora gıttık nst de sancım cıkmadı. bebek normal görunuyo. 3400 gr olmus haftaya salıya randevu verdı tekrar ve salıya kadar olmassa ve 4000 i bulursa kilosu sezeryan dedı :KK43: bn normal ıstıyorum ısrarla bakalım ne olacak. bnm oğlanın da doğmaya hiç niyeti yok sanırım.... hayırlısı olsun..

bahair en son ben doguracagim diyordun bak sonlara kalmadin
senin sona kalacagim tahmin bayragini ben devraliyorum
gorunen o ki dogumu bekleyenler listesinde 1.sirada epey bi sure ben olacagim:)
tarihide dedigin gibi eklerim sekerim..

nurefsancım beni listeye ekledinmi.doğuranlar listesine

yarın doktor sabahdan çağırdı nst ye bağlanıcaz. bakalım durum ne olucak. belkide sezeryan yapar. dualarıızda benide eksik etmeyin. yarın giremezsen bilinki doğurmuşumdur. Allaha emanet olun.
yarın doğuma giriceklerinde Allah yardımcısı olsun. hayırlı kolay doğumlar herkeze....

slm kızlar hala gripten kırılıyom ben :KK43: 5 gundür düzelemiyom. dua edın bnm ıcın. bugün doktora gıttık nst de sancım cıkmadı. bebek normal görunuyo. 3400 gr olmus haftaya salıya randevu verdı tekrar ve salıya kadar olmassa ve 4000 i bulursa kilosu sezeryan dedı :KK43: bn normal ıstıyorum ısrarla bakalım ne olacak. bnm oğlanın da doğmaya hiç niyeti yok sanırım.... hayırlısı olsun..

Naz selam, ben de geçen hafta çok fena grip olmuştum. Doktorum doğuma bu halde girip, mikrobu bebeğe de taşımayayım diye antibiyotik verid. 3 tane zitromax. 3 günde de geçti ateşli fena grip olmuştum. doktoruna bir sor istersen, belki o da hap verir.
ben de normal doğumu bekliyorum. perşembe günü randevumuz var ama bizim kızın pek gelmeye niyeti yok gibi. Bakalım eğer perşembe de bir şey olmazsa sezaryen olsam diyorum. normal doğum yapanlar da dikişlerden çok çekiyorlar.

arkadaşlar kızımın adı nazmiye ilay olacak herhalde, nazmiye rahmetli kayınvalidemin adı. ilay: kadın hükümdarmış

güzel mi

X